7 milijardi dilera

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188

Federalni zakon: svaki živući Amerikanac istog trena može biti uhićen zbog krivičnog posjedovanja droga koje se proizvode u njegovom vlastitom mozgu

Ako ovo čitate, po Američkom zakonu krivi ste za ilegalno posjedovanje kontrolirane supstance s popisa br. 1 nedopuštenih droga. NE, nije šala. I vas baš kao i sve koji žive i dišu, američke savezne vlasti mogu ovog trena uhititi, optužiti za krivično djelo posjedovanja droga, a onda vam i dokazati ´krivnju´ jer posjedujete tzv. Schedule 1 supstancu u svom mozgu.

o kojoj je supstanci riječ? Dimetiltriptamin je u pitanju ili DMT, koji se nekad naziva "molekulom duha" zbog sposobnosti da ljudima omogućuje transcendiranje stanja svijesti.

Vi ste proizvođač ilegalnih droga...U čemu je problem pitate se? Za početak, DMT se proizvodi u našem vlastitom mozgu. kao što se objašnjava u časopisu Scientific American: DMT je jedini psihodelik za koji se zna da se prirodno stvara u ljudskom tijelu. 1972. godine nobelovac Julius Axelrod sa Nacionalnog zdravstvenog instituta otkrio je DMT u tkivu ljudskog mozga.
Po postojećem federalnom zakonu ne samo da posjedujete drogu već je vi i proizvodite!Po postojećem federalnom zakonu stoga vas mogu uhititi u svako doba i optužiti za krivično djelo posjedovanja droge.

Samo malo, stvar je luđa
Ispostavlja se, međutim, da ne samo da proizvodite DMT u svom mozgu. Vi i uzgajata ovu ilegalnu drogu u svom vrtu. Da, DMT se nalazi u vlatima trave, što znači da kad zalijevate svoj travnjak, vi aktivno uzgajate pun vrt Schedule 1 kontrolirane supstance. DMT neurokemikalija slična serotoninu, proizvodi se i u mozgu mačaka i drugih životinja. To znači da uzgajate li mačke i prodajete ih, po američkom zakonu vi ste preprodavač droge.

Zašto je ovo važno
Sve kemikalije koje postoje sastoje se od istih elemenata, kao što su vodik, kisik, ugljik, dušik itd. Zakoni o kontroli droga navode da određeno strukturiranje tih elemenata u molekulu čini tu molekulu protuzakonitom. ´ilegalna´ molekula, međutim, može imati iste elemente kao i ona ´legalna´. samo posložene po drukčijem uzorku.
kad vlada kriminalizira određene molekule u biti kriminalizira poredak i uređenje elemenata koji su po sebi u potpunosti legalni.
Time dolazimo do vrlo važnog pravnog pitanja: može li istk odoista kriminalizirati uređenje elemenata koj ise pojedinacno smatraju savršeno legalnima? Drugim riječima ako se dušik, vodik i ugljik smatraju legalnima, kako može biti protuzakonito ako ih se samo posloži u određene formacije?

Patenti na molekule
Uz spomenuta pravna pitanja tu su i zakoni o intelektualnom vlasništvu 8patentima) koji propisuju da su određene strukture elemenata monopolizirano vlasništvo korporacija kao što su kompanije koje proizvode lijekove. Po zakonima o patentima raspoređivanje dušika, vodika, ugljika i drugih elemenata u određene strukture čini vas lopovima!!!

Vlasti kriminaliziraju temeljne ćivotne funkcije
Obje ove ideje - da se poredak elemenata može kriminalizirati i da mu se može dati posebna na monopolu zasnovana zaštita - su apsurdne. Elementi su sastavni dijelovi materije i njihov je preustroj apsolutno u samoj biti cjelokupnog života. ustvari, sam temelj biološkog života je neprestani preustroj elemenata putem probave, staničkog metabolizma, obnavljanja tkiva, pa čak i kognicije.

Ljudsko tijel ostvara elemente koje Američka vlada navodi kao ´ilegalne´ (DMT npr.). Ljudsko tijelo također stvara kemijske strukture za koje Američki ured za patente tvrdi da su isključivo vlasništvo korporacija (patentiranje gena npr.).
Oba primjera su znak zagušljujuće neslobodnog društva koje je uspijelo kriminalizirati i kontrolirati čak i same sastavnice čitave materije u nama znanom univerzumu. U istinski slobodnom društvu nijedna molekula nikad se ne bi trebala kriminalizirati ili monopolizirati.
Sama ideja patentiranja gena ili molekula jednostavno je krajnje apsurdna! ideja da neka biljka ili supstanca može biti protuzakonita po prirodi - čak i kad dolazi izravno iz prirode - totalno je suluda.

Vladini zakoni o drogama su umjetni konstrukti...iluzorna ograničenja koja uvode zaluđeni birokrati željni moći kojima je krajni cilj odvojiti čovječanstvo od njegove istinske prirode.
u univerzumu kakav poznajemo ne postoji univerzalni zakon koji ´kriminalizira´ određene ustroje molekula. To je u potpunosti umjetni ljudski konstrukt.

Zašto, pitate se, dolazi d otakvih konstrukata o kriminalizaciji? odgovor, barem kad je DMT u pitanju, jest zato što je DMT molekula koja omogućuje ljudskoj svijesti da se izdigne iz svjetovnog i da doživi znatno šire iskustvo stvarnosti.

(doista) šokantan zakljčak cijele ove priče
Ovo nije mjesto za iznošenje cijele priče o DMT-u, ali na temelju akademskog istraživanja ove teme vjerujem da je DMT kriminaliziran da bi se potisnula ljudska svijest. poznato vam je da se mnogo govori o ´masovnom buđenju´ čovječanstva i njegovom prelasku na novu razinu svijesti? Čini se da je DMT molekula koja to može potaknuti. i zato ga se potiskuje iz istog razloga zbog kojeg se fluor dodaje u vodu: da vam umrtvi mozak i pobrine da ostanete GLUPI.

Razmislite: zašto je molekula koja širi svijest takva prijetnjavladi da je se mora kriminalizirati i trpati u zatvor one koji je žele proizvesti, posjedovati i koristiti???

Izvor: www.naturalnews.com (Mike Adams)
 

ocusadit

Aktivan Član
07.09.2012
72
39
18
35
Badivefi
ode pritisak u *****.

sta cemo sad... evo kaze mi jedan da ce meta kao prvo bi meditanti i sungazeri.

nesijes zatvorit oci - mislit ce meditira->uhiti
otvorit oci- eno ga gleda u sunce i proizvodi drogu->uhiti

isto citam da ce zrak pocet naplacivat.

ove vrganje i ono po istri sta raste u vis isto vise nesmijes brat.

voda. dajem jos 2 godine i onda ce mi rec na MOJOJ ZEMLJI di imam izvor da smijem nasut samo 5 L dnevno. epa imam ja metaka.
samo brani.samo brani.

moro sam edit.

kad ovako čitam ove stvari malo mi fali da neodem u neke radikale.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja sam procitao da na dnu paste za zube ima linija u boji koja oznacava kolicinu hemije koriscene za izradu te paste.Zelena najmanje, plava srednje, crvena jos vise a crna najvise.

I naravno slijedeci put u prodavnici uzmem Kolynos jer ima zelenu boju. Vjerovao ili ne ipak sam ga uzeo. Kasnije naravno skapirah da su to stamparske oznake za najvecu kolicinu boje koje se koriste za izradu pakovanja paste. Postoje ljudi i firme koji se profesionalno bave izmisljanjem lazi. Neki rade iz zajebancije neki zbog para neki da zamucuju narod. Nekad su svi povezani...

Pa eto i to gore je kao laz "bazirana" na istini. Stvorili problem i sutnuli ga nama i svi se napale i onda kao ajde necemo to ali evo ovo cemo i ti prihvatis to i tako mislis nesto si uspio odradit al te ipak zasvrbi dolje sa vremena na vrijeme.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ocusadit and jesam
03.07.2009
1.740
2.317
188
Svaka pasta za zube (koja je meni dostupna) sadrži fluor...ako tko ima saznanja gdje kupiti pastu za zube bez fluora nek šibne link ovdje (pa makar bila i web shop opcija). Ovakve podvale uglavnom rade farmaceutske tvrtke u suradnji sa vladama država. Ti državnici možda i nemaju saznanja o kakvim se manipulacijama radi (dosta ih ima) pa farmacija sa svojim "studijima" osporava nešto i baca crni veo općenito na nešto, bilo što, šta oni ne mogu patentirati ili prodati.

Još ću jednom da okačim nešto šta većina nas trpa u sebe bez pardona:




Svaka boca Koka sranja od 0.5l sadrži 56 grama šećera...slični omjer imaju i sva druga gazirana pića, čak i ona na razvodnjavanje...

Dal ćete i dalje piti koka sranje i druga sranja?
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ja pijem pivo :)....al sto posto i što Genjo kaže ponekad reagiramo kako oni hoce il svijesno il nesvijesno al reagiramo....a kad bi koristili iskljucivo dobre namirnice i sl..ako uopce postoje..mislim da bi crkli od gladi...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Sigurno da reagiramo...9.11 je čist primjer...Ova tema je osvrt na zakone koji nas obuhvaćaju...apsurdni do kosti...i sad znam..da ovo prezentiram bilo kome od mojih bližih ljudi kojima sma okruzen...rekli bi: "ma šta nas briga za Amerikance...šta me je briga da je DMT zabranjen"...šta nas je briga? pa ima nas biti briga jer nam udaraju na temeljna ljudska prava i nije to ---negdje tamo---u dalekoj Americi, nego smo sa tim i slicnim zakonima suočeni i na našem prostoru...
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
Taman sam ti tia napisat. Imaš pasta od gline bez apsolutno nikakvog traga fluora, imaš i "bio" sa smanjenom razinom fluora. Duplo su skuplje od obicnih pasta. Postoji jos i opcija da si sam naoravis pastu ako imas volje, ionako cetka pre zube a ne pasta, pasta je samo pripomoc, vecina ni to ne razumi.

Ne pijem ta gazirana s*** , pijem pivo. Ne pijem ni wannabe vocne multivitamin sokove jer je i to isti k zasecereni.

Jack Sparrow nebi se bas slozia s tobom.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Napredujemo u svakom slučaju, kao civilzacija :)
Baka moja meni priča tamo davne 40 i neke godine...išli svatovi iz jednog sela u drugo preko brda,sa konjima i kolima.
I mladoženji se smrzle uši...

A vidi danas...ima svega,sunce ti žarko :)
Tko zna šta nas čeka,hehe...uglavnom,bit' će zanimljivo. :spliff:
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
11
Ne čeka nas ništa što već nije bilo.

U Indiji ljudi peru i suđe i zube pepelom iz peći na drva. Zubi se uspješno mogu prati i - sodom bikarbonom! :)

Inače se ne opterećujem dobrim/lošim, svako ima svoju karmu, sve je u glavi. Ako smirim um, smiri se i percepcija svijeta.

http://www.youtube.com/watch?v=hqwP6CpGTiY
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
sto se tice paste za zube, ona sluzi samo da osvezi dah dok je cetkica ta koja pere iste,
a ako ocete bele zubice, pomesajte malo sode bikarbone i H202 i eto sjaja ko sa reklame za pastu za zube:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

Malawi

Aktivan Član
03.06.2011
54
53
18
Anywhere*
@TripToPeru

nisam siguran ali parodontax bi morao biti kombinacija mineralnih soli kao što je i soda bikarbona

što se tiče sode i pranja zuba s njom, ne bih preporučio četkati sa sodom, abraziv je i nakon nekog

vremena skinut ćeš si caklinu a to ne želiš.. jedna stvar je otopit sodu i isprat zube (to je super) a drugo je četkat.


usrname je napisao(la):
U Indiji ljudi peru i suđe i zube pepelom iz peći na drva. Zubi se uspješno mogu prati i - sodom bikarbonom! :)
mislim da je aktivni sastojak kalijev hidroksid (KOH), jaka lužina, tipa pH13,

vodena otopina je naravno blaža, mislim da je zovemo i potaša (valjda od potassium) a u dalmaciji i luksija.

s tim se oduvijek prala i izbjeljivala odjeća a nekad čak i kosa.

ps video je ludnica