7 dana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
Ime vašeg dnevnika: 7 dana

Datum nicanja sjemenke: 09.02.2019

Početak vegetacije: 10.022019

Breeder: Nepoznat

Strain: Bezimeni

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Low Stress Training

Rasvjeta u vegetaciji: CFL

Snaga svijetla u vegetaciji (W): Oko 200w

Rasvjeta u cvjetanju: CFL

Snaga svijetla u cvjetanju (W): Oko 200w

Nutrijenti: Hesi start kit,osim pawer cime,silic boast od aminia.

Ostala oprema: Termometar+higrometar,ph metar,tajmer.

Dodatne informacije: Lijepi pozdrav svima.Dugo mi je trebalo da skupim hrabrosti i otvorim dnevnik.Informatički sam nepismen i radim sve sa moba pa vas molim za razumjevanje kao i pomoć.Nadam se da dnevnik neće u nezavršene iako je sve moguće.Dnevnik se zove 7 dana zato jer box i cure ću moći viđat otprilike svaki tj.Od svjetla koristim cfl 1×105w+1×65w-2700k,3×24w6500k.Ako bude sve ok u cvjetanju ću ove tri male zamijenit sa istim ali 2700k.Postoji mogućnost da ću sa vremenom pojačat rasvjetu sa još par malih cfl..Klijanje regular sjemenki je odrađeno tako što sam u tanjiru na kojeg sam stavio 4 lista rolo papira,dobro navlažio,stavio sjemenke raširivši ih po par cm.preko njih opet papir i dr.tanjir,stavljeno na radijator,proklijale su dr.dan.10-02 stavljene u zemlju Tera magma.Potovi su oko tri l. i dok ne saznam spol.bit će u njima.Poslje ću još vidjet koju ću veličinu pota koristit.Krećem sa 6 malenih beba,sjeme je regular iz paketa,cilj su dvije cure za oženit da mi rade čuda po kući.Režim svjetla je 18/6 za sada dok malo ne porastu pa ću prebacit na 12/12..Svjetlo držim na 15ak cm.zbog nemogućnosti redovite kontrole.Box je Home lab 80×180×80.Ventilacija-usis je pasivan,za sada jedan pc.vent izvlači zrak vani a dr.lagano puše po curama iako nije od neke koristi,oba su spojena preko jedne malene prigušnice pomoću koje mogu pojačati ili smanjit okretaje.Sigurno ću sa vremenom ubacit veći vent da simulira vjetar a ovaj dr.manji vjerovatno ću isto stavit da izvlači zrak vani.Temperatura dan-25-28,noć 20-23.Vlaga je za sada jako niska oko 25.Za sada nema puno slika ali biti će sa vremenom.Savjeti i kritike su dobrodošli.Mogu biti u svemu uredniji ali nisam perfekcionista...

Slike boxa: 20190215_232147.jpg
20190215_233335.jpg
20190215_232819.jpg
20190215_233849.jpg

17.02 su dobile po dva deci čiste vode koja je odstajala oko 2h.jer još nisam korigirao ph.m.Ove slike koje vidite su slikane na taj datum prije zalijevanja.
 
Poslednja izmena:

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
sretan grow,sve je to super ali kako da ne vidis bioze po 7 dana,sta ako se nesto desi,nestane struje,lampe izgore,osusi se supstrat,crkne tajmer da ne nabrajam vise,samo se nadam da imas plan neki,ja ti zelim svako dobro i da bude sve kako si zamislio...:popcorn::;)
ili sam ja nesto krivo skontao...pozz drug
 

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
Na poslu sam na terenu preko tj.a kući samo vik.ili slobodnim danima.I mene to zanima kako će sve ispast.Da ostajat će žedne i gladne više nego bi trebale tako da će ujedno i jesti i piti..Struje ako nestane to bi trebalo biti samo kratkotrajno a dalje bi trebalo funkcionirat.Najviše me brinu muške da ih ne skužim na vrjeme pa da se poleni ne otvore u međuvremenu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Stanaccc

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
bigeskalibur-nadam se da oću,mislio sam da ako ih ne skužim taj vik.kad ih vidim opet dr.put će proć još 6 dana.Ah vidjet ćemo jako puno riskiram kao što si rekao dosta toga može poći kako nebih želio.

Vladomar-ne želim da itko zna za moju malu tajnu,iako moja obitelj zna da sam ljubitelj marice ali nastojim to prikriti i pred njima ne pušim niti sadim.Zanimljiva ti je ideja iako mislim da ju neću koristit,neznam kako bi regirale na zalijevanje pod svjetlom iako bi to bilo laganini.Nisam još čitao takav dnevnik, iako mi je poznat takav sistem.CFL je u pitanju koji neće previše i naglo isušivat zemlju,zato vjerujem da ću uspjet nekako to izgurat.Od svih mogućih problema koji će me mučit to mi je najmanji.Najviše se brinem zbog muških i da mi ne dođu preblizu svjetlu pa izgube,ljepljivost,miris,dožive dodatni stres itd.što mi je zapravo i najveća briga...
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
bigeskalibur-nadam se da oću,mislio sam da ako ih ne skužim taj vik.kad ih vidim opet dr.put će proć još 6 dana.Ah vidjet ćemo jako puno riskiram kao što si rekao dosta toga može poći kako nebih želio.
Ne znam sta bi ti rekao drug,znam ja da je borba za svaki dinar razumem te u potpunosti,borba je svugde za taj prokleti dinar i mora se raditi.Ja sam terenac isto i znam tacno o cemu pricas,meni se neki put zalomi da po godinu dana ne growam,pa sam zbog toga morao da predjem na out da radim automate da bi imao ganjdje za sebe i da mogu da pravim ulje koje mi je preko potrebno da konzumiram.Ovo oko muskih ne brini uocices ih na vreme oni prvi cvetaju u odnosu na cure pa ces provaliti ne brini kazem ti,samo lupaj ovde slike pa cemo ti svi pomoci na vreme.:thumb:
 

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
Imam jedno pitanje-prije 2god.sam zbog neke privat situacije se rješavao svega što je nelegalno pa sam tako super kit gnojiva od Hesia stavio na jednom mj.vani gdje je bilo izloženo svim vremenskim uvjetima,a sada dok sam kupovao nije bilo pawer cime.Dali se to gnojivo još može koristit ili?:zvezda::
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
CFL je u pitanju koji neće previše i naglo isušivat
U 7 dana clf na 15cm, toliko w ce isušit to u barut.. Dok su manje biljke s manjim korjenom pa inekako, razmisli da ih zasadis onda u vise l da bi se sporije isušivalo, i 15cm za 7 dana, pa moze ti prerast sijalice 2 puta kad krene rast.. Bit ce zanimljivo bas ispratit, sretno
 

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
Đorđe Logić-Hvala na lijepim željama.Tako sam i ja nešto radio kad sam prije 20ak god.počinjao sadit autdor pa sve do prije nekih 9god.dok nisam naišao na neke časopise o dragoj nam biljkici,pa poslje otkrio forum i koliko sve detalja i načina ima u vezi sadnje.:D