400w HPS prvi grow fem.+autoflowering

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

shtef25

Aktivan Član
06.05.2012
75
11
0
38
pozdrav

jučer sam skinuo dva automatika,jednu malu i jednu od dvije iz veće tegle,različite su pa mislim da je jedna AK 47 a jedna lowrider(neznam koja je koja vrsta iz growa zaboravio sam metnuti oznake:)),suše se u kutiji od cipela sa ventilatorom,za 3-4 dana u škarnicl a onda u tegle,mala je voćna i svjetlija a veća ima zagasitiji miris i tamnija je,na obje su mliječni trihomi ima koji smeđi na većoj,čini mi se da sam manju mogao još malo držati ali nema veze,obje preživile presađivanje i promjenu svjetla sa 18/6 na 12/12 koja im nije nikako pasala ali nisam imo izbora 86 dana živile








 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
shtef25 je napisao(la):
... jučer sam skinuo dva automatika,jednu malu i jednu od dvije iz veće tegle,različite su pa mislim da je jedna AK 47 a jedna lowrider(neznam koja je koja vrsta iz growa zaboravio sam metnuti oznake:) ...

lowryder mozes prepoznati jer obicno ima duze peteljke na fan listovima, prosto gura listove dalje od centralne stabljike, a cela biljka se prakticno pretvara u "glavni" hed (ako si eventualno to zagledao, ako ne prati ubuduce ;)

rep+ frend za dnevnik i grow do sada :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Fino štef. Jesi ih flushao prije nego ces ih skiniti ili si samo cepnuo? U svakom slucaju preporucam flush na svim biljkama ako si u mogucnosti to izvesti. Znaci minimalno 2 x velicina tegle je kolicina vode. Nakon toga ostavi barem jedan dan duze bez zaljevanja da se zemlja isusi i onda im krkni punu dozu gnojiva.
 

shtef25

Aktivan Član
06.05.2012
75
11
0
38
hvala na lijepim riječima

da flushao sam sve i fem i auto prvi put kod prelaska na 12/12,jednom na sredini cvjetanja i sad 10 dana prije skidanja,baš sam jučer flushao 7 fem. prvi put u cvjetanju,dosad su to bile muke ali pročitao sam da samo zadnjih par litara treba biti PH korigirana to mi uštedi puno vremena
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Nije na odmet da bude u kompletu PH kako spada, jer PH zemlje je takodjer bitan. Ali generalno gledajuci ne bi trebalo smetati, jer je inace PH zemlje nizi, odnosno trebao bi biti kod redovitog flusha. Slobodno mozes flushati svakih 10 dana neces pogrijesiti, a one ce ti biti zahvalne vjeruj mi :)
 

shtef25

Aktivan Član
06.05.2012
75
11
0
38
pozdrav
120 dan od klijanja,oko 85 od 12/12
zanemario sam dnevnik,isprike,probam nadoknadit,dva puta sam jako zakasnio sa zalijevanjem bile su mrtvo tužne ali žilave su one,također je jedna se skroz savinula pod težinom vrhova pod 90 stupnjeva i tako stajala neznam ni sam koliko al živi i dalje,flush odrađen sad malo sušim pa će opet flush kad bude prilike nemogu se šetati po kući sa biljkama dok su ukućani doma,iako "znaju" što se događa nije mi ugodno to tako pa će čekati flush sljedeću priliku,dvije već mjesec dana pokazuju manjak magnezija ali nisam se htio igrati s gorkom soli i bez toga će bit sve ok nadam se,skinuo sam 7 automatika i jednu fem. ostalo je 6 fem i jedan automatic,nažalost sam već dio popušio ali neću više ponoviti grešku,danas sam izvadio mjesec dana star vrh iz staklenke i to nema veze sa onim što sam pušio prije,finije za grlo, miris neusporediv a čak mislim i rad da je puno bolji,šteta što sam uopće išta dirao ali još je dosta ostalo,rađe ću još jednom posjetiti dilera nego pušiti svoje dok nije gotovo,barem mjesec dana mora biti u staklenki podcijenio sam curing ali neću ponovit grešku
slike zadnjih 6 cura,neke su super prihvalile dosta jak lollipop neke druge not so much ali još se učim,možda i nisam trebao skidati te internode ali sad je badava o tome razmišljati











 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Nemam kaj osim lajkat, bas su hedine masne. Jedino ti mogu reci da ne ostavljas grow tako, ja sam svoj zanemario par dana i sad imam oprasene biljke. Dobro, to u tvom slucaju nije moguce, cak je i pozeljno ak oces autofem menke al ono... treba to pazit svaki dan, nikad ne znas.

Ja sam za manjak mg-a u proslom growu koristio sam jamnicku i to jednom, odradila je posao perfektno. A s jamnickom ne mozes pogrijesit.
 

shtef25

Aktivan Član
06.05.2012
75
11
0
38
pozdrav,ako je moguće nastavio bi u ovom threadu da ne otvaram novi,dugujem smoke report Lowrider(auto),Ak 47 Auto,Cronic i White Russian

Lowrider i AK 47 :eek:cjena 2+

Prilično sam siguran da je do mene a ne do genetike,vrhovi su odlično izgledali prije branja puni i masni,ali kad se posušilo dosta toga je bilo malo presuho nije pomogla ni jabuka u staklenki,svi automatici osim jednog su imali "minty" notu u sebi koja mi nije odgovarala,plus težak dim ali ok rad
Moje greške na automaticima su velike od promjene režima svjetla što se nesmije pa do presađivanja što se također nesmije,pa do malih posuda,držao sam neke stvarno dugo nisam prebrzo skidao,razliku između ove dvije biljke veliku kod pušenja nisam primjetio iako su drugačije izgledale kad su rasle
jednom u životu ću svakako uzet AK ali ne automatic pa ću dat poštenu ocjenu

Cronic:eek:cjena 4+

Ovim sam oduševljen iako su baš sve fem.odlično ispale ova sorta(3 kom) je jako fina za pušit,dobar je bio curing,okus fin ide lagano kroz grlo,svjež miris šteta što sam samo 3 imao to je jedini minus:(
Dobra je ako treba nešto obavit može se zapalit i još uvijek možeš i među ljude i kaj god treba

White Russian
:4

Odličan strain malo jači rad od Chronica više za chill a ok je i za prije spavanja,malo te uljeni,okus nije tak izrazito fini ali i one su imale dobar curing tako da i ona klizi bez jakog kašljanja,WR su imale najveće glavne vrhove i oni manji se nemogu uspoređivati sa glavnim vrhom koji i nakon evo 3 mjeseca mi se čini da je samo bolji dok manji vrhovi ipak izgube šmek i kad ih mrviš raspadnu se prebrzo dok je glavni konzistentan

Novi grow je počeo 10.11 ide u sljedećem postu + slike

pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname and Bizzzo

shtef25

Aktivan Član
06.05.2012
75
11
0
38
Pozdrav,isti setup 1x1x2 box 400w HPS+cooltube,velntilator 220/360mm,kupio sam 12 sjemenki 5 LSD i 7 Blueberry iako je plan bio 6-7 biljaka uzeo sam više jer sam se bojao da neke neće proklijati,tako je i bilo neke su proklijale ranije druge kasnije,neke nisu uopće pa sam nanovo sadio i na kraju od 12 sjemenki sedam je proklijalo,problem je što zbog toga nisu bile jednako stare i naravno neke su se razvile jače od drugih,dvije su topirane jedna uspješno jedna not so much jer iako se malo razgranala nastavila je rast u visinu.Odlučio sam čekati dok dvije najmanje biljke ne porastu i to se pokazala kao greška jer su mi sad biljke ogromne sva sreća sad su stale zadnjih dan dva.Vegetacija je trajala od ,10.11 do 28.12 znači 48 dana u međuvremenu presađene u veće posude tri u velike a četri u malo manje,za 7 posuda sam potrošio točno 138 litara terramagme(60+60+18) ali teško mi je povjerovat da posude ukupno imaju toliko litara,manje je sigurno od toga,vidit ćete na slikama u sljedećem postu da su biljke prevelike a još su od 28.12 do prije dva dana rasle kolko god dizao lampu one su rasle sad kad više lampa skoro nemože gore stale su:).Jasno mi je da sam pogriješio da su biljke prevelike za box ali necu van bacati nekako ćemo već se snaći.Prije dva dana sam radio lollypop trebao sam još ali toliko sam toga skunio da sam se preplašio ali bojim se prevelikog stresa iako te male vrhove odozdola je bolje žrtvovati da bi se debljao masni koji je gore kod lampe. P.s. imageshack mi slabo radi jer neko može preporučit neku drugu stranicu unaprijed hvala
 

shtef25

Aktivan Član
06.05.2012
75
11
0
38
Početak oko 10.11 jedan dan +-:
View image: PB070021
View image: PB070020

Nažalost pogubio sam slike prije 04.01,ovo je slikano taj dan:
View image: P1040028
View image: P1040031
View image: P1040032
View image: P1040033
View image: P1040034
View image: P1040035
View image: P1040036
View image: P1080037
View image: P1080038
View image: P1080040
View image: P1080042
View image: P1080043
View image: P1080045

I Slike od prije tri dana(mislim da su sve možda se potkrade jedna od 04.01:))
View image: P1220046
View image: P1220047
View image: P1220048
View image: P1220050
View image: P1220051
http://postimage.org/image/n495jodsb
ovo gore sam trebao jače skinuti


View image: P1220053
View image: P1220054

Gnojio sam samo jednom prije tri dana,u pedeset dana vege nijednom nisu tražile pa ja nisam silio,prije tri dana 1/3 doze jungle juice micro+bloom omjer 3/6 ml na 5 litara jučer sam uzeo big bud 500 ml od AD pa od sljedećeg ide i to u mix
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
uuu dobro gnojivo, dobar prosli grow, dobar mora biti i ovaj :)
400w jos u cooltube, bit ce masnih hedova, a jos blueberry mora biti bomba :)
sretno !!

peace out !