:::6th Seasplash Reggae Festival:::

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
možda se i zaletim, frend ima vikendicu u puli, pa imam gdje besplatno prespavat, samo ga treba nagovorit...
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Nestasica para, bla bla... Ali nemaju bas opravdanja za cijenu od 250kn

Iako, koliko god ja serem, najvjerovatnije cu bit tamo ako sljaka dopusti
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
organizirala karte??:facesjump:

dragi moj karajack ja sam ti na tom seasplashu samo u prolazu, i to nedjeljom kada je besplatno, pa kao odem popiti pivo i vidjeti ostatke :) ne volem ti ja rege i ne pada mi na pamet davat toliku lovu na nesto sto me ne zanima..ali ponekad mogu srediti upad tako da se mozda i vidimo :)

uvijek za druzenje, bez obzira na muziku i upad ;)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Bio sam na Seasplashu sa društvom koje je došlo čak iz Estonije, Italije i Španjolske i odlučili smo provesti 3 dana na festivalu.
Htio bih samo reći sljedeće:
Da je ovogodišnji Seasplash definitivno najlošiji festival na kojem sam ja ikad bio iz nekoliko razloga.

Monumenti je zmazana i neatraktivna lokacija daleko od svega, sve je puno smeća i nema mjesta za kupanje.
Ljudi koji su bili na Seasplashu, totalno bezveze... Poluidioti većina njih.
Počevši od onih koji se voze 100 km/h po kampu gdje ljudi imaju šatore i hodaju po cesti, do onih koji ne žele stati i dati informacije kako doći do neke plaže.
Cijene su bezobrazne, hrana je odvratna, a zvijezda rege festivala je bio Edo Majka i Vibronics koji su bili preloši.
40kn za 3 hrenovke na festivalu je faking bezobrazno i nek' se organizatori srame zbog toga.

Festival je strpan u geto; valjda svi oni koji ne vole komercijalno su u ovoj državi osuđeni na getoiziranje, a murije je bilo na svakom koraku uz to da samo ja znam nekoliko ljudi koji su uhvaćeni s kanabisom.

Nakon provedena tri dana u Puli, vratio sam se doma s gorčinom tim više što mi je finalni udarac zadao čovjek koji je vlasnik jednog restorana u Puli.
Naime, ekipa od nas 5ero smo ručali, kad smo završili s ručkom išao sam napuniti mobitel u taj restoran, a šef mi je rekao da se to računa 5€ura...

Toliko o hrvatskom turizmu i usranim festivalima. :thumbsdown:
Od danas sabotiram hrvatski turizam i putujem u Amsterdam prvom prilikom!

Čudno kako se čovjek može osjećati kao stranac u vlastitoj zemlji. Totalni disrespect za turizam RH i cijelu politiku RH. Biti dio ovakve ujebane nacije je žalosno. :kackepieksen:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
hm neznam bozga kak si ti tak negativan dojam dobio lega mi je bio i kaže da mu je legendarno bilo, što se tiče dima kaže ima ga svuda ko da je legalno, hrana kaže bila neki vegeterijanski hamburgeri i kaže da su super bili onako puni raznog povrća štajaznam i kaže da je uređenje bilo super. Čovjek se maltene preporođen vratio kaže da je legendarno bilo i da se nije htio vratiti kuć od tamo.
A što se drotova tiče kaže bili su neki krimovac i krimovkinja ali nisu nikog rušili jer je očito bilo da svi puše još su kasnije s krimovkinjom basket igrali.
Jedino kaže da je vidio da su srušili neku konjinu što je sjedio pred ulazom i prodavo pakete dima mislim ono jako pametan čovjek
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ma bio sam ja na Štinjanu prije 4 godine kad je bio Svispleš i bilo je legendarno.:sun2:
Ove godine mi je bilo totalno suck. :thumbsdown: Od sada dalje ili na Pepsi Sziget ili Ozora fest.
Moj prijatelj iz Estonije je davao interview policiji, dva frenda koja osobno znam su roknuli , najbliža plaža Puntižela je 40 minuta hodanja i pritom smo se izgubili negdje na makadamu, probali smo zaustavit prije toga dva auta koja su jedina prolazila uz nas i nisu se htjeli zaustavit.

Kad kažeš lega pretpostavljam da si iz Osijeka. Mi smo zadnji dan ostali bez dima i dva frenda su bauljali po kampu naišli na neke ljude iz Osijeka i ovi im dali neki hed koji smo pušili na putu doma :D Tak da :thumb: za OS. :b_jump:

U subotu je bilo ok, bilo je dobre drumbe od nekog PCP crew-a iz Motovuna, STillness su bili ok i ostala dva floora su vrtila dobru muziku pa je subota bila u redu, bio je zabavno i za neku čagicu. Ali sve ostalo... Bzvz.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
hahaha... zato se fino prošverca, 250kuna stavi u džep, pošalje lijepo svih u 3 mile i kulira u nekom hladu:ninja::signs046::ninja:

Muzika na glavnom stejđu naravno da je bila loša... ali ne kužim...u napuštenom dijelu kao one kuće pržila jako dobra progresiva, ljudi čagali do 9ujutro bez prestanka, slalo se svima i svakome...kao neki bliži krug ljudi vibra... čak mi frenda tamo ugrizo jedan mali ludi pas:icon_lol::icon_razz: neki ljudi iz kamp kućice 100tinjak metara naprijed puštali neki jungle...tako da, ne znam za ostale dane...al prvi je elektronike bilo, a oni koji došli zbog reggae, eh, krivo mjesto iako se tako zove:respect:

p.s. i ja pohvaljem osječane...mi upoznali jednog dečka i curu (par), s njima bili i nekim francuzima tako da rišpekt za os:thumb:
 
07.09.2007
5
0
0
38
bozga je napisao(la):
Bio sam na Seasplashu sa društvom koje je došlo čak iz Estonije, Italije i Španjolske i odlučili smo provesti 3 dana na festivalu.
Htio bih samo reći sljedeće:
Da je ovogodišnji Seasplash definitivno najlošiji festival na kojem sam ja ikad bio iz nekoliko razloga.

Monumenti je zmazana i neatraktivna lokacija daleko od svega, sve je puno smeća i nema mjesta za kupanje.
Ljudi koji su bili na Seasplashu, totalno bezveze... Poluidioti većina njih.
Počevši od onih koji se voze 100 km/h po kampu gdje ljudi imaju šatore i hodaju po cesti, do onih koji ne žele stati i dati informacije kako doći do neke plaže.
Cijene su bezobrazne, hrana je odvratna, a zvijezda rege festivala je bio Edo Majka i Vibronics koji su bili preloši.
40kn za 3 hrenovke na festivalu je faking bezobrazno i nek' se organizatori srame zbog toga.

Festival je strpan u geto; valjda svi oni koji ne vole komercijalno su u ovoj državi osuđeni na getoiziranje, a murije je bilo na svakom koraku uz to da samo ja znam nekoliko ljudi koji su uhvaćeni s kanabisom.

Nakon provedena tri dana u Puli, vratio sam se doma s gorčinom tim više što mi je finalni udarac zadao čovjek koji je vlasnik jednog restorana u Puli.
Naime, ekipa od nas 5ero smo ručali, kad smo završili s ručkom išao sam napuniti mobitel u taj restoran, a šef mi je rekao da se to računa 5€ura...

Toliko o hrvatskom turizmu i usranim festivalima. :thumbsdown:
Od danas sabotiram hrvatski turizam i putujem u Amsterdam prvom prilikom!

Čudno kako se čovjek može osjećati kao stranac u vlastitoj zemlji. Totalni disrespect za turizam RH i cijelu politiku RH. Biti dio ovakve ujebane nacije je žalosno. :kackepieksen:


potpisujem
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ko vam kriv šta se ne švercate na eventove:vb_kez: fino upadneš za nula kuna i onda ko jebe i organizatore i sve živo...ako ne valja, barem kažeš, kolko para tolko muzike:hehe::b_cyclops::facesjump::b_evil: