5G mreža i transhumanizam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Kakva su vaša mišljenja o 5 G mreži?
1G nam je donio telefone
2G nam je omogućio da šaljemo poruke
3G na je omogućio internet na telefonima
4G brzi internet
5G nesmetana veza za sve veći broj telefona.

Ovo bi bilo u idealnoj verziji ljudskog napretka i dostignuća.

Krešimir Mišak opet tvrdi da je to novi nivo transhumanističkog društva u kojem upravlja umjetna inteligencija, i da je 5G upitan za zdravlje budući da nisu testirana zračenja koja proizvode tisuće baznih stanica.

Djeca za lektiru čitaju G Orwella 1984.
Mislim da ću reći učiteljici da ga više ne moraju čitati jer otac big Brothera je bio u pravu i sve je kako je predvidio.
U ministarstvu istine se plasiraju laži.
Ministarstvo ljubavi vodi ratove. Itd

Kakva su vaša razmišljanja?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Kakva su vaša mišljenja o 5 G mreži?
Misljenja su da je super. Brzi internet, veca iskoristivost energije i vise frekvencije sto znaci manje "zracenja".
i da je 5G upitan za zdravlje budući da nisu testirana zračenja koja proizvode tisuće baznih stanica.
manje je stetan od 3g sto se kolicine zracenja tice... al to tako i tako nije bitno jer jos nema nekih poveznica da bilo koje neionizirajuce zracenje steti ljudskim stanicama.
radjeni su testivo na stakorima. zdravima i onim sa nekakvim tumorima srca. bili su izlozeni konstantnim utjecajem 2 i 3g frekvencijama.
stakori koji su bili izlozeni "zracenju" su nadzivjeli one koji nisu. i bolesni i zdravi. iz nekog nepoznatog razloga.

neionizirajuce zracenje (gps, gsm, mikrovalna, svjetlost, rf...) nije stetno za ljude.
ionizirajuca zracenja (uv, gamma, xray....) su stetna za ljude jer kolicina energije, frekvencija i valna duljina imaju sposobnost fizciki unistit DNA stanicu ko projektil.

5g je opasan iz drugih razloga koji nemaju veze sa zdravljem nego sa sigurnosti podataka....a to nas obicne ljude ne treba brinut.
po nekim teoretskim pravilima, 5g bi trebao biti "sigurniji" od 2,3,4g iako je glupo pricat o sigurnosti kad ni 1234g nisu opasni.
GPS radi na istom spektru frekvencije pa nikom nista. kad bi uspjeli vidjet sve vrste zracenje oko nas i iz svemira, signali mobilne mreze bi valjda bili nevidljivi kolko svega drugog ima. sunce i njegovo zracenje ce ti prije uzrokovat rak koze nego bilo koji mobitel.....pa sta se ne bunite protiv sunca onda?

malo se informirat i obrazovat kako rade mobiteli, sto je zracenje, kakve sve vrste zracenja postoje, sto tocno znaci zracenje itd.... pa necete zivjet u bunkerima sa folijama na glavi bojeci sve svake teorije zavjere koja stigne na youtube svakih 4 dana.

i budite sretni sto imate i sto uzivate u svim blagodatima tehnologije i znanosti a ne da pljujete po njoj dok tipkate na mobitelu, pc-u, tabletu spojeni na wifi, 5g i gps u svemiru, dok vam je upaljena 55' uhd led tv i mozete surfat po vutra.org dok motate pljugu usred sume.

na kraju krajeva, ko vas tjera koristit mobitele, 5g, internet, kompove, gps, internet bankarstvo itd. preselite se u sumu u brvnaru i zivite self-sustained zivotom pa vas nece brinut zracenja od 5g. sva ostala zracenja ce i dalje bit tu....al to nije bitno :D
sodom bikarbonom protiv zracenja :D
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
malo se informirat i obrazovat kako rade mobiteli, sto je zracenje, kakve sve vrste zracenja postoje, sto tocno znaci zracenje

A tko tebi garantuje da to nije naručeno “informiranje i obrazovanje”, sa sakrivenim pravim stanjem.
Kao što netko završi ekonomski a bez da je čuo za East India Company , ili teologiju a bez da je čuo za kabalu,ili medicinu pa i dalje traži lijek protiv raka, tako je moguće i da informatički inžinjeri ( koji nas informiraju i obrazuju o 5G mreži) završe svoje zvanje a bez da su svjesni stvarnog stanja. Ne bi bilo prvi put. Zapravo ako ne bude tako ( a nadam se da neće) to će biti iznimka koja potvrđuje pravilo.
I da, slažem se da treba biti zahvalan za blagodati mogućnosti komunikacijsko informacijskih tehnologija. Lijepo si to opisao. Ocemo poslat doktoru malo soda bikarbone :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
tko tebi garantuje da to nije naručeno
ja sam sebi i ljudi koji su skolovani i koji znaju sto kako radi. ako znas sam kako to radi i sam testiras i imas svoje rezultate koji se poklapaju s onime sto kaze znanost, onda nema potrebe da vjerujem bilo kome i uzimam rijeci zdravo za gotovo.
informatički inžinjeri ( koji nas informiraju i obrazuju o 5G mreži) završe svoje zvanje a bez da su svjesni stvarnog stanja
a uredjaji i tehnologija koju koristimo danas funkcioniraju savrseno, zasto? jer inzinjeri ne znaju stvarno stanje? o cemu ti pricas
frekvencije nisu neka turbo komplicirana nauka. i nitko ni ne govori u sto da vjerujes. eto ti sve pa si sam testiraj. vrlo je jednostavno.
al da bi to znao testirat, moras imat nekog znanja. frekvencija, valna duljina, snaga, digitalna elektronika, analogna elektronika, modulacije, odasiljanje, primanje...... to se uci u skoli i u praksi i zbog toga danas svi ti el. uredjaju funkcioniraju.
"informaticki inzinjeri" se skoluju godinama da se ti ne bi moro skolovat i razumjet tehnologiju neg da mos otic i kupit 5g mobitel i cohat jaja u fotelji i pljuvat po tim istim ljudima kako 5g zraci i kako ne znaju pravu istinu.
kad netko kaze "to zraci" automatski znam da taj koji prica nema apsolutno blage veze o cemu prica jer inace ne bi to govorio.

ja nemam pojma kako vi zivite vjerujuci u sve te moguce teorije zavjere i mitove. imam osjecaj da vam je zivot jako tmuran i nesretan trazeci zavjeru u apsolutno svakoj pozitivnoj stvari na ovom svijetu.
ocito treba i takvih bit jer sto vise ljudi razbija glavu sa nepostojecim problemima, pravi problemi prolaze a da ih nitko ni ne primjeti ;)
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Ja sam prevazišao teoriju zavjere na praksu zavjere , zato je vidim na svakom koraku. Ali to nama običnim ljudima ne treba biti razlog za frkiranje. Takvo stanje stvari je već 5-6 000 godina. shvaćanje o tome počinje negdje od cara Ašoke. Sasvim sigurno živimo i endkampfu (konačni obračun) u kojem pobjeđuje Euroazija a gube atlantisti.