4x LSD Barney 's Farm 600w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Kada se ugasi svetlo pospricaj menku malo da se lakse izbori da skine tu opnu,ako ne probaj sa pincetom da razvuces opnu od menke i skini je pazljivo.:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.436
233
Gde ti ide ispuh iz boksa....jel van prostorije u kom je boks ili u istoj?Mozes tako malo podici vlagu, ako ispuh pustis u istu prostoriju gde je boks...Mozes okaciti vlaznu tkaninu ili tako nesto u boksu pa ce to da pomogne....Kad biljke malo porastu i vlaga ce se podici....ne brini puno za nju, gledaj temperaturu da sredis....
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
u istoj prostoriji...stavio sam posudu s vodom u boks, nest malo se diglo al nista ozbiljno...
gledam onaj gorenje H17G ili tako nesta je polovni 150kn pa da uzmem njega...
sam ne znam ak ga uzmem i stavim u boks ice ta maglica po biljkama...
oce im smetat to?
 

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.436
233
Ja imam ovlazivac i nije nesto bog zna podigao vlagu....mozda 10, 15%...tako da nije bas zesce neophodan....Ako ga uzmes, okrenes ga da para ne ide direkt na biljke i resen problem...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nesala and vladomar

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.667
34.969
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Ja imam ovlazivac i nije nesto bog zna podigao vlagu....mozda 10, 15%
Ovisi kakav ovlazivac,ako je dobar digne on i na 80% bez ikakvih problema :)
moze se i bez ovlazivaca isfurati vege bez problema al sama misao da biljke uzivaju na vecoj vlagi meni je dovoljno da ga drzim u boxu :)

edit
https://www.njuskalo.hr/ovlazivaci-zraka/dormeo-ovlazivac-zraka-oglas-16132134
imam ovakav u koji ide par litara vode,prednost mu je sto mozes nastimati koliku hoces vlagu da odrzava pa se pali samo kad vlaga spadne ispod zadane vrijednosti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.436
233
Moguce je da je do kvaliteta ovlazivaca...jedan sam kupio i nisam druge ni probao.Neka uzme kao taj sa linka pa neka proba....nece da smeta....
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Imao sam takav problem sa temperaturom( radi vlage se nisam nikad zamarao) imamo skoro isti setup. samo sto sam ja u wegi koristio cool tube i time rjesio temperaturu koja nije prelazila 30, a sad posto je hladnije tem je 27 bez cool tube.... uglavnom. probaj stavit cool tube da rijesis temp. nisam nigdje naso podatak koji vent za ispuh koristis?
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Imo sam taj gorenje i bil je ok...sam je trosio pyno vode...1.7l mu je rezervar i to mu na najace nije bilo dosta za 12h

Za ispuh koristim vents vk125
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot
16.10.2018
139
88
28
Ne diraj "kapicu" jos dan-dva, samo je navlaži pljuvačkom. Da dobro si pročitao, jer ima enzime koji će pomoći da se što lakše razgradi, odnosno biljka iste oslobodi. Navedeno sam čitao u iskustvima drugih na stranim forumima. Nemoj da diraš prije nego to uradiš, a kada budeš skidao, i najmanji otpor, odustani i daj joj još vremena.

Što se tiče vlage, ako spustiš na 30 stepeni, vlaga će se povećati. Ja to radim da u jednu posudu dodam vode i namočim ubrus za ruke (papirni), te dodam navlaženu krpu i vlaga ne ide ispod 35-40%, dok je u većini oko 60%.
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
.. . Samo jedna misao.. Nemoj mjesat atami i plantelu, što si spominjalo za vege fazu, radije daj od atamia to što imaš kad dođe vrijeme i nek ti to bude jedino gnojivo u vegetacije, posto poslije u cvjetanju prelaziš na kemiju.. Dobro ti govore kolege, nema smisla da ti radi 600w, a sjeme se još nije otvorilo praktički.. Teško mi povjerovat da ne mozes 2 štednje žarulje zavit prvih 5 dana.. Sretno u nastavku, nek sve ide po planu..
 

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.436
233
Ako ga stavis van boksa moraces redovno cistiti ulaz tj mrezicu od pasivnog ulaza jer se nakupi kamenca od pare i ujedno smanji protok vazduha...Stavi ga unutra i okreni suprotno od cura i to je to....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nesala

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
.. . Samo jedna misao.. Nemoj mjesat atami i plantelu, što si spominjalo za vege fazu, radije daj od atamia to što imaš kad dođe vrijeme i nek ti to bude jedino gnojivo u vegetacije, posto poslije u cvjetanju prelaziš na kemiju.. Dobro ti govore kolege, nema smisla da ti radi 600w, a sjeme se još nije otvorilo praktički.. Teško mi povjerovat da ne mozes 2 štednje žarulje zavit prvih 5 dana.. Sretno u nastavku, nek sve ide po planu..

imam i od atamija za vegetaciju i za cvjetanje, tako i plantelu (ostalo od prosli put) nisam upce koristio za vege nista...
nemam od biobizza i hesija nista za vegetaciju...
nema, da...al sta da radim kad imam samo 600w....nemam stednih zarulja, a sad ih necu ni kupovat...
možda jednom drugom prilikom...

izgleda, da sam bacio pare posto sam uzeo polovno ovlaživac i ne radi kak spada ::ludak::
 
Poslednja izmena:

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
temperatura 25, vlaga 30% s ovlaživacem...
eto spustio ja temperaturu, a vlaga i dalje ostala niska ko sto sami predpostavljo da ce bit...