75-138w CFL unknown by matia

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Hvala ekipa :)

@bengalski mrmot, nije ni to loša fora za rezanje CT-a ali svaki put kad koristim špagu natopljenu acetonom ili u mom slučaju razređivačem flaša uz što pukne po crti, pukne i malo prema sredini, a to mi je neprihvatljivo. Tako da sam ja svoj CT odrezao stolnom brusilicom (vrlo lagano) i rez bolje izgleda nego sa natopljenom špagom.

@deastate, mislim da je oko 7500 do 8000 lumena bilo sve zajedno na kraju, negdje sam u dnevniku napisao koliko točno, uglavnom 138 watti.

Rad hermića iliti smoke report
Miris samog heda prije paljenja nije toliko intenzivan, čak lagano vuće na miris sjena što mi se nesviđa, dok kad se zapali već je druga priča (pogotovo na lulu čistak). Okus i nije loš, ne vuće ni na limun ni na ništa slatko nego nekako neutralano. A što se tiće rada osjetim prvi dim, ali onda treba pola pljuge da te baš "pukne" a između toga lagano diže. Definitivno nije najjača trava koju sam pušio ali znam da je plod moga rada i ljubavi prema njoj i to mi je najbitnije.

Toliko o tome i pozdrav :)
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Pozdrav ljudi

Što se mene tiče dnevnik se može zaključati i prebaciti u završene ako je moguće. I još bi se jednom htio zahvaliti svima koji su pomogli i pratili ovaj dnevnik, možda nekom nekad pomogne kao što su meni pomogli vaši dnevnici.
I za kraj koja slika, ljevo je hermić a desno Marley (šta je ostalo od njega :)




p5200055.jpg
p5200065.jpg




I preimenovao bi dnevnik u "75-138w CFL unknown by matia" da nebi bilo zabune jer sam krenuo sa 75w a završio sa 138w.
Hvala :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: m@l@ and mega monk
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.