400 W Domacica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
9 dana 12/12

razlika od predhodnih fotki je 2 dana ali se ipak vidi razlika...nisam ocekivao da ce bas tako piciti. Sve je to jos malo i rano,ali prelepo mi je za gledati...
Osim zalivanja na 3-4 dana,nikakvog drugog posla oko njih nemam. Zna biti malo dosadno jer sam vec navikao da se cimam oko njih,ali zato uzivancija za oci...
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Brela ubodi još 20ak sjemenki pa ti neće bit dosadno hehehe...
Biljke ljepo izgledaju svaka čast samo nemoj nešto zakenj.....

Sretno!!!!!!!!
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Hvala
Imam pored i mladjih biljaka koje nisu ispod mreze i par skroz mladih koje su tek proklijale kad sam prebacio ove na cvetanje i tako reci od pocetka su na 12/12. Manje vise samo gajenje,nego sam ranije skoro svaki dan nesto kuckao,busio,pravio...pa mi neobicno sad kad nemam sta da radim.
Inace na svakih 10-15 dana bacim semenke na klijanje. Poslednje ove sto su stare oko 2 nedelje,bilo ih je 5 kom,ali su 2 iako tako male odmah izbacile jaja,tako da sam ih po kratkom postupku...jedna je zakrzljala,a preostale 2 se nadam da ce biti zenke...
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
predobro, makar na ovoj zadnjoj sličici mi ovi listovi izgledaju ko da se malo pržakaju ili...? uglavnom sve u svemu jako lijepo i sretno!!!
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
To sa listovima su posledice od predhodnih problema... Svi listovi na kojima su se bile pojavile tackice se suse polako. Velikih u opste i nemam,ali mozda i bolje,bar svetlost svuda lepo dopire.
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Gledao sam,nisu srecom...nego sam imao problema sa ph dok nisam uzeo merac. Uspela je da se oporavi i vrhovi izgledaju ok,ali stariji listovi koji su tada bili pogodjeni se suse i otpadaju polako. Novi su ok. Kako su biljoze izgledale ranije sada je odlicno,mislio sam da im nema spasa...
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
hm...vidim da imas poprilicno velik vent i u tom delu ti se suse listovi najvise tu gde najace duva,nego jel ti to onaj zglobni sto se sam mrda levo desno??
To je neko moje misljenje i cini mi se da to dosta utice na taj problem.
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Na najslabijoj je brzini i jedva da mrda vrhove. Uz sam vent je biljka koja najbolje izgleda. Ne drzim ga stalno upaljenog ali sve jedno probacu da mu jos smanjim vreme kad radi.
Nego imam komplet elektroniku za MH/HPS 250 w ali nemam kinte trenutno da uzimam lampu.
Samo mi ta MH nedostaje da zavrsim veg box,ali nabavih 2 kom od 70 w komplet (menjali osvetljenje u firmi) pa cu za dan-dva i to da kompletiram. Verovatno su dugo radile,ali posluzice dok ne uzmem ovu vecu...

Za sledeci grow sam potpuno spreman...
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Sa povečalom u ruci i čekiraj za spajdermene :p
Što mi se čini da te vlaga zahebava?
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Nemam hidrometar tako da nemam pojma koja mi je vlaznost. Na spisku mi je,ali kada ce doci na red ne zna se...


Hvala na repi:wave:
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Ma zalio sam ih tek posto sam upalio svetlo. Radim po smenama pa ne mogu uvek da zalivam po gasenju i onda se malo obese od vlage+slabija ventilacija za ovoliki box,ali to mi je najmanji problem... Za sledeci put ce i to biti reseno,a ovaj ce morati ovako da se zavrsi...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vujadin

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Biljke su super ali ubaci još jedan vent... unutra da simulira i tu vlagu koja se dešava rastjera .
Mislim da ta vlaga može da ti napravi zajebanciju sa Hedovima moje iskustvo je da bude manja kad je u cvjetanju....
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Phi, taman sam hteo uslikati biljoze,kad bat prazne. Probam kasnije ako ne zaspim dok se napune... Sad zbog mreze ne mogu nista vise budziti,tek kad prodje ova tura. Trebaju mi ventovi koji ubacuju svez vazduh,a sad ne mogu pomerati i busiti box. Lepo pice i zadovoljan cu biti koliko god da bude!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico