>>>76<<<

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ne postoji post sa brojem 76, ovaj moj je post broj 22, a ako mislis na temu, teme se sa foruma u nacelu ne brisu, bar ja ne znam da je neka skoro obrisana, sem one pitajte sve sto... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pikavac

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
priča je stvarni bed,i sam imam umjerenu dozu paranoje koju tumaćim da je ok,mom legi ove godine netko ???,ostavio kujicu koja ima male,nemreš prići da oćeš,ali nemre ni on,stalno me opsjeda što ,kako kad sam vidio video koji je snimio to je poveća kuja sa pun k...malih ja nemam psa a neznam gdje bi i kome išta rekao neznam kako će to riješiti a da paradoks bude veći on nezna plivat a to je jedino mjesto kuda bi se moglo doći ???nemreš bolivit,gerila grov je super ukoliko apetiti nisu veliki!!!!!!!!!!!!!
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
uuuuuuuuuuuuuuuuuuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :ridinghorse:
:smoke18: :common028:
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Znam, da te to jebalo sto si prosao. Prode to. Nisi nista lose napravio, nisi kriv sto živimo u
državama gdje hebaju manjine/ upotreblivaci vutre / i gdje se laže da živimo
u demokraciji, strpnosti. Kada se petljaju u tvoja prava, da možeš sam odlučiti
Dal ćeš se lecit vutrom ili je konzumirat u rekreativne svrhe/ čovjekova prava konvencije/
to ti nije demokracija, to je nateg-laz. U srednjem veku je bila inkvizicija i spaljivali
so carovnice/žene sto su lecile ljekovitim biljem i one sto Jim nisu odgovarali i sad njih
osudzuju kakvi so bili/ danas te osude zbog upotrebe vutre. Jedina razlika je, da te
ne spale na lomači. Ima kakve razlike, nema, gamad ide na manjine ili na ljude
sto so drukčiji.

Za sebe znaš, da nisi nista lose napravio, ako to kod sebe ponutranjis ne mogu ti nista.
Imaš znan primjer Gandi, Mandela, Luter King...
 
03.01.2014
10
2
3
ovako ja znam jednog koji je sadio na vrtu u kukuruzu i imao 80 stabljika i nesto vrhova u kuci i murja pokupila lika koji je kupio od njega za 3000e i dosli mu doma i imali su sta nac em u kukuruzu em u kuci...prica se po selu da je dobio oko 100 000kn kazne e sad to je prica...a znam da je odgulio 9mj uz dobro ponasanje i jer ima klince...inace je dobio 1.5 do 2 god zatvora al je za 9 mj izasao