400w domaja+kannabia special out 2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Ovde je samo losa aparatura za fotkanje i to je najveca steta kod online growanja...a primetio sam jos u galeriji da je kod tebe zastupljena najveca kolicina kristala na cvetovima. Odlican izbor i grow. Bravo!
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
trim minim 24 sata u zamrzivac puno leda(stavite citavu posudu sa vodom u zamrzivac ako ste u mogucnosti sto sitnije sito buslica sa mjesalicom 15-20 min mjesanja(ne punim gasom ) izvaditi led i biljnu masu (dobro ocjediti i vratiti ostatke u led ako se zeli praviti druga tura) procjediti sve kroz sita u drugu posudu staviti kantu na nesto poviseno i ostaviti da gravitacija odradi svoj dio(u mom slucaju 20l vode cca 6 sati mirovanja svi su se kristali slegli na dno posude i vrijeme je da se rijesimo vode...za tu svrhu mi sluzi deblje crijevo ..drzite kraj crijeva uvijek sto blize povrsini i uz rub kante da ga vidite i pazite da kanta miruje (ako je zatrese ostaviti ponovo da se slegnu milijuni kristala)...kako voda otice dolazite dnu posude pojavljuje se talog(kao sitni pjesak) probajte sto vise vode izvuci a da ne povucete talog ja kad dodem pred kraj da mi bude lakse presipam to sve u manju posudu i opet ostavim par sati da se talozi i onda ovaj puta sa manjim crijevom opet ponovim postupak da se rijesim koliko god mogu vode a da nedignem talog... ...dok se to sad opet malo slegne uzeo sam posudu od sladoleda i masni papir za pecenje kolaca (moze i vrecica ali sa nje ne uspijete uvijek sve skiniti dolje) stavio sam papir tako da mi visi u posudi ali da nedodiruje dno i sve to pricvrstio gumicom i presipao talog u nju i stavio pod lapu da se susi sad da ubrzamo malo proces uzeo sam dvije sprice i odrezao im vrh pod kutem od 45 stupnjeva(dobar trik) i polako izvukao koliko sam god mogao vode kako se talog susi tako ga lagano skupljam u jednu masu medutim ima previse biljne mase u njemu i raspada se i na kraju zavrsni produkt...
NAPOMENA: slijedi jos jedan post
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
E sad znam ....dolazi pitanje kako naslov bubble has a produkt nije ono sto se ocekuje... ovo je druga tura i taj ce uvijek biti u prahu jel je trim vec mjesan jednom...slabije je kvalitete sa vise biljne mase ...ali jos uvjek je puno bolji od onoga sto kupite na cesti ;)..kome se neda to drugi puta raditi neka jednostavno baci ostatke nakon prvog puta....
a sad predimo na onaj pravi dio ....postupak je isti samo kraj nije ;)

primjet ce te da je talog u ovom slucaju puno cisci :) napravio sam manje kuglice da mi se brze susi i
i kad je sva ceremonija napokon gotova uzmete lulicu i puknete jednog cistaka i kad vam se ukoci vilica od smijeha znate zasto ste se trudili :dada... da zavrsimo dnevnik u mom stilu :)
zelim vama tople i ugodne zimske praznike ... sve naj u novoj i ako nam dragi bog da zdravlja i slobode ;) vidimo se nagodinu :vb_wave:
 

admiral

Aktivan Član
31.03.2012
83
13
8
41
koliko si imao trima i koliko ti je ispalo hasha :D
nikad nisam probao da pravim hash cuo sam kao od jedno desetak grama trima ispadne oko 1 g h
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
GreenRyder je napisao(la):
......bez komentara......samo rep+








BRUTALNO :)

DJFlyHigh je napisao(la):
svaka cast za slike, pripremu i prezentaciju :)
:thumb: odlicno odradjeno !!
THX 4 + :respect:
admiral je napisao(la):
koliko si imao trima i koliko ti je ispalo hasha :D
nikad nisam probao da pravim hash cuo sam kao od jedno desetak grama trima ispadne oko 1 g h
Kad bi to tako bilo ja najsretniji na svijetu ....sve ti jako ovisi o kvaliteti trima i kolicini kristala te o samoj kvaliteti zavrsnog produkta... ako hoces cisti bubble vise nije omjer 10-15% nego negdje 2.5-4%(moras imati hebeni trim da to uhvatis 4%) ulozenoga materijala......a kolicina ...ako neznas cjeniti dobiveno jako ces se razocarati..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Kao i obično .... ništa ne valja, papir na kojem si sušio nije dobre boje , lampa ti nije bila pod kutom od 51 stupnja , kuglice nisu pravilno oblikovane ...Sve u svemu totalna katastrofa !
Ja bi na tvom mjestu to sve bacio ili podijelio ekipi pred lokalnim konzumom .... :assshaking:


Ajde meni za gušt prepolovi jednu kuglicu da vidim kako izgleda iznutra ??

rep +:clap:
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ne znam za vas, ali nakon duzeg razmisljanja, ipak mi je ovo Vutra grow godine. Objedinio je i out i in, popratio mnostvom informacija i slika, napravio razne "cuspajze".
Bladeov je svakako vrhunski, al ono je poznato samo zbog kolicine a ne prezentacije dnevnika. Creativu se stvarno mora odat priznanje, ovo mu je prvi grow jel tak?

I ono... svaki put kad vec zaboravim na ovaj dnevnik, iskoci neki shit hahahahah
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
howhighserbia je napisao(la):
rep+,da li je rad jaci ili slabi od suve hedovine?
pusis skoro cisti thc...sto mislis? ;)
Napušena Vjeverica je napisao(la):
Ne znam za vas, ali nakon duzeg razmisljanja, ipak mi je ovo Vutra grow godine. Objedinio je i out i in, popratio mnostvom informacija i slika, napravio razne "cuspajze".
Bladeov je svakako vrhunski, al ono je poznato samo zbog kolicine a ne prezentacije dnevnika. Creativu se stvarno mora odat priznanje, ovo mu je prvi grow jel tak?
I ono... svaki put kad vec zaboravim na ovaj dnevnik, iskoci neki shit hahahahah
pogledaj koliko potpisa imam ;) nesumnjam da bi Blade puno bolje to prezentirao da mu je raslo u dvoristu i veliki :respect: sto je i toliko pokazao a odradio ga je bas na pro old school nacin...ja sam jos zelen ;)
vidis to ti nije losa fora ...nagodinu nagradnu igru za Vutra grow godine ili vutra grower godine pa neku titulu ili pehar ispod nicka...probaj to predloziti gazdi mozda i bude zabavno :)
:hotpants:
 

howhighserbia

Aktivan Član
10.10.2010
82
2
8
35
probao sam vise puta,nego sam konkretno mislio na ovo njegovo,razlika izmedju tog hasa i njegovih suvih badova ako me razumes;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.