75-138w CFL unknown by matia

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Rep si dobio vec prije,a sad samo pohvala za zavrsen grow....
Iskustvo se povecalo... :))
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Marleya sam prekjučer stavio u teglu na kjuranje, 21 gram otrimano, ja zadovoljan :)


20120404200720.jpg


20120404202605.jpg
20120404202654.jpg




Ova cura što je ostala sama ima boks samo za sebe i još se pumpa, bit će sigurno više nego marleya. Ako stignem poslikat ću danas
Za vikend prva proba marleya, pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Ovako ću probat odrezat dno boce za CT


[video=youtube;_vILNflmwFw]http://www.youtube.com/watch?v=_vILNflmwFw[/video]



Jel ovo netko radio? Stavit ću slike čim probam
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Evo malo zakašnjeli smoke report, mrsko mi slike bilo stavljat
Znači riječ je o kako je kolega Power prepoznao Marley Cheesu, 94 dana na 12/12. Poslje sušenja, prije nego što sam je stavio na kjuranje mi je djelovala poprilično suha, čak sam mislio da sam je trebao dan prije staviti u teglu. No nakon dva dana u tegli vrhovi počinju biti ljepljivi do te mjere da sam razmišljao ponovo ih vratiti na sušenje, jel to normalno? No ipak sam u nedjelju imao probu.
E sad odakle da krenem, okus i miris su poprilično slatkasti i nesječam se da sam ikad probao takav okus,čak mislim ni da joj mama nije bila tako slatkastog okusa, topi se ustima doslovno. Rad puno više vuče ka sativama baš kao i mama, samo malo sa zakašnjenjem što me i zeznulo jer kad sam došao do pola pljuge gledam pa i neradi to mene baš pretjerano i počeo vuč ko sivonja, kad ono kuršlus :icon_eek:. Inače pušima na pipe a taj put se odlučih smotat pljugu pa možda je i to odigralo ulogu sa zakašnjenjem


p4100102y.jpg
p4100105.jpg
p4100110.jpg



Ovim se zahvaljujem Poweru na oku sokolovom što je prepoznao marleya i care ako si blizu granice imam jedan vrh samo za tebe, :thankyou:



A u boxu se još uvijek sunča njena kolegica, i ona će uskoro na :prof10:


 

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
You must spread some Reputation around before giving it to matia again.
jao matia ovaj tvoj post je čisti seks,hedovine na sve strane hehe
Sad fino uzivaj u plodovima rada:hehe:
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Power nemogu je naći, ili sam je izgubio prilikom trimanja ili je još u hedu, sad sam hedove pregledao izvana i našao samo par malih nedozrelih sjemenki, a znam da je ta jedna bila fine smeđe boje, čak ima i slika na 4 stranici dnevnika.
Šta misliš koliko još kolegicu da guram?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne znam frend, ovo mi najvise lici na nekakav haze, a nemam predstave koliko to vec cveta, fotke bas nisu za procenu dobre, moraces po sopstvenom osecaju, imas vec iskustva, opusteno... pipkaj, mirisi, gledaj pod lupom, skini vrh pa probaj...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Lijepo izgleda posusena. :) Boje su in :)
super sto si sretan, a jos je jedna na putu!
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Danas skinuta i druga cura (muškobanjasta al ne jako). Ako brojim dane cvjetanja od prelaza na 12/12 a ne od kada su krenule pistile to bi bilo 118 dana, bome dosta.




:prof10:




Nakon rezanja vrhove sam objesio nazad u box gdje će provesti nekoliko dana a nakon toga naravno u tegle.

Sad malo da se osvrnem na cijeli grow.
Od "Marleya" sam dobio oko 21 gram a od ove će biti malo više, sve ukupno će bit odprilike 45-50 grama što i nije loše obzirom na dimenzije boxa i što je CFL u pitanju. Što se tiće CFL-a, imam dojam da im je falilo svjetla pogotovo ovoj što sam je danas skinuo jer sam u zadnje vrijeme neke vrhove uspio približiti 1 cm od žarulja i odjedanput samo na tim vrhovima su krenuli novi cvjetovi i nove bijele pistile, tako da je u mom growu usko grlo bilo svjetlo odnosno manjak istog. Da sam ih ranije približio na 1 cm bila bi druga priča, nisam ni imao pojma da može tako blizu, zato slobodno što bliže približite vrhove CFL-u, tako se najbolje iskoristi.
Radovi na novom boxu se bliže kraju u koji ide HPS 150. Svi pričaju tko jednom pređe na hps da nema više povratka na cfl tako da jedva čekam da vidim hps na djelu u novom boxu. Nemam ništa protiv cfl-a ali da bi ga se iskoristilo maximalno vrhove treba doslovno "zaljepit" za žarulju.

Hvala svima na komentarima i pomoći, javim se za smoke report :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
matia je napisao(la):
... Svi pričaju tko jednom pređe na hps da nema više povratka na cfl tako da jedva čekam da vidim hps na djelu u novom boxu...

stoji, al dok sam ne proveris ne veruj nikom ;) odlicno i svaka cast na strpljenju, rep+ ako mogu ide, bez zadrske
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Jučer sam je izvadio iz boxa sa sušenja i stavio u tegle, u manjoj tegli su donji vrhovi

imga0005p.jpg




Možda je danas probam al nikud nežurim pošto je ostalo još Marleya, a imam još i nešto sa strane.
Po prvi put nakon par mjeseci box je skroz utihnuo i čisto mi neobično što ih više nema, nemam koga paziti i maziti a box u izradi malo kasni sa radovima ali bliži se kraju, a onda u nove pohode :ridinghorse:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
07.05.2012
2
0
0
51
pozz druze, vidim da si postavio klip sa uputstvima za rezanje flase pa sam nasa shodno sebi za pravo da ti pokazem pravu stvar za pravljenje CT :)

uzivaj

Construindo um Cool Tube - YouTube

---------- Post added at 07:05 ---------- Previous post was at 06:22 ----------

pozz druze, vidim da si postavio klip sa uputstvima za rezanje flase pa sam nasa shodno sebi za pravo da ti pokazem pravu stvar za pravljenje CT :)

uzivaj

Construindo um Cool Tube - YouTube
 
12.02.2008
11
7
3
45
Matia... Svaka čast!
Imaš rep + od mene. Malo poduže cvetanje, ali mislim da bi HPS to u sledećem grovu rešio. Ajd najavi nam kakav je bio hermić! Mislim koji rad?
 

deastate

Aktivan Član
25.09.2011
118
8
0
36
bravo majstore. imas rep+ od mene.

pitanje:
kolika je bila ukupna lumenaza u cvjetanju?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.