50 nijansi zelene - Outdoor 2015.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
Kraj i kruna dnevnika


Pozdrav svima, eto nakon kraceg predaha od ovog dnevnika doslo je i vrijeme da se napise smoke report i da dnevnik ide u zavrsene. ;)

Smoke report cu pisati samo za 2 sorte koje su se najvise istakle prosle out sezone i kojima sam posvetio gotovo cijeli dnevnik, Moby Dick koji je u dnevniku uzeo svu paznju i nista manje vrijedan ali ne toliko puta spomenut, Grape Ape..

Moby Dick - Dinafem Seeds

p9u.jpg

Hedovi su pred branje bili gotovo cijeli bijeli od kolicine kristala, kad se sve fino posusilo slozio sam ih jedne uz druge (svi su skoro identicni) i lagano u vreci stisnuo, tako ih cuvam.

Poprilicno tvrdi hedovi, skoro pa nemoguce mrviti prstima na kojima ostavlja ljepljivi smedi trag nakon mrvljenja heda. "Svjezi" miris je mjesavina limuna, bora i tamjana, poprilicno osvjezavajuc i fin miris koji ostavlja dojam kvalitete. Zapaljeno mirise na tamjan i na nesto slatkasto, izrazito jak i prepoznatljiv miris.

Rad je mozda meni najbolji ikad, smijeh, razgovor, kreativnost, tjera na pokret, nema zakucavanja koje ne volim. Jedan od rijetkih "trippy" dimova koje sam imao prilike probati, ko god je probao samo rijeci hvale, odlican dim i odlicna sorta koju cu svakako ponoviti, jednom rjecju cista petica! ;):cool:


Grape Ape - Barney's Farm

a2-jpg.80910


a-jpg.80909


Gusti cvjetovi ne toliko prekriveni kristalima kao Moby, ali predivnog vocnog mirisa. Tko se sjeca pamti da sam ga morao skidati nesto ranije, sto se i nije pokazalo kao koban potez.. dim je iznenadio kvalitetom.

Lagani ali ne i prozracni hedovi, nesto tamniji od ostatka sorti koje sam brao u outdoor sezoni 2015. uvjeren sam da bi dobili ljubicastu boju da su ostali jos 2-3tj duze sto sam i htio, ali i ovakvi "neobojani" su i vise nego odlicni. :thumb:

"Svjezi" miris je izrazito vocni, kiselkasto-sladak.. usporedio bih s umjetnom aromom jagode. Zapaljen ostavlja tezak ali vrlo ugodan miris, najslicniji skunku (za one koji poznaju miris). Dim je vrlo ugodan i stvarno je uzitak uzivati u ovoj sorti.

Rad je vrlo sedativan, umirujuc i lako se pretjera. Izaziva crvenilo ociju, nije toliko za drustvo i pricu ali za one koji vole sami uzivati u dimu ovo je pun pogodak. :thumb:
Isto kao i Moby svakako na listi za opet probati uzgojiti, mozda cak i ove sezone.


Eto to je bilo to od ovog dnevnika, nadam se da ste zadovoljni. Probao sam nesto novo i nesto sto sam jako htio probati ali nikad nisam bio u mogucnosti, jer je SCROG bio rezerviran samo za indoor uzgoj.
Od kada sam prvi puta saznao za metodu uzgoja SCROG bio sam iznenaden ljepotom i simetrijom biljke, probao sam i na moje iznenadenje uspjelo mi je to i u outdooru, nemam rijeci kojom bih opisao zadovoljstvo sto sam uspio zamisljeno.

Imam jos puno puno odlicnih i pomalo ludih ideja koje cu vjerojatno isprobati ove out sezone, nisam siguran da cu voditi dnevnik jer uzima dosta vremena i truda ali vidjet cemo. Vec se polako spremam za out 2016. i ove godine "gerila" style i glavom kroz zid do kraja. :):)


Lijep pozdrav svima, isprobavajte, igrajte se i Vi mozda budu odlicni rezultati ;) sretni i veseli budite i veliki pozdrav!

Tarzan :wave:
 
Poslednja izmena od urednika:

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Zbog ovakvih clanova dolazim na forum.
Tarzane, jos jednom kapa dole i da ti sledeci outdoor bude jos bericetniji (ako je uopste moguce) :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Kao sto sam rekao i prije,vrh outdoor sadnje 2015 na Vutri.:respect::cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Velis Tarzane rijetki trippy, to bi i ja volio probati. Uteftereno!
Cestitke jos jednom :rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.