600w hps, Super lemon haze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.03.2015
56
222
33
iza brda
Nakon 75 dana cvjetanja i 87 dana od pocetka...
Prici je dosao kraj. Hvala svima koji su pomogli, poduprli i lajkali. Nakon dva dana mrkla mraka padose hedovi pod skare. 8 sati trimanja poprilicno me umorilo. Rezultat možete vidjeti u galeriji.
Stvarno je malo rec da sam zadovoljan.

Sutra, ako se slažete, step-by-step tut za izradu hasha, metoda led i mrežice.

@irieman @Degustator @Sativa Diva
Hvala, stvarno bjese plijesan, ali je zbog vas ( :* ) registrirana u samom pocetku i eliminirana uz minimalne gubitke. Svaka cast na oku sokolovom, a Degustatoru hvala sto mi je razvedrio dan svojim optimisticnim postom :)
 

Prilozi

  • 3.jpg
    3.jpg
    213,1 KB · Pregleda: 354
  • 5.jpg
    5.jpg
    356,5 KB · Pregleda: 362
  • 4.jpg
    4.jpg
    330,4 KB · Pregleda: 357
  • 2.jpg
    2.jpg
    303 KB · Pregleda: 354
  • 1.jpg
    1.jpg
    347,5 KB · Pregleda: 357
Poslednja izmena:
22.05.2015
35
9
8
Volio bih da das nekakav smoke report, jer me bas zanima ova vrsta? Super Lemon Haze je bas bio spomenut u komediji "TED" 2015, kao "najbolja vutra koju su decki probali", heheh :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Smoke-report nedostaje i pricekat cemo da ga napises pa onda moze pod kljuc.
Ovako bez SR je nedovrsen dnevnik ;)
Cestitke na zavrsenom growu i podijeli sa nama rijec dvije o SLH.
 
31.03.2015
56
222
33
iza brda
Super Lemon Haze
Nemoze se reci "kao sto samo ime kaze", jer dim ove sorte govori puno vise od 3 rijeci.

Ekstremno jak miris svijeta, jake citrusne svjezine. Pun i jak okus koji ima note citrusa. High jak u glavi, ali i u tijelu, vise podize nego sto spusta. Moram priznati da nije za svaku prigodu jer spavanje, barem ja, vise manje - mogu zaboraviti. Cjelodnevno veselje zagarantirano.

Edibles prejak stone, tu je otkriveno i da zbog nusefekata nije bas za prvobitnu namjenu (ulje), nosi u drugu dimenziju naprosto...

Eto, molim lijepo lock i hvala sto ste toliko čekali na moj smoke report.