400W WhiteWidow Grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
1)Razina iskustva. Ovo mi je drugi grow.Prvi možete vidit tu:http://forums.vutra.org/unutrasnje-uzgajanje/2149-uspjesan-grow-u-pitarima-od-3-litre-susenje.html

2)Lampe. Vegetacija:2 duge neonske cjevi osram58w,765,6500k,4500lumena svaka,i 6 štednih philips 23w,865,1500lumena svaka
Cvjetanje:400w hps philips son-t pro oko 50 000lumena

3)Posude/vaze/pitari/saksije.Vegetacija:male posude okrugle od 1-2litre
Cvjetanje:9L kockaste posude

4)Mješavina zemlje (soil mix).Kupovna zemlja Potground H se zove(ima sve žive mikroelemente i dobar ph),stiropor,hidroton(glinene kuglice),sitni pjesak.Mix svega navedenog odokativnom metodom.Omjer otprilike 70:10:15:5 navedenim redosljedom.

5)Ciklus zaljevanja.Kad se zemlja osuši zalijem,šta su biljke veće bile su žednije,pogotovo pri kraju cvjetanja,bez problema na 8 biljaka 20L vode svako 5 dana.

6)Gnojiva i prihrana.Vegetacija:Asef gnojivo za vegetaciju bilja,nemogu se sjetit NPK omjera al nije baš ni bitno jer sam gnojia sa njim samo jednom pri kraju vegetacije.
Cvjetanje:plantella cvet http://img402.imageshack.us/my.php?image=cvet1800hw7.jpg http://img402.imageshack.us/my.php?image=cvet2800uc3.jpg
Gnojio san jednom tjedno malo manje od propisane doze tokom cjelog cvjetanja pa do prije 2 tjedna od harvesta.

7)Vrijeme uzgoja: Od klijanja do harvesta od 7.10-12.1 +-5dana kako koja biljka.Nači sveukupno oko 100 dana

8)Vrijeme cvjetanja: Vrjeme vegetacije 30 dana.Cvjetanje 70ak dana

9)Vrsta. Nirvana White Widow 20eura 10 sjemenki.Naručeno preko gypsy nirvana.Za freebie dobia 5sjemenki MOD seeds Femme...

10)Prostor uzgoja. Za cvjetanje 1.20m x 0.8m x 2m.(š x d x v)Oko 1 kvadrat baze.
Za vegetaciju 1m x 0.40m x visine ko u priči. Još mali improvizirani box za klijanje.

11)Ventilacija 5 ventilatora 12V 8cm ,2 12V 12cm i veliki 20w 220V ventilator za wc.2 ubacuju zrak,2 mješaju,1 hladi hps, a ovaj veliki izbacuje van i preko njega je improvizirani ugljeni filter.
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Dakle ako netko nije skužia ovaj grow je već odrađen,sad samo pravim kronološki redosljed razvoja da obavjestim vas i da za sebe imam ovaj grow dokumentiran uredno.
U prvom postu su dane osnovne informacije, ako ima pitanja pitajte.Krenut ću sa slikama i objašnjenjima.
Klijanje obavljeno sa mokrim papirima na pijatu 10/10 ww proklijalo,još stavia 5 MOD freebie sjemenki proklijale 4/5.Dakle 14 biljki u startu.
VEGETACIJA:
Da ne zamaram sa slikama klijanja i dok su još skroz male malo ću to ubrzat:

Manji problemi al ništa posebno
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
U predcvjetanju u vegetaciji san naša 8 ženki i 2 možda ženke.Ispalo je da sam u pravu i sve su bile ženke,izabra 8 najboljih i presadia u velike pitare,ostale biljke ubia sa žaljenjem jer nisam ima mjesta za njih.:eek:hno:
CVJETANJE:

Pistile pomalo na sve strane:
img3972gh1.th.jpg

Cvjetovi u razvoju:




 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
nice nice ,no mogao si ih malo i prorijediti tako da budovi do izražaja i čemu toliko vode ja imam veće posude od tebe pa ih ne zaljevam toliko. ubuduće ove sve wannabe nove grančice sa mini cvjetovima skidaj i imat ćeš veće kole jer će biljka onda usmjeriti svoju energiju u cvjetove koje hoćeš da se razvijaju
koliko si dobio i slikaj da vidimo do kraja :)
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
HARVEST TIME:b_bow:: 5 dana sušenja




A ova je zvjerka,neznam jel neki čudni ww sa purple fenotipom ili Mod,nije bitno al je bolesna:
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
BOKS za cvjetanje:
Evo još par slika boksa sad kad je ispražnjen,malo je sad neuredan nakon harvesta.

Evo reflektor na koji sam ponosan:

NOVA TURA:
Evo nove ture stare 10ak dana:6 Afgana od sjemenki prošlog growa.

 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ufffffff Umorile me ove puste slike al barem sam uspia složit ovaj dnevnik kako tako_Ovaj post mi služi za odmor.Zadovoljan sam ovim growom:thumb:,cvjetovi nisu veliki i imaju dosta lišća al je svo lišće natopljeno kristalima.Nisam još izvaga sve ukupno al po slobodnoj procjeni ima jedno 200+ grama.Za pušit je super i lupa vrhunski,za smoke report čekam da se curaju još jedno 2 tjedna.Eto to bi bilo to za danas.Ima ovdje još propusta al je jednostavno previše informacija da ih sve napišem odjednom.Ako koga zanima nešto nek pita....grow on....:smoke18:
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
sve izgleda odlično pogotovo ova bonus trava koju si dobio s ww , kakva je , mogo si neki smoke report nabacit , to je vjerojatno nekakva travica purple , s malo cbd-a, koja diže u nebesa :)

e i da jel mi se čini ili to na jednoj strani boxa imaš aluminijsku foliju , ako je trebo bi to izvadit i stavit nešt drugo , bar neki bijeli najlon, bolje je.

sretno s novim growom!
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ananas:Imam Al foliju i pokazala mi se ok već drugi grow.Ja sam je stavio ravno,glatko bez pregiba pa mislim da nema hot-spotova,kažeš da bar stavim neki bjeli najlon,tražim ga već pola godine,nazvao sam 10ak firmi i nemogu ga nać,već sam i odusta.Bjeli nailon bi mi bia idealan jer je box u biti samo okvir od letvica na koji san stavia crnu foliju jer nisan uspia bjelu nabavit.

Hashberyb:sad je samo 1 štedna od 23w 6500k.Sad će se nova tura presadit i stavit pod više svjetla
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Čini mi se da nešto nije uredu sa imageshackom,ne prikaže sve slike ili udupla i stavi thumbnail a ne otvori sliku iako je stavljen link thumb for forums.Jel ima još netko problema il je do mene?
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Wooow! Koji grow čovjeće. Piši brzo smoke report čim se malo skjuraju! :p
Za 400 watta mrak! k+ ! peace, Boz
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
WOW lijepo bogami,čestitam....sad se samo opskrbi još rizlama i let the party begin...wuuuuuuuuuu...điha điha....jahuuuuuuuuu:banana_dred:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
NoTrippin je napisao(la):
Ananas:Imam Al foliju i pokazala mi se ok već drugi grow.Ja sam je stavio ravno,glatko bez pregiba pa mislim da nema hot-spotova,kažeš da bar stavim neki bjeli najlon,tražim ga već pola godine,nazvao sam 10ak firmi i nemogu ga nać,već sam i odusta.Bjeli nailon bi mi bia idealan jer je box u biti samo okvir od letvica na koji san stavia crnu foliju jer nisan uspia bjelu nabavit.

Hashberyb:sad je samo 1 štedna od 23w 6500k.Sad će se nova tura presadit i stavit pod više svjetla

Di u ST si naša štedne 6500K ? Najviše šta san naša, bile su neke kineske od 4000K ...

Dobar ti grow, šteta samo šta ih nisi LSTrao, ovako su previsoke izrasle, lampa je bila visoko ... nema veze, znaš za drugi put. Inače, sve 5, vidi se da imaš 'zeleni prst'. :thumb:
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Torca:Ništa te kineske i da jesu 6500k nemoj uzimat,nisu dobre,u peveca di je rasvjeta na polici plavo-zelena kutija philips tornado 23w 865 daylight 6500k.
Neznam baš za lst bili valjalo jer je bilo 8 biljaka,neznan di bi stale da svaku savinem, a visoke su na kraju bile 85-90 cm,a to i nije baš da su previsoke.Lampa je bila šta je bliže mogla, neki vrhovi su bili na 10 cm od nje bez problema.Za idući put mislim stavit manje biljaka,možda lst,ali ako ipak stavim opet 8 biljoza neću ništa mjenjat osim par sitnica oko šišanja i čupanja wannabe grančica-ovisi koliko cura bude(žao mi ih je bacat).

Ja pokušavam to sakrit ali mi ovaj prst sve zeleniji i zeleniji,valjda nitko drugi neće skužit.:hehe:

Veliko hvala svima na pohvalama i dobrim željama.:vb_wave:Dobar je ovo osjećaj ljudima ispričat(istipkat) šta sam radia 3mjeseca jer u stvarnom svijetu za ovaj secret operation zna još samo jedna osoba, tako da sam se već navika ne pričat o tome.

Izvaga sam danas sve i ispalo je 286g sve zajedno suhoga,svaka biljka je trebala bit u odvojenoj tegli al sam se zaebo pa su se pomješale,jedino je purple bolest u odvojenoj tegli i ima ga 39g.
Računam da je prava brojka cvjeta oko 200g jer sam ostavljao dosta lista(žao mi ga kidat, puno kristala)i mislim nije mi problem dok mrvim malo izbacit lista šta je višak.

Konstruktivne primjedbe i savjeti su uvijek dobrodošli.:bananallama:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.