4x unknown auto x 2 PPP regular HPS 250+150w by glavonja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
nista ne brini, premestio sam box u drugu sobu zbog regulacije temperature, sve cu da oblozim folijom bolje to je za sad samo stavljeno pored, bice prikucana za zid, sad gledam da uzmem novi balast i starter pa cu da furam i MH i HPS nadam se do pocetka cvetanja.
super one furaju s`obzirom da nisam nasao resenje za ventilaciju, kulere sam dao frendu koji sklapa 150w HPS box
a ventilator mi je prejak ovaj sto imam i na prvoj brzino x)
nacicu neki manji mozda onaj za Wc da bije po njima, da priprema grane da nose kile i kile batova :bananica
Edit: zemlja je u nekim posudama mix sumske, humusa i neke koju kupujem vec dugo, msm da se zove cvetil ili tako nesto :D
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
nista ne brini, premestio sam box u drugu sobu zbog regulacije temperature, sve cu da oblozim folijom bolje to je za sad samo stavljeno pored, bice prikucana za zid, sad gledam da uzmem novi balast i starter pa cu da furam i MH i HPS nadam se do pocetka cvetanja.
super one furaju s`obzirom da nisam nasao resenje za ventilaciju, kulere sam dao frendu koji sklapa 150w HPS box
a ventilator mi je prejak ovaj sto imam i na prvoj brzino x)
nacicu neki manji mozda onaj za Wc da bije po njima, da priprema grane da nose kile i kile batova :bananica
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
pa da vidi se u dva velika kalja da nije bas rastresita previse nego vise glinena...trebao si onda staviti dosta stiropora ili perlita u nju ... pazi sad na vodu da nebudu u blatu...kod ispiranja ce se uzasno nabiti ovako(moze i nemora biti problem) ...kod mene to jacanje rade pc ventovi samo rotiram svaki dan kaljeve da ne bude stalno jednoteista na vjetru....uzmes manji adapter za pocetak pa ce i vent imati manju brzinu ,ili ga udalji od njih da slabije piri po njima...ako imas prostora napravi mjesto za jedan kucni vent da mozes ubaciti kad ojacaju ili dodas jos koji PC. kako ti pase i nemas brige...ma samo pici dalje sto je tu je ;)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Meni je jako tesko gledati Himalayu u toj losoj zemlji...nemozes u svatove bez ki.e!!....ako nisi do sad presadi ju u pravu zemlju. To je cudoviste i mislim da je kod tebe nepravedno zapostavljena..;(
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
veruj mi da zemlja nije losa, samo tako deluje, videces i sama, znam da se obicna zemlja ne preporucuje u indoru ali sam bas kratak sa novcem a ova zemlja je jako jako plodna i puna minerala raznih, zna se u mestu gde zivim "gde bacis semenku ti niche"
trenutno su im listovi u "losem" stanju tj. samo tako izgledaju jer su prvo bile u CFL boxu jako blizu ispod sijalica pa deluju nekako izlizano
ali evo samo za tebe, ako sutra legnu pare prebacujem ih u cvetil :))
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
e nemam slike sada, samo sam tu da javim da su od 01.01.2013 prebacene na 12/12
stanje u boksu je ok, ima 8 biljoza 7/8 su cure, cekamo jos jednu himalaju da nam kaze sta je.
4 juce i 4 danas su dobile flush, sve su reagovale odlicno nakon flusha, narucito PPP koja je monstruozno porasla
i vec nakon 2 nedelje ima lepe cvetice :)
automatici svi osim jednog su mudonje imam jednu curu koja je samo fucking par cm visoka ali imam polen pa cemo da je oprasimo i dobijemo F3 seme :) i nadam se stabilniju genetiku (koja cura vise) :D
himalajama bas nisam zadovoljan, mada buknule su nakon prelaska na 12/12 do tad su bile sitne i nisu bas htele da rastu. reason? -unknown :)
domacica je nekako mrsava, ali za sad ona jedina pusta miris u boxu i jako je 'masna/lepljiva' na dodir.
moj hibrid je kul, fino raste tek prekljuce pokazao pistile i do sad napravio vidljivu razliku :)
toliko od mene, sutra prekosutra cim budem u mogucnosti, slikam sve i postam da vidite :)
sve najbolje i srecni praznici i nova godina :)
peace&love voli vas glavonja :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Zao mi je zbog Himalaye.Ali nije ni kod mene nesto posebno vegetirala.U cvjetanju je pocela divljati.Bila mi je 8tj.u vege.mislim da je nisam hranio kroz vegetaciju.U cvjetanju sam joj davao plantelu cvijet svakih 10dana full dozu i nije bilo problema. osim u 2-3 tjednu cvjetanja je pokazala manjak Mg i to je to.Mozda ti pomogne...........................................Ajde bas se nadam da ce s njom biti sve u redu:thumb:Ustvari pred kraj vege.je cmizdrila za magnezijem
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
samo zaboravio sam da pomenem, pri svakom zalivanju ide propisana doza slavola, a zalivam po potrebi kako se kojoj osusi zemlja. i bile su 2-3 dana za redom cesti nestanci struje ali proveravam svaki dan, nema bananica nadam se da ih nece ni biti :)
prihrane nije bilo osim kod mog hibrida koji je imao nedostatak N al sad je ok ko sto vec rekoh :)
sad ne znam za cvetanje, razmisljam koliko je pametno organsko djubrivo primeniti u indooru. narucito zato sto nemam box nego cosak sobe u kojoj i spavam :) no videcemo.
@opa cupa hvala, svaka informacija je korisna ;)
doduse kod mene su u vege bile kratko, jbg morao sam da prebacim na 12/12 iz vise razloga.
mada ja mislim da je ovo false seeds. tj prevara neka, prvo cudno je to sto je pisalo da su regular semenke a neko mi ovde rece da GHS samo fem proizvodi i gledao sam i video da je u pravu, i ima razlicitih fenotipa napr jedna je po listovima 60/40% u korist indice
a ostale su sve sativasticne mada se vidi razlika u rastu, grananju, nedostatcima... ne bitno da su cure, sta ce biti videcemo :)