400w hps composana za ruze ...lemon skunk i skunk 1...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.12.2010
15
0
0
44
evo da i ja nesto napisem imao sam growowa ali nista ozbiljno ko sto sam sad odlucio...proklijale 15.12
evo imaju tjedan dana sutra sve ok napreduje e sad :
prvo presadjivanje iz jogurtovih casa mislio sam za tjedan dana iako brijem da i sad mogu neki savjet?
prvi listovi x3 izlaze znaci prvi tzv pravi...
nisam jos zavrsio box ali su u prostoriji prozracnoj kucni vent ...
temperatura 21-27 nekad zna do 30 -31 bez venta ali ide cool tube u buducnosti ...
vlaznost20-40
to mi je problem dok ne zatvorim box ne mogu bas vlaznost dic..ali kad zatvorim np slike ce doc
ako dodje neki problem doci ce i prije:)
btw poceo sam sa nekom sranje zemljom srecom prije presadjivanja sam kupio composanu u bahausu ....nekih 5x kuna 20 litara ....stvarno dobra zemlja vidi se odmah...
jedno pitanje uzeo sam gnojiva od hesia ali sam zajebo ovo za vege fazu mislim narucim ja no problem ali sam krivu narucio ova je za hydro a ne za soil-zemlju ...pitanj eje da li to mogu iskoristit ili narucit tnt bas za soil...hvala unaprijed ...
 
09.12.2010
15
0
0
44
dupla? sad sam nasao da duplo manju radi nutrienta koje ima i zemlja ...pa da ne overburnam s tim...a drugo kakvi ovo rapsoredi hesia 2 tjedna vegea i odmah pocet ...a evo ima 5 minuta da su presadjene u ogromne lonce lol potrosio sam 2 vrece po 20 litara za 3 loncA:)
i sad mi se lampa cini mala za ove 3:) sa ovakvim loncima:p
btw lampu drzim na 60 cm od biljki ..moze i vise dole ali neka i ovako je dobro ...
znaci duplo jacu a ja dajem uvijek duplo manju radi opreza to je to nasao sam gnojivo koje dajem kako pise:p
e sve pohvale svima na forumu koji su preporucili ovu zemlju nisam znao dok nisam probao ..zemlja je mrak...
 
09.12.2010
15
0
0
44
ty ..
mislim visine imam ne mislim ih brzo u cvijetanje ...samo plafon mi je granica:p
e sad na netu za skunk 1 i lemon govori 120-150 centi ( kao da rastu)
ako imam visine vremena i volje da ih topam?sta mi preporucujes..ne sad ofc ....
e da zaboravio...edit...
i ako planiram vise ih drzat u vege stageu kad da pocnem sa hesiem...jer po njima to odmah cim izadje ..nisu normalni....
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Ja sam veliki fan duge vegetacije jer uz dugu vegetaciju ide masovno topiranje ...Visina nije tolko bitna kolko bush !!!
U svakom slučaju neki optimum visine od 150cm i iste te širine bi bio veri najs .

Nakon 3-4 tjedna možeš lagano počet sa gnojivom , prvenstveno lagana doza baze za veg + super vit i zyme ako imaš full komplet.
A i root komplex nije loša stvar .

Ali nikako nemoj gnojiti prva 2-3 tjedna .
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
meni se nikako nesvidaju te posude sa vodom u blizini produznog kabla:) vrlo lako se voda nade tamo gdje netreba;)
 
09.12.2010
15
0
0
44
znao sam ...gore sam naveo ovo je privremeno box se radi....da znam pazim na to:) ty
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Meni se nesvđa izbor posuda,ove su preširoke i preniske,trebaš kvadratne posude a s ovim posudama češ imat kasnije problema sa presađivanjem,morat češ puuuno veče posude koristit da možeš strpt tu širinu u njih!inače lijepo izgleda!
pozz
 
09.12.2010
15
0
0
44
ova posuda 36 kuna nekih 13 litara ...a kvadratne koje sam htio kupit idealno izgledaju 80 kuna komad pa nisam lud...a narucio kvadratne pa ih nisu imali na lageru pa sam uzeo ove ...
sta mislis da cu ih presadjivat?nece ici mozda te vara slika pa mislis da su malene niske....ako bi presadjivao to moze bit samo yupol kante...a to mi je previse tipa 2 biljke ispod lampe :p
a drugo da sam uzeo te kvadratne iste litraze ko i ove jeb... visoke su po metra....mislim za biljku tipa 1.50 mora mi plafon bit na 2.50 :p
sad sam pogledo sliku vara te definitivno....posaljem next time sa profila da vidids visinu posuda...

26.12
tek danas skuzim( btw sretan bozic ko ga slavi....) da je jedna izbacila prve listove petaka ...to jos nisam vidio svaka do sad je isla 3 pa pet...lol slike cu dodat kasnije iako do sad je svako sjeme bilo domace a ovo je fem kupljeno ....bas me zanima ima tu dosta ljudi da li je razlika izmedju lemona i skunka 1 tako rano vidljiva ...idu slike za uru dve ...
tj da li ijedna od te dvije vrste baca petaka van odmah ..bas me zanima da li ce sedmica bit sad lol
 
09.12.2010
15
0
0
44
evo kaos to sam obecao..
http://img218.imageshack.us/img218/1927/spa0537.jpg
u globalu kako izgleda vece su lemon skunk i skunk 1 ....poslije cemo pogadjat koja je koja:p vec sad se vide razlike sto se vidi u next pictures
a manje su random grom ne fem haze widow itd random izvadjena sjemenka isto slijedi pogadjanje poslije looooool
http://img210.imageshack.us/img210/6391/spa0536j.jpg
petica odmah prvi list sedmica izlazi ova je preskocila trojku:p dok ostale dvije su tri tek sad ide 5 ica...lol
http://img251.imageshack.us/img251/1460/spa0538r.jpg
http://img266.imageshack.us/img266/7526/spa0539.jpg
ljepotica ima 12 dana cini mi se ok:)
i jedna za herbsa koji je reko da su posude male ..bump!
http://img64.imageshack.us/img64/5691/spa0540w.jpg
idemo dalje.....:) btw zajebo sam kod presadjivanja manjih jel mi nisu bile bitne reda radi da popune prostor.... pa sam je presadio 4 sata poslije zalijevanja ...cinmi mi se da je mali djelic korjencica otkinut iako sam isao zlicom uz stijenku ..bla bla nvm ...neka bude musko!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.