4x Royal Jack Automatic 400w by JARAN

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Pratim pratim druže, nego skini kada je njima ponoc. Kada im se ugasi svjetlo, režih ih nakon dva sata mraka... to bi bila neka sredina... pošto je automat...
Znači, nakon dva sata mraka capni ju .
Cureanje,kjuranje je pojam nakon sušenja , a dovršava se u teglicama.
Ima na forumu pisano o tome, kada ulovis vremena procitaj.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jaran999

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
E onda ako ces raditi ulje curanje ti ne cini neku ulogu , samo kda bi dimio onda je dobro odradit taj proces jer se tako rijesavas klorofila. Duzim cureanjem sve manje klorofila ostaje i ona postaje kakva treba. Smack i okus itd.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jaran999
23.02.2018
85
216
33
Da nije bilo mog Zelenog mentora ne bi ja danas imao ništa zelenog:respect:
Vama svima ostalima puno hvala na velikoj pomoći:respect:
Još da osušim do kraja i onda ulje
Dnevnik nije baš nešto, ali što je tu je... može slobodno u ZAVRŠENE
 
21.09.2018
10
9
3
Srbija
Sa svakom vrijedi raditi lst, neces nista izgubiti vec samo mozes dobiti, za stjecat iskustvo bas i nije najpogodnija posto zna dosta zezati i otezati ali samo strpljivo bude se isplatilo. Sto se tice djelovanja moj je vukao poprilicno indikasto, zna dosta usporiti i umrtviti bas ono stonned efekt cesto od njega pracen gadnim apetitom kreativnost mi je bila nula na njemu jedino mi se kreativno sve jelo.Budes vidio kako ce ispasti samo pomalo!
Izvinjavam se svima sto iskacem sa teme,ali molim vas treba mi odgovor.Kada secem vrh biljke,pod lampama su.Da li da secem dok rade lampe,ili dok su ugasene.Hvala,pocetnik sam.Gledao sam i citao vodic ya unutrasnji,ali nigde ne pise kadase to radi,da li pod svetlom,ili dok su ugasene?