??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SeedUzgajač

Banned
Banovan
25.07.2009
9
0
0
46
ali ne kuzim vas... kuzim da je zabranjeno imati vise accounta i to... ali imam samo ovaj account i zelim normalno sudjelovati u forumu... s frendom sam dns isao kupiti zemlju i humus i poceti cemo se baviti uzgajanjem i zelim ako imam problem da vam se mogu obratiti... a vi mene bannate i zajebavate....
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
a sta ak se deset razlicitih ljudi logira na istom kompu u nekom internet caffeu? mozda je glupo pitanje al posto se ne kuzim u te stvari meni je pametno..


jel?
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
al ti nickovi i izgledaju ko da su iz istog uma proizasli
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
znači četiri različita čovjeka koji se ne poznaju
slučajno sjede u istom cafe-u i surfaju vutrom s istog kompa??

ako pogledate postove članova navedenih u postu na prvoj strani
jasno se vidi da je to zapravo vutra task jedinica
s jasnim ciljem rušenja ove online zajednice,ali odala ih tipična kretensko-pandurksa spika :icon_wink:
 

SeedUzgajač

Banned
Banovan
25.07.2009
9
0
0
46
ali nisam ni pandur ni nista... sutra cu vam pokazati slike sta sadim s frendom i sve... pa cete vidjeti....
 

SeedUzgajač

Banned
Banovan
25.07.2009
9
0
0
46
chupo ma banuj a zelim normalno sudjelovati u forumu isto kao i ti... nisam ni pandur ni nis... dns ujutro oko 11 ili 12 cu staviti slike na forum sta smo ja i frend napravili outdoor pa cete vidjeti....
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Sad sam se sjetio jedne priče od frenda; kaže da mu je mali brat govorio da je vidio betmena, i frend ovaj ga šamarao i prijetio i sve, da prestane i prizna da nije vidio betmena, ali mali je i dalje tvrdio da ga je vidio šta god mu radio.
pa bi čovjek povjerovao da betmen zaista postoji
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
tako sam i ja jednom vidio cica macu :rofl:

travanda je kupio gedori novi komp a vista ga stavio radnaskela :icon_lol:
 

TrueDimSino7ni_ašiš

Banned
Banovan
23.05.2009
29
2
0
82
tako sam i ja jednom davno vidio , zapravo vidio sam tek sljedeće jutro.. jeo ja usred noći kad iza mene pale tri slike sa zida! zbrisao sam bez da sam se pitao puno.. a slike su ostale čitave ujutro.. sad bi neko rekao to je nemoguče ili neki potres...ali ja vam kažem da nisam lud :p hehe..... a betmen postoji vak i onak..il u filmu il neki fetišist D: il utvara....BU!! :)))
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
ja sam uvijek bio tak uporan na satu fizike, kolko god jedinica sam popusio profesor od mene nije izvuko ni a! nek si doma mamu pita sta je gravitacija!

zato sam danas varioc....
 

SeedUzgajač

Banned
Banovan
25.07.2009
9
0
0
46
chupo je napisao(la):
ja sam uvijek bio tak uporan na satu fizike, kolko god jedinica sam popusio profesor od mene nije izvuko ni a! nek si doma mamu pita sta je gravitacija!

zato sam danas varioc....


hehe pametno....
 

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
netreba previše crnobjelizirat,
neki se rode s zlatnom lopatom u ustima... nije to nisht chudno
neki prave akaunte, a neki su samo nedužni...
nisam previshe pratio temu, al kolko sam zakljuchio seamen grower nije nikad poreko da se radi o njegovom kuchnom kompu.
a na tako uvjeravanje sam naletio vech, biche da smrdi, ali možda to pokushava smrdit inteligentno :D
napamet mi pada samo proljev mozga...
ko zna...
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
ma ajde sta zajebavate covjeka nek uziva u forumu pa ako napravi nesta strasno onda tek najgore mjere a kad smo vec spominjali murju sta znate mozda je balkan isto murjak ili svaki moderator ili admin nikad se nezna zato nemozemo znati ko je ovdje murjak a ipak je ovaj posao rizican vise od ostalih :)

A ako se nemozete odluciti jednostavno napraviti za glasati dal da ga banate ili ne pa cemo da glasamo ko slobodni forum :D
 

SeedUzgajač

Banned
Banovan
25.07.2009
9
0
0
46
evo dns sam stavio sjemenke u vaze s zemljom , humusom i stiropor i sutra cu staviti slike jer dns nisam stigao pa cu vam dokazati da sam normalan kao svako na ovom forum.... :D
 

SeedUzgajač

Banned
Banovan
25.07.2009
9
0
0
46
pa kasno je ali meni i frendu je ovo prvi put da se ufuramo i da znamo sljedece god sta treba.... :D
 

TrueDimSino7ni_ašiš

Banned
Banovan
23.05.2009
29
2
0
82
samo panduri imaju tako glupe izgovore :)))
Zašto u patrolu idu 3 pajkana? - Jedan zna i da čita i da piše a dvojica čuvaju genija
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.