600W Hydro drip - Dieseltronic Resin Seeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

deep

Aktivan Član
03.11.2011
74
27
18
32
12. Dimenzija
You must spread some Reputation around before giving it to mario339 again.

:respect: na zavrsenom growu, nadam se da ce pomoc ulje :D
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Mene si odusevio za ostale neznam. Drzim fige za stagod :) Vidimo se u nekom sljedecem dnevniku :)
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
kao kuhar moras probati svoje jelo :)
respect na svemu...prvi grow...i to jos kakav...dosao si do svog cilja i nadam se da ce ulje pomoci...druga runda moze za preventivu i servisiranje
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
851
3.634
163
::::znači cijelo vrijeme živim u neznanju...VJEROVAO SAM DA VRHOVI-TRIM -tj. DA MATERIJAL MORA BITI SUH,eto čovjek uči dok je živ
....ccccc kak mi je to promaklo:eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:vca
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
851
3.634
163
ajde MARIO JAAAVI SE !!! ...slike slike slike daj malo jooooš sve objasni....RO, ULJE -sve me -NAS (valjda) ZANIMA ajde ne budi lenj hahaha !!???
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
evo jedan :respect: jer stvarno odlican dnevnik a da ne pricam o hedovima i ulju :thumb:
samo pametno s dozama i nema sta ulje nece izljecit... and remember to keep us posted :)

peace out !
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
43
stvarno sjajan dnevnik,jos jedan razlog koji me 'vuce' na hydro uzgoj !!
zasluzen rep+ !!!
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
evo dosao dan da zavrsim dnevnik, nadao sam se da cu uspit iskopat slike al uzalud, svi su imali pravo da im treba jos i na kraju mislim da im je trebalo jos barem 10 dana ako ne i vise ali nema veze, nakon trimanja i odstranjivanja grancica ostalo mi nesto jace od 3 kg svjezih vrhova i od toga sam uz 13 L 95% etilnog dobio 70ml ulja koje ima malo losiji ukus zbog etilnog ali rad je prava uzivancija na jednom zrnu prvo je pocelo lagano razbistravanje pa sam razvezao sa nekom pricom sa takom lakocom da sam tek nakon 10 min skuzio da se negasim to je trajalo nekih 20 min nako cega je uslijedio lagani relax misica suha usta i sve primamljiviji kolaci sa stola kojima je samo falila casa mlijeka da dozive potpuno tamanjenje. Uslijedilo je testiranje na mami koja i nije bila neke volje jer je dan prije zavrsila sa zadnjom dozom kemo al je odlucila probat, ukus joj nije predstavljo veci problem i nekako smo makeli temu sa njega da bi slijedeci 2h pricali o svemu sa puno lakoce i bez onog iscrpljenog pogleda koji joj je zadnji mjeseci bio cest, na kraju je proslo puno bolje nego sto sam mogao zamislit njoj se jako svidilo ulje sa lakocom uzima tri puta dnevno po zrno a i pala je prva provala kad sam je pitao kako se osjeca rekla mi " kao u onoj pjesmi od onog ludog"

Mama se zahvaljuje svima na pomoci i odjavljujem dnevnik sa maminom pjesmom od ludog!

http://www.youtube.com/watch?v=8ILSgr4_aVA
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ajme baš mi je drago!!!!

Pozdrav tebi i mami!!!!

Uživajte i sretno u daljnjem lječenju!!!


:)
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Samo naprijed, svaka čast mami što je hvala bogu otvorena uma...Sada samo zdrava prehrana, lagana tjelovježba(ako može) i vjerujem da će sve proći u najboljem redu...Lijep dnevnik za pogledati i prekrasno bilje;)...Pali sad opet box da ulja ne fali ;)....RECI MAMI DA EKIPA S VUTRE NAVIJA ZA NJU!!!
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
851
3.634
163
baš mi je drago da si zadovoljan i sretan,MAJKA JE SAMO JEDNA !!! Vjerujem da če ulje biti od velike pomoči majci a i tebi malo!!! Stvarno je velika stvar što ti je majka otvorena uma a ne zadrta (kao neke-večina mislim). sad kad si ispeko zanat ispeci i janje-ma šalim se ali mogao bi ponovit (ako te volja) još jedan hydro dnevnik ALI DO KRAJA !!! sve NAS stvarno jako zanima hydro-pa da nije ispalo početnička sreča hahahahahahahaa.....
STVARNO reci zar se -recite ljudi-zar se ulje i tako može pravit od mokrog materijala-nije mi jasno???????????????????????????????
Mario ako si voljan odgovorit mi na neka pitanja daj se javi na pm ako si za !!?? inače BRAVOOOO i rep+ :respect:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
perobukvic je napisao(la):
reci zar se -recite ljudi-zar se ulje i tako može pravit od mokrog materijala-nije mi jasno???????????????????????????????

Perica to je jedan od mnogih načina, za koje se naknadno doznalo, recept je star, davno prije Simpsona, ali efikasan, ja osobno nisam još tako radio, ali z7 ide na taj način...
Znači svježu biljku pripremiš, skineš grane i lišće. Onda ju staviš na 48 sati u otapalo i povremeno promiješaš, sve što ti treba se otopi u 48 sati....

Mario, moj Mario sve znaš;):bong7bp::bananallama::clap:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Pretpostavljam da ce neke zanimat kako napreduje lijecenje a necu vodit dnevnik, pa da pojasnim dijagnozu: Prije dvije godine mami je stigla koverta sa pozivom na testiranje (slana slucajnim odabirom ljudima iznad 50) i njoj nebude tesko uzme uzorak stolice i posalje i otkriju joj krv u stolici poslije cega je uslijedila kolonoskopija gdje su joj pronasli tumor 4.5 cm na debelom crijevu koji je drugi po smrtnosti u hrvatskoj zbog lose prevencije.Uslijedila je operacije gdje je ostranjen tumor i okolni linfni cvorovi od kojih je poneki vec bio zahvacen, nakon mjesec zavrsava opet na operaciji jer su crijeva srasla na mjestu gdje su rezana i zatvorila crijevo, nakon cirka tri tjedna od zadnje operacije starta sa prvom turom kemo u trajanu od 6 mjeseci preventivno (sa svim nuspojavama) poslije toga je bila mirna 6 mjeseci da bi na kontrolnom ct-u nasli novi 2.5 cm na jetri koji je opet otklonjen operacijom(cc 50% jetre) nakon koje slijedi opet 6 mjeseci kemo samo ovaj put puno jaci mix i puno gore nuspojave. 4.1. 2013 zavrsava sa zadnjom terapijom i 5.1 starta sa uljem trenutno je ona teoretski zdrava osoba bez tumorskog tkiva u sebi i ima prvu kontrolu polovinom 2.mj al nakon ovoga sto je prozivjela ulje je najljepsa stvar koja joj se desila i nije nikako otvorenog uma za nju je to do jucer bila droga i vjerovatno jos uvjek al sve ce pokusat samo da nedodje u situaciju da mora opet na kemo.

Pozdrav svima i stvarno ste nam prirasli :heartbeat:
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Mislim da bi ovo moglo u zavrsene, hvala vam svima na rep+ i savjetim i nastavimo se druzit ubrzo u slijedecoj epizodi :vb_wave:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
prebaceno frend, ako hoces i da se zakljuca javi, ostavio sam zbog eventualnih pitanja ili komentara
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.