4herbs`s Betlehem (bagseed 400 watt grow)

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
95
0
31
Evo da i ja počnem novi dnevnik,počeo sam grow od nekoliko sorti koje sam skupljao u zadnjih godinu dana!započeo sam grow sa 30 ak biljkica u boxu dimenzija 100x80x80 cm ispod 250 wattnog hpsa,prvobitna zemlja je bila terra magma i izdvojio sam 9 ženkica koje trenutno držim u istom boxu ispod 400 wattnog hps-a evo i detaljnije malo o trenutnom setupu

Lampa - Sylvania gro-lux 400 watta

Zemlja - Mješavina compo sanne,terra magme i neke talijanske zemlje iz emezette i još sam dodao hidrotona i vulkanskog kamenja i vulkanskog pijeska za bolju poroznost!Moram priznati da sam nešto zemlje koristio i od prošlog growa ali biljke se stvarno ne žale,čak mislim da im godi kultura koja se razvila u toj zemlji jer su biljke stvarno super

Temperatura ide u rangu od 18c do 27c naravno 18 kad je ugašena a 27 kad je upaljena

Vlaga se drži trenutno oko 45-50 % i moram dodati da su biljke trenutno na 11/13 režimu da ubrzam ulazak u cvjetanje i planiram ih do kraja držati tako pošto mi je več natrpan boks i neželim da imam problema sa visinom!u boksu imam 6 ventilatora od 12cm koji upiruju i ispiruju zrak i još jedan veliki oscilirajući vent koji piri direkt po biljkama i iskreno ne vidim nikakve probleme sa tim što sam natrpo 400 watta u box koji je primjeren za 250 štoviše razmišljam da dodam još jedan hps od 250 watta kad malo zađu u to cvjetanje ali bi ga postavio sa strane da ulazi svjetlost među donje grane da malo povečam taj urod!

Eto to je sve za sada a evo i slika:

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Nastavit ću dnevnik kad biljke uđu u cvjetanje i kad pobacaju prve hediće a sad su stare nekih 5 tjedana od tog tjedan dana u flowering režimu!
Pozz svima!

OP
OP
4herbs

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
95
0
31
Eto da se javim,cure su porasle...nisam ih sliko jer sam morao odnjet iz kuče zbog nekih paranoja,kolega je pao pa se moramo čuvat,promijenio sam setup,biljke su u krug poredane okolo lampe,prija im,grane lete na sve strane...par njih je počelo cvjetat a ostale če sad poslje ovog dark perioda u kojem su,strah me samo zbog niskih temperatura pošto su bez grijanja i nemaju neku izolaciju,al nadam se da če hibernirat malo i oporavit se za sljedeće razdoblje u boksu,ako ništa ostat če najjače pa če bit belaja!Šaljem slike kad ih vratim!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.