600W Hydro drip sistem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
tu si potpuno u pravu treba ima vremena da to stabiliziraju posto je stvarno zeznuta genetika za uzgoj svaka dlaka joj smeta ...nadam se da je z8 bolja genetika
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.674
163
aaaaaaajoooooj hahahahahahaha super Mario -bar znaš šta želiš pa češ to i imati ali 1. put čujem da bi netko volio imati svoje Z7 hermije, 100 ljudi 100 čudi -kako kažu ljudi :watchplant: ,oprosti meni je to malo čudno al nema veze! PEACE !!! .....MA NEKA JE DOBROG ULJA I SUPER !!!! :smoke18:
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hehe,al bitno da svi prilikom prvog posta i predstavljanja napišu da su pročitali forum uzduž i popreko,pa se eto reda radi registrirali. :D
sorry mario na offtopicu,jbg velika većina ih misli da je trava samo za rizlu ili ulje,a da čitaju kao što kažu znali bi da se čuda od nje mogu napravit. ;)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ma nije Pero problem on je vijerni pratilac od mog prvog dnevnika jedino ga malo mrzi vracati se unazad koji post al tko zna mozad je u vjecitoj zurbi pa nestigne al vijerujem da zna primiti konstruktivnu kritiku pa mozad i nadje vremena da prelista malo unazad ;)
 
29.09.2013
1
1
0
Ne znam zašto, ali već od polovine druge strane ovog dnevnika pa do drugog dela devete strane se ne vide postavljene slike, bar ih ja ne vidim. Ako je do mene, može neko da mi pomogne da rešim to, a ako nije do mene voleo bih kada bi moderatori ili mario mogli da zamene crna polja novim slikama. Naime na navedenim stranicama se umesto slika, na mestima gde su one bile vide samo crna polja.Šteta je da ovako dobar dnevnik ostane nekompletan. Pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
95 dan i 55 cvijetanja (cvjetanje racunam po zadnjoj..razlika cc 10 dana prva i zadnja)

nisam dugo nista pisao al i nemam nista previse za reci...zadnjih 7 dana su prebacene na Ripen GHE i ostat ce jos koji dan nakon toga im slijedi ispiranje sa Florakleen i par dana ciste vode i to bi bilo to za ovaj put...malo sam se umorio od hydra a treba mi BIO grow za sokove tako da sam se slijedeci odlucio za Plagronovu BIO liniju da vidim kako ce to funkcionirat pa ako netko ima iskustva rado bi cuo sta misli o Plagronu

evo novih fotki premda nema nekog velikog pomaka u debljanju al takva je sorta i sretan sam sto sam izgurao do kraja jer pocetak i nije bas bio obecavajuci







prvi hermi koji se mozda uspio i oprasiti je od pocetka vukao na ljubicasto ali ovaj drugi je u zadnjih 20 dana je skroz promijenio boju







Toliko za sada :pilot
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
evo napokon vremena i volje da zavrsim dnevnik...biljke sam drzao sve ukupno 100 dana i ovo je bio najlosiji grow do sada premda nisam imao nikakvih problema urod je bio jako slab a nije ni za cudo kad su samo 2 od 5 biljki bile normalne a ni one nisu bas nesto posebno dale, z7 u mom slucaju je bila jako losa genetika i nije bas isplativ za uzgoje jedino ako bi se odradila selekcija pa da se izdvoji najbolja biljka za klonove u tom slucaju jos bi se dalo nesto izvuci ali iz sjemena vise nikad

poslijednja zajednicka



slijede svaka pojedinacno











bio sam uvjeren da se hermi oprasio al od sjemenki ni traga



ovdje se vidi 5 pojedinacnih vrpica koliko koja nije rodila





na kraju sam dobio 250 g suhog od gornjih vrhova koje ce za vikend u kuhalo pa mozda tu uspije malo popraviti dojam a ostalo sam iscijedio u sok al o tome cu pisat u drugoj temi



toliko od ovog dnevnika i vidimo se uskoro u nekoj novoj prici
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
evo da napisem i konacni utisak koliko god da bio los tijekom growa nakon kuhanja ulja mi se vratio osmijeh na lice od 250g (ako je vaga bila tocna posto vise neradi) dobio sam 50 ml ulja iako sam mislio da je to nemoguce i da ga nisam dobro ispario nakraju svih sati isparavanja opet je ostalo toliko tako da urod je bio los ali ulje je odlicno kolicinom i kvalitetom





od ove doze jucer sam imao zanjimljiv dan...ispocetka se neosjeti gotovo nista osim totalnog opustanja misica ali na neki drugaciji nacin nisu nepokretni vec su jednostavno opusteni ali u svakom momentu i spremni obaviti nesto ako je potrebno tako da mi je to velika prednos u usporedbi sa ostalima koje sam imao, okus je standardni malo bolji o kusha ali opet je to daleko od nutele...nakon nekih 3-4 h opustenost iz tijela prelazi u glavu i tu pocinje zijevanje suhoca ociju,teski kapci i naravno potreba za obilnijim obrokom nakon kojeg slijedi tamanjenje svega slatkog sto stigne pod ruku i tad dolazi onaj najbolji dio kad se sit izvalis u krevet i utones u san sa tolikom lakocom da se jednostavno bojim da mi nepredje u naviku a jutro je fenomenalno malo ti se neda iz kreveta ali jednom kad ustanes nemas nikakvih poslijedica kao da nista nisi ni uzeo sto je totalna suprotnost sa kusem kojeg sam znao osjecat i 2 h poslije ustajanja...

od totalnog razocaranja u z7 moram priznati da mi trenutno ne silazi osmijeh sa lica kad pomislim na kvalitetu i kolicinu ulja koje sam dobio...eto toliko od ovog dnevnika sto se mene tice moze pod kljuc
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.674
163
Bravo Mario!!! baš mi je drago da nisi ostao totalno razočaran,eto napravio si i ulja i sokova, osmjeh na licu je ostao,bogatiji za iskustvo,super i novi grow nadam se bit češ još zadovoljniji :respect: ,učim i pratim ,sve najbolje majci želim!!!!!! :cvetak :clap: :clap: :clap:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.