7 dana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
ajoj lose vijesti, ali ne brini nista kolega i ja sam svoj prvi grow zeznuo. na greskama ucimo :)
obavezno gledaj smanjit temperaturu, znaci ako mozes dizi svjetlo gore i pojacaj ventilaciju, kupi novu provjerenu zemlju i to je to. jednom kad proklija onda cemo provjerit ostale uvjete. nemoj odustat! i naravno, slusaj mentora sta ti savjetuje i nece bit nikakve greske :)
 

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
Hvala Đorđe,već su pripreme krenule,dodat ću još 6 novih grla,kupljen je neki kupaonski vent 12w 300i nešto neznam sad napamet m3h.uz ovaj pc trebalo bi biti dovoljno.Već sam izgurao jednu curu do kraja sa tom istom rasvjetom i ventilacijom ali mi je u growrumu bila temp.puno manja.Napravit ću neki panel bar i bez refleksije koji ću moći spuštat i dizad pa se i na taj način tako visoke temp.neće zadržavat kod biljkica...
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Nisi prvi, koji baca prvi grow! Šteta, baš mi je žao.
Imaš stanice za temperaturu i ja je držim (ih) pored kreveta. Stavim, da alarm tuli, ako pređe 22°ili 32°. Ako pređe zadane temperature 15529797269722182106666177803930.jpg . Ovaj sa dvije sonde, koji su kao mali mobiteli, staviš u box i iz druge sobe, vidiš temperature. A, alarm kad zatuli, fino se čuje. Ovaj je oko 15$, a imaš i sa wifi om. Tako, kada si na terenu, preko mobitela vidiš temperature. Mada, ako nemožeš pomoč, onda ti je dovoljna ovakva, kakvu ja imam. Jer, ostaje vidljivo max temperatura i min temperatura.
Baš mi je žao, ali sada imaš znanja.
Sretno sa drugim growom!
 

Prilozi

  • 15529796436828394821448415950174.jpg
    15529796436828394821448415950174.jpg
    301,6 KB · Pregleda: 14
  • Sviđa mi se
Reactions: Hammer 2 +5 bombi

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Tako, kada si na terenu, preko mobitela vidiš temperature.
Da to je super stvar sto kaze Stanac,ako resis da opet growas moze ti koristiti ali opet i da se nesto desi kako ti da dodjes sa terena trenutno da popravis stvari,tipa dignes lampu,nestane struje i tako stvari.Mozda je bolje da probas out posto ti je takva situacija sa poslom i odlazkom na terenu,nadjes siguran sajt i pikujes 2 biozice foto imas dosta da ti skromno pokrije godinu dana sa gandzom,plus mozes i neki brzi automatic dok cekas foto i eto mirno more.Nisam skeptican verujem da sve moze da se uklopi ali 7 dana negledati biljke je zeznuto bas,kako god ja ti zelim sretno ako opet resis da se upustis u avanturu nadam se da ces resiti ti to vec i uklopiti nekako.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Đorđe Logić

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
Stanaccc-zanimljiva je to stvarčica ali kao što bigeskalibur kaźe svejedno nebih mogao reagirat dok nisam fizički prisutan.Imam na term.higrom.max i minimum temp.i vlage.Premalo sam obraćo pažnju na to.Ventilacija je bila preslaba,zarulje se postepeno zagrijavaju i dižu temp.Inače idem blizu ponoći spavat i do prošlog vik.nisam nikad vidio da temp.prelazi 32.
 

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
bigeskalibur-Već mi je dosadilo kupovat,želim imati svoje.Mislim da je sigurnije imati indor nego autdor.Sa autdorom sam prekinuo prije dosta god.Imao sam super sajt gdje su rastle kao lude u šumskom humusu gdje raste agacija ili bagrem.Jednom prilikom kad sam išao pripremat sajt vidio sam tri lika u istim crnim odijelima bez nekih oznaka sa pištoljima za pojasima kako idu točno prema tome mj.i od tada tu ne sadim jer smatram da je sajt otkriven.Pokušavao sam na nekim dr.mj.ali nikad tako uspješno a godinama sam imao na tome mj.U mom mj.previše se ljudi kreće prirodom a dosta ih se bavi i uzgojem(bar koliko sam ja informiran).Dosta njih radi kojekakve greške i rija skuplja podatke o njima i nadzire ih.Ja tek vik.nemam slobodnog vremena pa da bih poput LOod-a mogao sadit desetcima kilom.dalje i vodit brigu o tome.Ali probat ću nešto stavit i vani.Zbog toplijeg vremena koje nam stiže mislim da ću kupit led e27 i pokušat opet zasadit i usavršavat zamišljeni način sadnje.Imat ću 11 grla a cilj mi je 2kom.u boxu,moram se još informirat oko toga.