5 ljepotica by Stokula

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
Evo ljudi odlučio sam i ja stavit svoje biljoze na ovaj forum,imam ih 3,nadam se da će bit ženke,potrudio sam se sa njima,i njegujem ih,dobile su jednom gnojivo od koprive,i zečeva...To mi je prvi grow vani,i zasad mi super ide,samo da sunce piči....U 2 dana su se uduplale,topiro bi ih,al nikako da se orijentiram pa neznam di treba odsjeć,jel bi mogo slikat,pa da mi neko od vas zacrta di se treba odrezat...Ako nije problem nekom...slobodno komentirajte,neke prijedloge možete mi reć,sad nemaju zaštitu od puževa,jer sam skinuo zemlju oko biljaka ovo je samo nabacano gore da se ne vidi da je netko kopo jame tu,i možete mi reć samo kolko bi mogo očekivat ako će bit 2 ženske biljke,jame su dosta velike,i zemlja je plodna,znam da nikad se nezna al jel bi dobio oko 100gr po biljci,to bi bilo hebeno,pa nebi imo posla sa kupnjom cijelu godinu ehehheehh..










 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
388
1.692
143
79
Sumarak
Bgmi bratuka lijepo to sve tebi ide, bolje su nego moje tutke, a sto se tice gramaze to ti niko ne moze precizno reci jer zavisi od mnogo faktora, ali eto za primjer prosle godine sam posadio 14 biljaka ispale sve zenke i na kraju digao malo jace od 1,5kg s tim da je ova jedna mrga dala sama oko 240gr, eto sretan grow i pratim ovo :ridinghorse: :signs046:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stokula

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
Sretno sa vrtom :) Ovo ti je super sto si slamu stavio oko biljaka,manje ce voda isparavat,a jos da napravis oko biljke udubine kao sto se radi npr. za lubenice i dinje ,onda paj jos manje vode treba :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stokula

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
nije to slama to je trava koja je bila na sajtu heheh,još razmišljam dal da topiram il ne,mislim da ću ih topirat,al kad još malo naraste,tek je sad grane gore počela bacat,šteta da to sve otkinem,i MalaMaco naprevilo mi se to,kad sam kopo jametinu,pa sve usitnio,pa se slegle zemlja,tu ću u cvjetanju stavit kokošji gnoj,i zemlje preko toga,pa po tom zaljevat...I zašto mi je status upozorenja,fkt nezz da sam išta napiso krivo,jedino da mi nije to od frenda koji dolazi do mene stavljat slike,al on ima svoj profil.
 

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
Hvala puno,sve što znam sam naučio iz ovog foruma,i evo po mom mišljenju pravilo br.1 za početnike je bez kompliciranja to su samo biljke i treba se samo pripremit...bez kompliciranja,i samo neka sunce piči....
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Dobro si napravio..
Sada samo strpljenja i imat ćeš na kraju lijepe biljke,naravno ako budu cure.
!00-tka će biti sigurno...no,daleko je 10-ti mjesec.
Sretno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stokula

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.667
34.969
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
amrildooo je napisao(la):
Bgmi bratuka lijepo to sve tebi ide, bolje su nego moje tutke, a sto se tice gramaze to ti niko ne moze precizno reci jer zavisi od mnogo faktora, ali eto za primjer prosle godine sam posadio 14 biljaka ispale sve zenke i na kraju digao malo jace od 1,5kg s tim da je ova jedna mrga dala sama oko 240gr, eto sretan grow i pratim ovo :ridinghorse: :signs046:
14 biljaka 1.5kg :D
ja se nebi hvalio s tim NHF

sretno sa outom :thumb:
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Stokula je napisao(la):
Evo ovako sad izgledaju:
Izgledaju neloše, ali uključi opciju FAMILY SAFE, jer i one sličice poviše tvoje "izgledaju"
Jel baš svakom "gušteru" moram ovo napisati ???
Nek ti je sa srećom, i ispravi ovo za ubuduće. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stokula

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
kakve sličice,i sve 5,al nemogu nać to family safe na postimageu
Ljudi briem da je jedna ženska jedna muška,ova muška je malo veća,i ima jako uske listove,i nekako onak miris klorofila,a ova druga smrdi na 10metara po žiži
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.