4X Iced Widow from Female seeds @400w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.10.2015
45
44
18
42
znaci dosa sam sa skarama u room i onda sam se sitia jednog tips-a tu sa foruma koji sam procitao prije pocetka growa a kaze,kad mislis da je biljka gotovo i spremna za branje,ostavi je jos par dana :). tako da ce se skidati u srijedu ili cetvrtak...
 
12.10.2015
45
44
18
42
decki cure i ljudi :) Hvala svima na pruzenoj podrski,savjetima i idejama, moj grow je sretno zavrsen. Sad malo o svemu da napisem:Znaci grow je trajao od klice do berbe 114 dana.Tokom ciklusa nisam sa biljkom imao nekih vecih problema osim mojih greski,Male posude (presadio u vece), zatim posto sam mislio da je automatik bila je u vegetaciji dosta duze itd..od gnjojenja svako drugo zalivanje sa hesi-jem sa korekcijom ph-a. susena 5 dana objesena naopako nakon toga staklenke. smoke je za moj ukus fin i blag.neosjeti se po pokosenoj travi niti para grlo.high je znaci glava prsa ruke i nakon sat ipo spusti na noge.jako podize razpolozenje i puno baca na smjeh.efekt traje nekih 2 sata. kolicinu neznam jeli pisete ili ne ali JAKO sam zadovoljan i ugodno iznenadjen.ako koga zanima more PP.Ako ko ima jos kakvih pitanja slobodno se obratite.