4x13w minitube, EXPERIMENT

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.01.2007
25
3
0
35
Evo kako stoje biljke, 1 tjedan vegetacije...


A box:


E u sridu sam malo zajeba stvar- bia san glup i stavio živinu lampu u ionako mali box i gledam ujutro temperatura 40> zamalo puka termometar a biljke- popušene. ma ko bi ih spasia nakon tolikog šoka.


Tada sam se odlucio za novi korak u mom uzgajanju: novi box
Oprema: 4x13w minitube cool white spojene na elektronski ballast 2x50w ( više se griju ali daju nešto više svitla)


Kupio đubrivo:


I Konačni proizvod:


Sada mi je jedini problem temperatura koja je konstantno na nekih 30 stupnjeva. imam ventilator ali temperaturu skine za nekih dva stupnja. Mislim raditi rupe u ormaru pa ako ima prijedloga, Pucajte!
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Dobro da si nabavio te neonke. Nego, sad si opet u germinaciji ? One biljke sa slike su RIP ili... ?

Reci mi jel' ti balast unutra ili van boxa ?
 
07.01.2007
25
3
0
35

Ovako izgleda balast unutar boxa, neggo sta je prejak i tribat cu vadit elektronske prigusnice sa stednih da bi napaja ove moje cijevi jer se ovako previše griju- temp na njima je 50 stupnjeva.
a biljke su rip i popusene. dim je bia ultra super+ light- ma nesto skroz slabo, a šta bi i drugo ocekiva

Sad su mi vec isklijale sjeme-opet neko divlje sjeme- tako da su neke već zasađene. zamisli isklijale odma nakon jednog dana. Poželi mi sreću.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Izbaci balast iz boxa, on grije za popizdit, probuši rupe sa zadnje strane ili bar ostavi odškrinuta vrata od boxa ... jel' dok sve ne središ po PSu. :vb_kez:

P.S.
Nije valjda da si popušija one RIP biljčice ? :icon_lol:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
idemo u off ali brisacu...

Nije valjda da si popušija one RIP biljčice ?

on rece: dim je bia ultra super+ light- ma nesto skroz slabo, a šta bi i drugo ocekiva

To te udario dim u glavu :) ne verujem da je bilo thc-a...
 
07.01.2007
25
3
0
35
Evo napretka u ovom tjednu.... sve u redu čini se...


Ova ponosno diže listove


Jedna jako dlakava i crvena biljcica: Šta bi to trebalo značit??


Prije nego odoh doma vako izgledahu:


Šta reći.. lipo napreduju i ne žale se previše...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Vis je naša jamajka je napisao(la):

Ovo je dobro djubrivo za vegetaciju, znači ne stavljas se odmah po nicanju biljke, tek kad izadje iz ove kao "pred veg. fazu" dok izbaci koji sprat, pa tek onda lagano treba dodavati i to ne previše. Ovo djubrivo je dobro kad već nikne i ne treba ga puno stavljati, prvo uvijek ako piše na "deklaraciji" neka količina, uvijek prvo probajte upola manje, pa kad vidite kako se biljke ponašaju tako i vi isto :) ....
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
problem kod tog low wattage growa što po meni se može odradjivati samo vegetacija no ne i cvjetanje jer definitivno biljka treba puno puno više lumena svjetlosti nego što joj to može pružiti bilo koja neonka, stoga moje razmišljanje je da to može biti neki vegetacijski box ili box za klonove ili da ih pripremiš u neku srednju vegetaciju i onda presadiš i dovršiš vani kažem potrebna je druga rasvjeta ukoliko ideš na cvjetanje .
 
07.01.2007
25
3
0
35
Sad si me potakao na razmisljnje.... Ovo je relativno topla godina pa bi ih već za nekih mjesec dana mogao staviti vani. Ali jos cu razmislit
 
07.01.2007
25
3
0
35
Ne napreduje.... Previse je bilo uocljivo da bi trajalo odgajatelj je primjetio... da ne pricam, jos potiskujem traume. Ma ja cu lipo ovog lita sve to pod bilim suncem bez nekih opterecenja i paranoja da bi me netko mogao otkrit.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Vis je naša jamajka je napisao(la):
Ne napreduje.... Previse je bilo uocljivo da bi trajalo odgajatelj je primjetio... da ne pricam, jos potiskujem traume. Ma ja cu lipo ovog lita sve to pod bilim suncem bez nekih opterecenja i paranoja da bi me netko mogao otkrit.

:signs053:

Damn, bedara ...
Nadam se da lik nije zvao starce i muriju. Vjerovatno vas je opra malo bez vode i sapuna ?
 
07.01.2007
25
3
0
35
Debil mi nije da jist dva dana!!!!! Nije zva starce, ma biljke su ionako bile male kao da ih i nije bilo. Samo mogu mislit na sta bi to izgledalo da je skuzia usred cvitanja. A zalosti bozje.... Izvjestivat cu vas ovog lita, sta drugo mogu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.