4oo W HPS; LSD

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.07.2010
34
10
0
31
ćao drugari...

Nakon završenog AMS-a (https://forums.vutra.org/unutra%9An...erija-%2Asa-komentarima%2A-17.html#post169221), sredio se neki novi prostor, neki novi setup, neka nova sorta...Barny's Farmov LSD...5 fem komada...
što se samog semena tiče mnogo sam zadovoljan, 5/5 je proklijalo u roku od 48h, sve su bile podjednake tako da nie bilo nekih odstupanja u vremenu sađenja, izbijanja iz zemlje i slično...
saksije - cca 17l litra više manje
zemlja - composana univerzal, planiro sam 'potrground h' jer je provjereno uredu zemlja, a i jeftina, no jbg uletio sam svim poljoapotekama izvan sezone pa je lakše bilo doć do komposane...odlična zemlja, mnogo zadovoljan ne verujem da ću ubuduće menjat zamlju...mnogo dobra zemlja još jednom...xD
rasvjeta - sylvania grolux hps lampica...4oo W
kako je bilo leto, vruće ko u paklu u početku sam imo problema s temperaturom koja je dolazila i do 40C, pa sam na brzinu improviziro neki kul tub...works as charm..
vegetaciju sam držo punih 29 dana(haha), niti jednom gnojio..inače preflowerale su mi sve oko 27 dana vegetacije...
gnojim plantelom, redovito od prvog dana cvjetanja...imo mini problem s pHom iako imam ph tester...jbg lijeno ***** nie mi se dalo smarat xD ugl i to smo prošli trenutno sam negdje oko prvog mjeseca cvjetanja...toe to, da ne serem - evo slike :
2dtre5l.jpg
5l4cno.jpg
2wdvxah.jpg
144a3yv.jpg
14smskj.jpg
ignorirajte datum na slikama gdje ima, foto mi je koma .i nek admini il netko smanji slike ako mogu,ako treba, meni ne uspeva :$
pis da fak aut, reklo bi se xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Još jedan LSD :sun2: Zasad to super izgleda. :thumb:
Pratim nastavak...

P.S. Kad stavljaš slike stavi thumbnailove ako hoćeš da budu manje.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
jesu ta dva poslednja cveta ista biljka a dva dana razmaka (godina 2005? verovatno nije podeseno ili?) inace lepa bastica, cool.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Opet LSD, jako potentna biljka, mjesec dana prije rezanja sam pao na njih dok sam zalijevao i slomio 2 grančice, znači mjesec dana nezrelo, ali predobro već onda:banana:
Sretno:vb_wave:
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Ajd ti nama sad lepo priznaj odakle ti slike.

;)))))

Ne sto slike neznas podesiti nego ni fotoaparat.
Lepa sumica.

Sretno dalje.
 
08.07.2010
34
10
0
31
DEDE je napisao(la):
Pozz

Ajd ti nama sad lepo priznaj odakle ti slike.

;)))))

Ne sto slike neznas podesiti nego ni fotoaparat.
Lepa sumica.

Sretno dalje.

haha, provalio si me :$
ne ozbiljno sad, imam neki divlji foto ša troši baterije ko lud, Duracell mi pukne za manje od tjedan dana skoro pa me mrzi svaki tjedan podešavat datum..enivej.. danas zalijevam pa opalim koju svježu sliku pa ću postat :)
 
09.08.2011
15
2
0
48
Prvi post ekavica, drugi post ijekavica...Ti ili imaš neki " dr House" poremećaj ličnosti ili nas malo zajebavaš...
 
24.05.2011
229
111
0
ajde ljudi lakše malo,trebali bi biti sretni što je čovijek otvorio dnevnik,a za slike će vrijeme da pokaže;)
dževade samo naprijed i popravo fotić da vidimo malo izbliže lsd-iće,za sada izgleda odlično,pratim sa zanimanjem;)

pozz i sretno;)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....sretno dževade a na ove padobrance se nemoj obazirat....:icon_lol:
 
08.07.2010
34
10
0
31
sioux5 je napisao(la):
Prvi post ekavica, drugi post ijekavica...Ti ili imaš neki " dr House" poremećaj ličnosti ili nas malo zajebavaš...
:eek:hno:
why do you care? pišem svakako jer ne želim da me neki ljudi iz 'ril lajfa' koji pos(j)ećuju forum povežu..gle sad sam koristio i ingliš izraze :eek::icon_lol:
slike od večeras - 35 dan cvjetanja:






 
14.09.2011
15
3
0
31
hehe e pogodi koje! grow ti odlicno izgleda,jedva cekam vidit kaka ce zetva bit xD

evo slike koje sam ti obeco(jebiga zbog kvalitete znas kako je sam)

znaci afghan kush od WOS-a,29 dan vege,sutra prebacujem na cvjetanje,imo malih problema sa toplinom i nesto blago nute burn al mislim das se slozit da su na dobrom putu
pod 250w osram son-t neje grolux,sekach ce znat za onaj zajeb sa MH od 4000 kelvina ode 200 kuna bezveze bolje da sam si uzeo bolji outake vent al sas,ugl jedva cekam napretak tvog growa,a ja necu otvorit dnevnik jel nemam sposobnost slikanja iliti nemam fotoapart ;D....






btw,obje su mi preflowerale
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Svaka čast...inače, meni ni LSD ni Red dragon nije proklijao sav....pričamo o Barney's farm-u...na kraju sam ostala na 15-ak biljaka, a trebalo ih je bit 20! 25% pri samom klijanju i u daljnjem uzgoju ošlo u 3 pixe marmelade....svaka čast što ti uspjelo sve :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.