400W Indica L.S.D. - mrkvica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....odlicno odraden posao:clap:.....prelijepe biljke:thumb:......sretno u izradi ulja......nadam se da ce ulje pomoc i da ces iduci put growat iz gusta i potrebe za pusit.....
 
24.05.2011
229
111
0
eto došao i je i taj dan;)))))))

biljkice su osušene,dobiveno je 275g čistih vrhova

od kada su stavljene na sušenje radile su se probe,dim je jako dobar od samoga starta kušnji,svakim danom sve bolji i bolji,jučer je proban jedan od vrhova
toliko me je razbilo da sam bila u takvom blaženom stanju koje nisam nikada dosada osijetila ni na jednoj vutri;)))))))
ispočetka dok dimiš dim je jako lagan s okusom limuna,kasnije počne da radi po cijelom tijelu,imaš osijećaj da si u totalnoj euforiji,osmijeh ti se ne skida s lica
uglavnom jako moćna i društvena pljuga,kao da nisi sam kada ga pušiš;)))))))))))

btw za ulje će se oskoristiti 225 g a ove tri mrkvice idu u teglicu na kjuranje


hvala svima na nesebičnoj pomoći i druženju na forumu,za koji dan budem okačila izradu ulja by mrkvica;))))))

ovo sada pišem teška srca,admini možete da zatvorite ovaj dnevnik)

ps voli vas vaša mrkvica;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
12.08.2011
42
13
0
34
Ne znam zasto nitko ne pise... valjda su svi bez rijeci :sun2:

cestitke od srca, mrkvice, veoma profesionalno (usudim se reci i umjetnicki) odradjen grow, a rezultat svega je prelijep :)
Uzivaj i obavezno javis izradu s detaljnom dokumentacijom? ;)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Super je grow, Izradila je ona već i ulje, ali mene brine ovaj očiti overdose od ulja kad se ne javlja
:sun2:
leSpectre je napisao(la):
Ne znam zasto nitko ne pise... valjda su svi bez rijeci :sun2:

cestitke od srca, mrkvice, veoma profesionalno (usudim se reci i umjetnicki) odradjen grow, a rezultat svega je prelijep :)
Uzivaj i obavezno javis izradu s detaljnom dokumentacijom? ;)
 
12.08.2011
42
13
0
34
mazar je napisao(la):
Super je grow, Izradila je ona već i ulje, ali mene brine ovaj očiti overdose od ulja kad se ne javlja
:sun2:

jao, haha :hehe:
izgleda da je mrkvica, zadubljena u svoju fantaziju, potpuno zaboravila na nas smrtnike :abducted:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.