4X gnomo automatic&HPS 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SlowRider

Banned
Banovan
27.04.2011
21
4
0
47
bok svima zovem se dino.ovo je moj prvi gotov grow.od opreme šta sam imao za njega je 400w sylvania HPS kit.pre mali ormar na kojem nisam ništa radio osim poljepio bjelu foliju.ormar je visok 160,širok 80 i dubok 50.koristio sam od hesia bloom complex,tnt,phosphorus plus,power zyme,root complex i super vit.5 sjemenki sam stavio u tresete i 4 su proklijale 1 nije.to je bio brzo sklepan grow za prvu ruku jer nisam mogao dočekat da sadim svoje a ne kupovat ono polugotovo poluosušeno smeče.ni sad nemogu vjerovat da pušim svoj uzgoj!! :icon_biggrin: gnomo automatic mi je gotov i taj ormar sam iskoristio za sušenje .nisam mogao regulirat temperaturu,vlagu.temperatura je sa upaljenim svjetlom znala biti i do 32-33 stupnja a po noči i do 10,a vlaga je varirala 30-40.tak da mislim da je žilava biljka.bile su na 20/4 cjelo vrjeme šta sam kasnije vidio da nije dobro.nedavno sam otišao na kannabijinu stranicu i pročitao da autoflower(neznam sad jer svaki auto flower ili samo kannabijin) nesmije ići na 20/4 jer to jako produljuje rast biljke.uglavnom nije tolko loše ispalo za upropašten grow haha.po biljci suhog sve zajedno oko 90 g. fin okus,iskreno puca bolje od 70 posto toga šta sam pušio a pušim stvarno dugo.zbog krive svjetlosti biljke su mi rasle 5 mjeseci i kad sam ih brao nisu još bile gotove jer su trihomi bili tek mlječni.niti jedan smeđe boje odnosno jantar.za drugi grow sam napravio drugi ormar 110X110X200cm.u njemu trenutno rastu 3X mataro blue i 2X super lemon haze u 3 tjednu vegetacije.naručio sam 600w HPS kit,cool tube,carbon filter,ventilatore za grow box,EC metar i neka sprava kaj se pikne u zemlju i mjeri ph zemlje,vlagu zemlje i mjeri jačinu svjetla,valjda lumene kaj ja znam.još nije stiglo.do sad sam si kupio vlagometar i termometar ph metar za vodu.kupio sam ventilator za cool tube,ovlaživač zraka.imam i vremensku stanicu koja mjeri vlagu i temperaturu pa vidim iz sobe bez da idem do boxa..makar stalno gledam biljkice jer su mi savršene!!evo nekih slikica.moje isprike ako sam nešto krivo napravio ili napisao.slobodno me ispravite.i zanima me dali da tu nastavim ili da kreiram novu temu za grow koji sam počeo? pozdrav!! :smoke18:



























ove 4 slike dolje su ajmo reč gotov proizvod od 4 gnoma.







propali pokušaj slikanja trihoma..ili polu porpali pokušaj.


ovo mi je novi ormar koji moram dovršit kad stigne naručeno sa mataro blue i super lemon haze.tu su još 3 gnoma taman prije žetve.


 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Dino ma ti si profić, vidi se da kužiš spiku!:clap:
Samo ovaj dio da su biljke 5 mjeseci cvjetale to mi nije jasno....:icon_eek:
Evo jedan rep+ od mene
peace
boz :sun2:
 

SlowRider

Banned
Banovan
27.04.2011
21
4
0
47
kužiš u tom je fora.po trihomima na slici se vidi da nije ni blizu kraja.meni je čovjek od kojeg uzimam sjemenke rekao da automatic od početka do kraja ide na 20/4.tak sam ga i držao 2 mjeseca.kak sam bio tulav nisam znao i počeli su vrhovi izlazit i ja sam ga pitao kad je gotovo kak da znam i on mi je rekao stavi na 12/12.(lik je valjda zaboravio da imam automatike il šta več i ja sam ga poslušao.pa sam nakon par dana našao negdje da mora bit stalno 20/4.a onda sam našao ovo...http://www.kannabia.es/en/cntnd/growing-tips tu piše da je najbolje da se drže na režimu 16/8 jer 18/6 i 20/4 puno produljuju rast biljke pa sam zato to predpostavio.tako i piše tu na tome.i imam pitanje.htio bi otvorit dnevnik od ovog growa koji sad raste pa da nastavim tu u ovoj temi ili novu da otvorim?hvala na komentaru!!
 

neo

Aktivan Član
06.12.2010
77
6
0
45
da bre...kako autoflower cvetao 5 meseci i kazes dobro udara,nisam uzgajao autoflower pa pitam
 

SlowRider

Banned
Banovan
27.04.2011
21
4
0
47
ja znam da je auto flower svaki 2,5-3 mjeseca al kažem ti zbog svjetla kolko mi je rasao.imam skoro 24 godine i pušim redovito od 13 godine.pušio sam sve i svašta i nemogu reči da nije bilo dobre robe.prema svom gnomu sam bio skeptičan.mislio sam nebu me to ni taklo(s obzirom kako sam ga sfušao)ali za čudo božje stvarno me napljuga mrtvo.nije ono stoned da se nemrem pomaknut nego jaki active head.funkcioniram normalno ali nije to couch lock.jel trihomi su bili taman na prjelazu iz prozirnih u mlječne.cjelo liše mi je otpalo sa biljki.umirala je.5 mjeseci je abnormalno puno.trebo sam ih skinut sad jer bi uvenule jadne.imao sam za automatice 17 litara teglu a treba 5.sada mi stiže 600w hps i onda ču ovu od 400 stavit u drugi ormar,kupit 5 litara tegle i napravit ču od automatica SOG.i naravno prvi mjesec 16/8,drugi mjesec,14/10 onda pred kraj 12/12 jer ak kannabia tak preporuča onda očito znaju ljudi.
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Bravo..

Ja krecem sad sa križancem Gnomo x domačica.

Nego reci jel sve zajedno 90g ili po biljci? nisam skužio najbolje....
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Jako lijepo, lijepe biljke, ambiciozan grower - veselim se tvom dnevniku
Čisto jedan dobronamjeran savjet, vidim da planraš koristiti 400 + 600 W u dva box-a. Pripazi malo na potrošnju struje da se nebi zaletio, 1000 W X 18h = 18 KWh na dan, još će ventovi nešto gutati pa se sjetiš još malo upgradati i eto ti sranja taj čas. Čisto da imaš na umu, neznam tvoju situaciju tako ako ti to nije problem - zaboravi ovu rečenicu momentalno.
Inače sve pet, dobiš rep + čim mi istekne ban za par dana :))

Nek se samo zeleni :leafblunt:
 

SlowRider

Banned
Banovan
27.04.2011
21
4
0
47
bok dečki hvala još jednom.e da kaj to znači rep+.jbg malo sam glup.šta se tiče potrošnje struje to sam isto rješio.struja mi nije problem.1000w plus ventilatori i te sitnice ajde stavimo 1500w to mi je još prihvatljivo jer uz prostor taj ima jedan caffe bar pa od njega imam dio struje a on uvjek ima velike račune koji puno osciliraju i mislim da nebu niš sumljivo.@ simaszg sve zajedno je 90g.uff da je bar po biljci.hvala još jednom dečki.ovo mi je prvi gotov grow i drugi započet.još sam nov u svemu pa ako ima tko kakav prjedlog savjet neka slobodno kaže.kad mi stignu naručeni djelovi složit ču grow pa postat.imam još nekih nedoumica koje moram proučit.