?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
10.07.2007
44
2
0
37
aj sad salu i gluposti na stranu...dobio sam jednog hermofrodita za koga sam mislio da je upravo to al nisam bio siguran sto posto, nazalost sad sam ubedjen u to tojest dobio sam kapiram brdo semenja a samim tim i manji kvantitet sto je takodje bedak s obzirom da sam na to dosta polagao, dakle sensimiliu cu da vidim samo na internetu, druga stvar koja me muci su odbrojani dani i nisam siguran dal ce stici do kulminacije cvetanja, mozda paranoja mozda je sve kul mozda sam se istripovo, zasad deluje sve to ok medjutim ni potentnost improvizovano osusenih hedova nije bas na nivou iako je genetika garantovala tesku opioidnost???pa ako je neko iz akcije da na osnovu slika koje i nise bas reprezentativne opet zbog vremenskih uslova, prokomentarise nesto vise o svemu ovome i eventualno da neki slican ili ilustrativan primer...unapred zahvalan...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Dajte ljudi nemojte otvarat teme sa nazivom ?

Ovo nije facebook te zelimo da preko naslova posta znamo koje teme da otvorimo/kliknemo a koje ne. Tako se najbolje dolazi do odgovora.
 
10.07.2007
44
2
0
37
u redu je to i ti si u pravu sto se tice naslova teme, al ako se vec post nalazi u odeljku vanjsko uzgajanje a obicnim povlacenje kursora na samo ime u posebnom konteksnom meniu vide se linkovi slika, onda se naslucuje da su pitanja vezana za slike no bilo kako bilo izvini za neadekvatan naslov iaku su u stvari postovi ti koji nisu adekvatni i koji podsecaju na fejsbuk...jebiga razumem sta oces da kazes al aj ako si jos tu de me reci kako ti se cine biljke i koliko cenis dace jos da cvetaju????
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.