600W Hydro drip - Dieseltronic Resin Seeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
jako lijep hydro... biljke izgledaju jako zadovoljno i moram priznat da ti ide jako dobro :)
ovo za peteljku nebih znao... prvi put vidim...
procvjetat ce ti sigurno, samo strpljivo !
a ako jos imas problema sa vlagom, stavi da ti cesce rade ventovi, sat i po on a pol sata off...
sretno dalje !!

peace out !
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Brz si tropi! malo me zabrinulo kad sam vidio a ono normalna pojava :sick:
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Evo voda je zamijenjena i nastimana na ec 1.60 rezervar i kompletan sistem sam dobro oprao sad sam miran dva tjedna. Curke su rasle poprilicno ove dvije vece po 15 cm od prosle nedjelje a ove manje, jedna 11 a druga koja ima probleme pucanja peteljki je uspila samo 7 cm s tim da od juce stoji na 27 i nemrda al je zato prva izbacila pistile jos previse sitne da ih fotkam al evo novih da se vidi razlika

3 week of flowering pictures by canatonic - Photobucket

Na jednoj slici se vidi korijenje koje izlazi van saksije i neznam sta da radim s njima jer su pod svijetlom non stop, dali mi moze stvorit kakave probleme?
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
To je pod normalno u hidro growu mislim da nebi trebalo biti problema!
Odlicno samo naprijed
meatballs.gif
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
sta nije da korijen nesmije biti izlozen svijetlosti ili sam ja lud xD
sta nebi trebao korijen rasti ispod vaze u tank koji je s vodom...
osim ako se ne radi o nekom drugom hydro sistemu s kojim nisam upoznat jer hvala k++++ ima ih xD

peace out !
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne kontam se u hydro, al znam kako i gde koren raste u prirodnom okruzenju, u mrklom mraku ;) e sad, mozda je hydro neka druga fora
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Presadi ih u veće potove - Korijen izgleda jako zdravo i bujno - Ja bih i presadio u znatno veće posude na tvom mjestu .

Imaš na interwebsu puno klipova kako presaditi biljke koje su u hydrotonu . Čak ih možeš iz hydrotona u kokos .
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
ma i mene muci ta logika, korijen je u prirodi u mraku i tako bi trebao da bude e sad sta ce mu biti to cemo vidjeti uskoro jer nemogu nista dirat do vikenda a prebacivanje u vece potove bi bilo idealno jer sad vidim da je ovo premalo da traze mnogo vise mjesta al o tome moram jos dobro razmislit jer iskustva nemam a puno novca i truda je ulozeno da sad zeznem stvar u svakom slucaju nesto cu iskombinirat da ih zaklonim dok nenadjem rijesenje.

muci me jos jedna stvar gledao sam klipove od Arjan & Franco iz Green House i nisam jos uspio skuzit u cemu oni uzgajaju hydro da im je onako lagan pot od 65 l mislim da je kokos al nisam siguran to bi sigurno koristio u sljedecem growu a nebi bilo lose i presadit ove u to i pot od 30 l ili veci zavisi sta nadjem. Ako neko moze rijesit moju dilemu bio bi zahvalan

Jack Herer Grow Video 2011 HD - growHD.tv

pozdrav svima i hvala na pomoci!
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
To korjenje se odstranjuje jer može doći do truljenja lakše + alge + svjetlo = nije dobro.
Imaš opciju ili trgaj ili presađuj u veći pot.

Tvoja dilema za medij, pa ne znam, da posadiš u ništa? :)
Samo sjemenka/klon u mali mali rockwool, imaš drip tako da možeš saditi u ničemu, voda da ide po korjenu (kvazi aero), a korjen u zraku.
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
850
3.633
163
majstore biljke su ti stvarno prelijepe,NE kužim se u hydro ali dozvoli da razmišljam naglas....bojao bi se presađivat ih sada,taman krenule cvjetat i sve to pa si mislim što ne bi samo kupio još hydrotona i nasuo u ovu kadicu gdje su sve 4 -pa sa hydrotonom prekriješ dno kadice npr.10-15cm da korjenje bude u mraku a opet uvijek vlažno,ne znam eto to ti je moj prijedlog ako si me razumio
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
dobar ti je prijedlog ima logike jedino sto svaka dva tjedna to sve perem nakupi se soli i pocne se po malo osjetit tako da kad bi napunio hydrotonom pranje odpada jedino ispiranje al cekam da mi odgovori lik koji mi je sve to prodao on ima isti sistem i tako uzgaja vec godinam u istim potovima pa je sigurno upoznat sa tim pa da vidimo sta ce on reci a sto se tice presadjivanja to nema sanse vec su prevelike i tek su pocele tjerat pistile, jedino mi preostaje sisanje al cekam lika da mi javi pa odlucim sta cu sa njima.

palo je i malo mjerenje koje radim svaki dan i ocito im godi veca koncetracija gnojiva od sinoc su dvije vece narasle po 3,5 cm a manje po 2 nadam se da nece jos dugo tako jer cu imat problema sa visinom al se ugodno iznenadim svaki put kad razvucem metar

DSCN5058_zps21362e72.jpg



DSCN5057_zps06fc98f5.jpg


DSCN5055_zps09cd961e.jpg


DSCN5059_zps6a07833f.jpg
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
stvarno nevjerovatno brzo rastu...a ja mislio da ce biti kratka vegetacija ;-)
ide to tebi...svaka cast
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Dobio sam odgovor u vezi korijenja, tip kaze normalna pojava kad izadju van skarice i cisti rez bez povlacenja tako da je palo prvo sisanje sad cekam sutra da vidim hoce li usporit rast ili nesto drugo al mislim da im nece bit nista jer su se posteno zalaufale samo da mi box nepostane prenizak!!
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
11
Za moj pojam odličan si fotograf (ako nije pegla uslikaj koju pod "normalnim" svjetlom da uživamo još više) - a kao groweru ti skidam kapu za hidro i prekrasne biljke. Bravo! :)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Ima li tko pojma kad ce ova "neman" da stane rasti. Od nedjelje dvije vece izrasle 12 cm a manje su dosad u najboljem slucaju rasle po 2 cm na dan a sad se i one ugledale na starije sestre pa sibaju po 4 cm al za njih ima mjesta ali za vece imam max jos 20 cm tako da mi dodju isto toliko od reflektora a njega vise nemam gdje podici sve sam poskidao sa njega i direktno ga pricvrstio za cijev od boxsa . Prve pistile sam primjetio 5.11 nakon koliko obicno stanu sa rastom jer sad vec me polako hvata panika?
:sick:
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
11
Slatke muke :)
Nisam upratio s čime gnojiš, recimo uskraćivanjem dušika možeš je probat prikočit. Generalno ako je biljka indica dominant i odcvjeta u približno 2 mjeseca, nakon flipa u 12/12 ruknu kao tebi sad (samo šta ti još imaš mrcinu od korijena koji može podržat puuuuno zelenog:) ... u zemlji obično prikoče sa vertikalnim rastom recimo nakon prva 4 tjedna 12/12 i onda do kraja narastu još nekih 5-10 cm.plafon u vis. Dakle do kraja mjeseca bi se mogao igrati LSTanja, držat vrhove u ravnini, pozicionirat ih u prostoru, ako prigusti probaš joj prikočit dušik...ma super će to bit, samo nek su zdrave :) svakako i dalje šibaj u super dnevniku da i mi guštamo s tobom :)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Gnojim sa GH floramicro i florabloom evo i slika da vidis dokle su stigle, sacekam do nedjelje da vidim hoce li stati ako ne morat cu nesto poduzet jer ce ih zapalit vec sad se vide blage naznake da je preblizu ali mogu jos podnijet nije doslo do limita trenutno je 40 cm od lampe

edit: palo mijerenje lijeva velika od sinoc + 4.5 cm trenutno stanje bez potova je 87-80 i dvije manje po 47

DSCN5093_zps1904dec0.jpg


DSCN5101_zps6526f4e6.jpg


DSCN5105_zps2b743b95.jpg
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
11
Stari što se mene tiče ti si hidro savladao, super zdrave biljke:) Ako teoretski temperaturu biljka lakše podnosi kad joj je "promaja", možeš probat pojačat cirkulaciju zraka između lampi i vrhova al opet ne pretjerivat da ne otpuše tihome :) Probat smanjit savijanje crijeva ispuha. Kao krajnju soluciju možeš maknit reflektor ako pobjegnu vrhovi sastrane. To je moj dojam, ali podsjećam da nemam toliko praktičnog iskustva ni sa tolikim biljkama ni sa tom jačinom svjetla. :) Vjerujem da će se neko od iskusnije ekipe uključiti sa konkretnijim savjetom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.