$

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.07.2006
40
1
0
kak sve vise citam po postovima tak me sve vise bedirate. :( :( ono... u zagrebu se moze dobit 50g za 200-250 kn... al kolko para tolko muzike..i kak to tocno objasnite liku koju ocete...ono, si daju travu kakvu daju...nebres bas birati... zadnji put kad sam pital za neke vrste dobil sam tup pogled i ono: kaj ti brijes? ja sam mislil samo da u amsterdamu mozes kupti po vrstama... naci ocito se krecem u losim krugovima :( :( al ukoro sadim :D :D :D
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ne tu si u pravu i ovdje u SA je isto, nema biranja, dobijes sto dobijes... samo izgleda da je kod nas najjeftinija...
50gr=25€ (oli vam 50km)
100gr=40€ (80km)
i to je sve do pole.. pola je 250km (150€) ... jebi ga trava nekad dobra (zvijer) nekad ***** ne valja... tako da ono kako te zapadne... i naravno od koga uzimas, obicno to bude 3-ca ruka od grower-a...
Ali rijetko fakat bude bezze vutra, ali to je neko vrijeme, mozda sedmicu, i odmah se vidi razlika ma kod kojeg dilera uzeli (majke mi ko da od istog uzimaju :))
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ipak to je taj put sto se tice albanke....kroz CG, BIH pa u HR... mi smo fakat raskrsnica svih droga...


P.S. Ja ne smatram vutru kao gudru... valjda sto sam na heorinu bio 7-8 godina... pa mi vutra isto kao priroda ono dala i gotovo :) (jooo kad se sjetim tih rjeci sviju mi... hehehehe, kao nikad necu hemiju ovo ono... vamo tamo, kad klinaaaaaac, jes' da je vutra odskocna daska za dalje kod vecine, ali ipak ja je ne svrstavam medju droge

.
 
03.07.2006
40
1
0
evo upravo mi se dogodilo da naletih na dobru vutra...ono ludilo 1 jojnt na trojicu...samo ...smrc ko zna kad opet...i naravno oped sam pital za white widow al nula bodova...steta... moda za ljeto u amsterdam pa benðika.. :twisted:
 
03.06.2006
22
0
0
5g = 50 kn
10g = 100 kn
50g = 400 kn
100g = 700 kn

A ustvari se dobije :
3-4g = 50 kn
7-8g = 100 kn
35-40g = 400 kn
80-85g = 700 kn
 
03.07.2006
40
1
0
mislim da si malo pretjeral ono za 50g...to je najvise kaj ja kupoval kolicinski, al najskupje kolko sam platil je bilo 300kn...pod normalno dobivam za 250kn a jedamput sam za 180kn..al to je bilo prek veze:) i trave za 100 kn dobim od 9-25g zavisno o kvaliteti... tak je u zagrebu.. 300kn-nesto manje od 50eura
 
03.07.2006
40
1
0
hehe...nije problem naci dilera nego naci pravog dilera...u zadnje vreme svaka druga osaba ispadne da je diler...al kako ga naci? po meni najsigurnija metoda i jos pogotovo ak si zelen na tom podrucju naci nekog frenda pa prek njega..posle nemora biti ni najboji frend..dovoljno poznanik jer poslije vec sam znas kolko trebas dobiti i dal je dobar pa eventualno mozes srati...al ak je kriza imas u svakom vecem gradu navecer kolko oces dilera...upadne, pitas ,ima nema, doviðenja...samo problem je kod ovog nacina da ima i drotova...gamad
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Zaboravite dilere i gajite sami za sebe!To je najbolje resenje. :wink: Ima puno dilera koji ce vam kad nema vutre ponuditi exer ili dop.I narvno uvek ima onih koji se prevare pa uzmu,pa malo po malo...ode mas' u propas'!
 

Dim

18.06.2006
45
0
0
ljudi napusio sam se trave juce navecer,imao sam neke halle kako pada kisa!frend me nasmijavao ludo,nisam ga mogao gldeat i vrjeme mi je sporo prolazilo,to mi je bio najcudniji dan,dosao doma stara rekla da sam se napio,a ja bio napusen!dok sam sjedio imao sam osjecaj da cu past na ledja!bila mi je ful dobra vutra,a povukao sam jedno 10 dima u tri velke pljuge,bio u ekipi sa frendom.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
GreenMan je napisao(la):
Zaboravite dilere i gajite sami za sebe!To je najbolje resenje. :wink: Ima puno dilera koji ce vam kad nema vutre ponuditi exer ili dop.I narvno uvek ima onih koji se prevare pa uzmu,pa malo po malo...ode mas' u propas'!
Meni se upravo to i desilo, upravo tako... nije bilo jednom travke, i malo po malo...kasnije kad skontas gootoovooo, mada sam ja bio par puta u ove sve godine èist, ali veoma malo (mjesec, tri najviše i onda 7-8 godina... zato haveru, upravo to i radim, gajim svoje :)... nema šanse da ja više èekam neke dilere i dajem neke pare... i da on mene voza kako mu qrcu æejf.... za sat, za pola.. sad ne može itd itd...mada to je opet nekad bilo što se dop-a tièe, mada i ovi što rade sa travom isti qrac, zato sad i gajim indoor prvi put. Sad zato djeca od nekih 15-18 godina veæ rade na ulici, i oni mi donosu pred vrata i to sve èièke fino...ali zato kad rodi ovo što gajim, biæe mi slaði jedan MOJ joint nego 10tudjih...
A da ne govorim o smeæu što naðe svako u panju, pa dok se oèisti to ihh...ja sam èak i kamenja nalazio... majke mi
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ma sve je to Istina i sve stoji... Nego šta kad se nema uvjeta za sadnju? Evo, meni sad 20tak sjemenki indica doma stoji, propalo mi jedno indoor mjesto za sadnju, ne znam di æu s njima :? Rado bi ja u stanu sadio i više nikad ni pogledo nekog tko prodaje ali kako æu kad mi roditelji veliki protivnici i puna im glava stereotipa i predrasuda (+strah iz Ljubavi koji to sve odlièno pokriva kao šlag tortu). Sadio bi kod svojih djeda i bake ali to ima miris a ne mogu si priuštit karbonski filter ili da samo jednom u tih 2-3 mjeseca rasta iz znatiželje pogledaju u growbox ili da me traže da ga otvorim...šta bi reko, neæu a u njihovoj je kuæi?!

A na kilometre nitko kod koga bi mogo sadit a da ima svoj stan... Tako da, nije tako jednostavno: ****** dilere...

A što se tièe outdoora, ovdje u Opatiji situacija u *****, šume se sjeku, obraðuju u parkove, a ostatak krcat ljudi koji šetaju itd., policije ko u prièi (i to onoj ružnoj :lol: ), a klima jadna da jadnija ne može bit... od 4.mjeseca do polovice 6. nije uopæe bilo sunca, samo kiša kiša i kiša, a kad nema kiše oblaèno... Kako bi lièila ta biljka? Metar ipo i 5 para listova... Nema jebenih uvjeta :cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.