4herbs outdoor 2008

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
95
0
31
Evo i mojih ljepotica,obadvije su sative,sjemenje iz paketa,jedna je već treći tjedan u cvatnji pa evo slike:
ova je u cvjetanju,ph zemlje je 7,1 hranim ju sa plantella cvetom s malo više od pola doze:
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

A evo i druge ljepotice...ona će uskoro da procvjeta jer se pistili izbacuju na sve strane

recite što mislite o mom uzgoju i oče li bit šta dobar???

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
685
2.484
163
53
fino, fino! tu se postupa s ljubavlju.neće bit količina ali će bit kvaliteta! a po meni je to važnije!jebo biljku od 3 metra koja da 700grama i kad fumaš sve smrdi na slanu ribu ili na još žešće perverzije...
bit će to ok!

OP
OP
4herbs

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
95
0
31
Da pazim ih puno,jako puno svaki dan dvaput idem sad i nosim vodu cure popiju 20 litara dnevno jer je jebačka sunjara cijeli dan i samo se nadam da ti se ti vrhovi poduplaju i da budu šečerni kolko god je više moguće...miris ove cvjetajuće je nevjerovatno čudan kad se vrhovi diraju,a ona druga je voćna do jaja i mislim da će bit ubojite ali od one prve očekujem barem 100 grama lude puve jer je načičkana do jaja a valjd če se ti vrhovi još zgusnut međusobno...nadam se i držite mi fige:)