6x White Widow (Dutch Passion) - 2 x Grow Northern HS1

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
@Budfield videcemo ih sada na delu ovo mi je prvi grow sa tim lampama...

@hazeri nista videcu jos neki dan sta cu, zeznut mi je onaj zadnji red u boksu za zalivanje, moram da prodjem kroz sume i gore dok ne stignem do mesta za zalivanje...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
[34. dan.] Update:
- Zalivene sve biljke sa powder feeding-om.
- Mreza je i dalje tu... ne znam da li da je skidam, a i ako je skidam, nema sanse da ce biljke da vezujem, znaci totalno izbegavam tu varijantu da treba da ih vezujem, a sto se mreze tice, mreza je kul ali je ebeno za zalivanje ovog reda iza...

Plan je da ih drzim jos 7-10 dana u vegi...

01.jpg 02.jpg 03.jpg
04.jpg 05.jpg
 
15.04.2017
166
209
43
Cak mislim da ce morat donje grane kidat , na neki nacin zrtvovat , ... da oslobodi gornjim vrhovima prostor za dobar rast i sirenje tj debljanje , svo lisce pokidaj od polovice na dolje , ove donje grane stavi na oziljavanje i za 20 dana ces imati jos biljaka
 

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
@Spanjo & @Himalaya Gold Mislite da odmah prebacujem na 12/12? ja sam mislio da sacekam jos par dana (citaj 4-5), onda da poskidam dole sve da bih nekako imao pristup za zalivanje i da sacekam jos par dana da se oporave od rezanja i onda da prebacujem na 12/12...

@Spanjo i da ih stavim na ozivljavanje ne isplati mi se posle 20 dana cvetanje nece biti gotovo i necu imati sta da radim sa tim klonovima, ako si na to mislio...
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.011
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Skidaj mrezu i prebacuj,nemas tu sta toliko vezati i petljati,ako budes sta jos trebo skidati s njih skidaj tamo izmedju prvog i drugog tjedna cvjetanja i to je to
Nisam bas pratio na nastavi ali ako si sta sjeko u zadnje vrijeme daj im po dozu roota
 

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
@Himalaya Gold Nisam jos nista sekao, skinuo sam samo par prvih listova odozdole jer su se osusili... nista onda cu da ih prebacim ovih dana na 12/12 i da skinem mrezu, pa cu na nekih 10 dana cvetanja da odradim loli... ili mozda bolje da odradim loli kad skinem mrezu?
 

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
[37. dan. Vege / 1. dan Cvetanja (21.06)] Update:
- Zalivene sve biljke sa powder feeding-om, dobile su i cannazym i super vit. Ovo im je bila poslednje zalivanje za vegetaciju.
- Skinuo sam mrezu.
- Prebacene na 12/12.

Za sledece zalivanje planiram da im odradim loli, i da im roknem jednu dozu root-a.
Slike cu da okacim u sledecem updejtu posle lolija...

Pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
Pozdrav drustvo, znam da me nije bilo, doslo je do nekih komplikacija, na kraju sam nekako uspeo da dovedem grow do kraja... Najveci problem bio je u tome sto su biljke bile 15-20 dana u pocetku cvetanja bez ikakvog nadzora i zalivanja... nekako su uspele da prezive, ali su se dosta izduzile i dale dosta manje nego sto je trebalo...

Sada sam krenuo novi grow... 3x RQS Northern Lights Auto i 1x RQS Royal Jack auto. Ako nekog zanima dnevnik moze pogledati : https://growdiaries.com/diaries/4954-aurora-borealis-1

Odlucio sam da otvorim dnevnim na ovoj platformi jer je tu dosta prakticno voditi dnevnik. Verovatno cu od sada uvek koristiti ovu platformu za vodjenje dnevnika.

Samo sam jos jednom hteo da pitam iskusnije posto u pravilniku nisam nigde procitao da je zabranjeno kaciti linkove sa drugih platformi. Pa rekoh jos jednom da pitam da li je dozvoljeno da otvorim temu sa dnevnikom koji se nalazi na drugoj platformi?

Pozdrav,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank