400 W Domacica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Sve što ču ti reć na ove slike je wiiiiiihhhhaaaaaaaaaaaaaa majstore koja sativčuga!baš me zanima kakav je rad,biljka izgleda preotrovno i preslatko!!!
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49

Iako su obe semenke iz istog keta bile,vidi se lepo kolika je razlika izmedju ove 2 biljke...kao da su potpuno razlicite sorte.
Planiram ih drzati jos nekih 30-tak dana (manje-vise)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: upitnik???

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Primecuje se razlika,mozda je neka od njih dve vise povukla na cukunbabu LoL :D Za sada je sve ok i samo cepaj bice od njih :]
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Kako god dobro je da nije na cukundedu! Vise mi se svidja ova zenska linija....
Salim se... Sad posto mi je ostalo nekih 30-tak dana (mozda je i malo duze pustim) ubacicu nove na klijanje,pa cu ih drzati ispod 2x 70w mh za to vreme,taman ce im biti dovoljno za veg. pa cu odmah nastaviti sa njima ispod hps-a kad ove posecem...
 
08.02.2010
33
3
0
46
prvo sve pohvale za grow,supervit sam koristio nedavno prvi put su biljke uopce gnojene,za prvi taj put sam po preporukama i infu koji sam skupio na vutrinim stranicama gnojio sa pola doze,a iduci put kad ga budem koristio tek neko trece po redu zaljevanje od prvog ce ici puna doza.samo napred kilDer
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Jutros sam ih istusirao...ne znam tacno sa koliko sam ih vode isprao,ali nije manje od 40-50 l po biljci. To se odnosi na 2 najvece,a one u kantama od 5 l su dobile po 15 l vode.Prvo sam ih ispirao direktno ispod tusa,a posle sam ih dodatno ispirao sa vodom kojoj sam nastelovao ph na 6.5. Trebao sam ih isprati i ranije,ali sam znao da cu imati problema posto su ispod mreze i bio sam u pravu! Smorio sam se i namucio posteno dok sam ih vratio pod mrezu. Kako su od kad su na 12/12 porasle jos 2x toliko vec su se bili poceli kriviti hedovi od tezine,a sada posle pomeranja je tek nastala havarija i neke sam morao uvezati,dok sam ostale namestio tako da sto manje smetaju jedna drugoj. Znam gde mi je greska bila kad sam ubacivao biljke pod mrezu,tako da sledeci put nece biti ponovljena.
Kad se ok prosuse nastavicu jos nekih 2-3 nedelje sa prihranjivanjem (znaci 2-3 puta jos),pa onda ide samo voda do kraja...
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Ni ti nisi siguran u dane kad ih brojiš i od koliko izgleda....
To je uvjek meni smješno koji je dan hehehehe
Ljepo se to popunilo svaka čast a ima još dana ljepo da se dovrši....

:leafblunt::leafblunt::leafblunt:

:icon_question::icon_question::icon_question:
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Kao da stalno iznova i iznova cveta...pusticu ih dok god budu cvetale...
Miris je ranije bio malo cudan,ali sada tek pocinje polako da se oseca onaj pravi miris...i dok sam ih vracao pod mrezu,bas su mi se ulepili prsti.
A dane sad odbrojavam u nazad :)