5 do 12 out 3x Satori & 3x Fruit Bomb auto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.09.2013
31
234
33
nezgodno kod satorija je što kasno počima cvijetati. meni lani oko 1.9.
kažu 63-68 dana cvjetanja. znači iza 1.11 branje.meni je lani oko 1.10 krenula plijesan.probao sam spasiti ali nije se moglo spasiti pa spašavao ranijom berbom što se spasiti dade.nešto sam bacio nešto je i ostalo. par donji grana koje nisu bile zaražene sam ostavio i uspio dotjerati do kraja cvjetanja.
dvadesetak grama je bilo i zbog njih kažem najbolji dim ikad. ostalo ono ranije pobrano bilo je dobru stepenicu ispod u kvaliteti ali svakako vrhunski dim.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
-Kar bo pa bo-rekao bi Cili :spcartman: .
Nego, ove Fruit Bomb mi se nesto kilave,cini mi se da slabo rastu.Vec im je 22 dan a jos ne vidim pistile.jos najbolje izgleda onaj koji je zadnji izbio iz zemlje(slika br.3).uboden u kupovnoj zemlji.nijedan njie otisao preko 10cm iako vode ,sunca i prihrane imaju ko u prici.Valjda ce krenut.
Ovo bijelo po liscu je neopitroid.

 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Satori 1, 45 dan, maksimalno lst-iran, i dalje organik prihrana, vode i previse al mu ne smeta.radte nenormalno i dosta obecava.

Satori 2, 35 dan, vec je 45 cm visine tako da razmisljam o topiranju, isti raste nenormalno.

Satori 3, 25 dan ,za sad mu ne smata to sto je u posudi.stigne i on metar visine ulovit ako ga ne topiram

Nametnici ih za sada zaobilaze
Automatici idalje po starom,ne da im se , definitivno im ne pasu visoke ljetne temp.dokaz tome su moj AK auto i NOjoke-ovi rano posadjeni NL auto.koji su ispali ok
Znaci dogodine autosi idu u zemlju samo u rano proljece tako da vec oko 10-06 budu gotovi
Za kraj nesto iz mog vrta ,isto organik uzgojeno.

image hosting gif
upload photo
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
hehehehehe to je prava landrace sorta Makedonski Jabucar ;) ima nekih 700g. u njemu.
Imam i NS Jabucara ali raste puno sitniji i neotporan je na moderne bolestine.
po ukusu su tu negdje.
Satori 3 presadio na pol metra od Satori 2 direkt u zemlju. steta ga je drzat u posudi , raste nenormalno.
jos da spol pokazu .... issss
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Nadam se da je i ukusan taj paradajz...:) ja ove godine koji god da sam probala nije bio nizasta..ovi nakupci ko zna sta nam prodaju na pijaci...:) a za satori sta reci,nego da je to po meni najbolja vutra koju sam ikad probala..i da nema bolje...:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Ena dovoljan je taj paradjz sol i kruh i uzivancija. mozes ga i poluzelenog jesti.opet je ukusniji od onog s placa.kad ga rezes, ima istu boju izvana i iznutra
Nakupci nisu krivi, oni samo vrte lovu Proizvodjaci su krivi. oni uzmu sortu koja je daje tvrde plodove( uglavnom sorta Bella) i koriste ekstra kemiju da ih na silu dozriju.onda ga kupis, izgleda krasan izvana a kad ga prerezes ispadne krastavac a okus nikakav.
sorry na spamu ali moj dnevnik pa valjda smijem ;)
Satoriju se veselim Sunce ozeblom .
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Fruit Bomb-e nit primislit na cvjetanje a vec mjesec dana zive. sve mi se cini da je prijatelj pomjesao sjemenke.
prva(presadjena u zemlju) i druga oko 40 cm. visoke a treca na 10cm i da bi malim prstom mrdnula
mislim da ce sve tri zavrsit kao hrana za kokosi ukoliko u roku od tjedan dana ne procvjetaju

image hosting site over 5mb


windows 7 print screen


upload png
a ovo je hrana za mene :dada, ukupno 1,7 kg. ukupno


image uploader
 

kokomarin

Aktivan Član
06.11.2013
88
422
53
Ja prova pomidore rosita-slovenske iz plodina i stvarno super okus i izgled.
Salatna cherry organic gnojena ribom dvaput u vege i jedanput zuta plantela.
Nemoguce je u okusu detektirat primiris ribe,dale dosad tri kila po biljci.
Ima zutih sljivastih i crvenih okruglih.
Satori je dobar dim, jedanput sam u zatvoru dobija iz indora ,mislim da ce na suncu biti jos bolji.
Brzo rastu zbog toga sta im se zuri,visok je datum.
Dobri su ti dnevnici,mestre.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.