>>>76<<<

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
Bok svima dugo nisam bio tu...ovo mi je zadni post tu ,i zelio bi podjeliti svoja losa iskustva s growanjem ,frendovima,policijom,sudom i kaznom...di da pocnem...hmotpocetka..naime bila je sezona 09 ,prije sezonu imao sam uspjesan grow par stabiljaka ,solo sam sadio i sve je ispalo pet,nisam razmisljao cisto i pozvao sam frenda dobrog da ide samnom u berbu ,nis obavili smo to ,al frend je znao sad di uzgajam jer mi je to bio sajt i za drugu godinu...i on bi kao sudjelovao u ovoj godini koja dolazi....reko ne ne...al ipak me nekako ubjedio ,mislim si znam, kaj sam prolazio solo dok sam bio,strahove paranoje dok sam isao zaljevat i sve,reko nek mi pravi drustvo nece bit tolka paranoja....imao sam namjeru posadit 10kom,al planovi i pohlepa su se izmakli kontroli,i nis krenuli mi negdje 2 mj u ciscenje sajta od korijenja i svega,.sjemenke su iz panjeva,loto sjemenke zemlja na tom sajtu je bila puna korijenja i kamenja pa smo dosli na napusenu ideju proredivanja zemlje s mrezicama ,brijem za fasadu ,lopata u zemlju i na mrezicu i sito je tu zemljica ko iz raja.....naradili se ko budale ....a i bili smo budaleda bi nasli jedno 100metara dalje nekakvo drvo sruseno vodoravno ,bilo je naslonjeno na hrpu grani visoku 1,5 metar duzine 15 20 met.priblizili smo taj panj dugacki 2 metra do tih grana ispunjenih zemljom i stavili neke daske i dobili kocku 2,5puta 2 samo praznu,trebalo ju je napuniti zemljom i to je to,brzo smo nasli zemlju finu blizu i poceli puniti kocku....kocka je ispunjena s jedno 1,5 kubik zemlje majkemi, prociscene,zuljeve sam dobio,bila je zajebancija da nam je rekla baka da bez motike nema kruha ..a sjemenke smo bacili u jednu kantu sa zemljom i zalili sve i ostavili...ovaj sajt je pun nestane vise a imamo jos hrpu malih iz kante ,a steta ih u pm.pa smo dosli na ideju da ih odemo stavit na prvi onaj sajt kaj smo odbacili kao da nije dobar,vise se nismo ****** s mrezicama neg direkt iskopaj rupu stavi zemljicu finu u nju i malu tranu.tam suo stavili neznam koliko al sve ukupno negdje 99..>dok sad gledam ufffffff majko dimije bila napusena pametimali smo bunar nekakvi tam blizu u koji je padala kisnica i bilo je vode stalno do,negdije 7 mj.kad je presusio ,pocele su cvijetat i negdije 30 kom muske smo bacili na jednu hrpu...budale pokraj svakog plejsa jedno 15hm bile su svakakve vrste ,sative indice,bilo je i limuna par sve u svemu pocelo je jos malo i gotovo..koliko muke zuljeva krpelja komaraca,mislim isplatit ce nam se sav trud kad ono..idem ja na sajt i puticem mi ispred zmija stoji nasred puta mala,to necu nikad zaboravit stoji,i gleda me ,a ja necu preko zakoracit neg cekam da se makne i nis za pet min se makla,al da je bio znak bio je,koda mi je htijela reci ne idi tu vise,tu je opasnost ,al da je bar rekla nesto:) jos sam ja stavljao konac na puteve ak neko prode da znamo al ovaj debil napuseni samnom ih je uvijek kido ,sto slucajno sto namjerno ,da se vidi to,radi tog smo se svadali gadno ..dodem na sajt onaj kod panja,kad ono strgane jedno 3,4 i koda su paljene s upaljacem....reeko pohakto nam je neko plejs,,bjezi jebo sve,reko to frendu dosli opet da bi on zbrijo da su to neki klosar koji je zivio u blizini znamo ga iz videnja i on bi jedini mogo to kurit s upaljacem i da si je uzeo par kom. da se napusi..ili,ili to nismo htijeli ni pomislit da nam je neko drugi prohakto plejs kod panja i da ce sve uzet...s klosarom bi se dalo jos samarat al sa nekim nepoznatim hmmmnista biljke su vec velike 15,do 3 tam dosli na ideju da uzmemo 10 kom i probamo ih presadit ak se uhvate sve cemo tak preseliut na drugi plejs (novi) i nista opet akcija cisti drugi plejs vadi ove zapetljane ,kupili onaj prah za(neznam kak se zove) za kloniranje i umocili korijenje tranu i u zemlju/makar smo to trebali drugacije napravit - jedno 15 kom. al osusile se,znaci nista nam ne preostaje nego ostaviti to tamo ili posjeci sve,sto je bila moja ideja al,ne opet ovaj sa svojim diplomatskim odgovorima tko je to i da je to klosar sto posto,budala ja mu povjerujem ,makar sam znao da je to skroz cudna brija i da trebamo posjec taj plejs,(da sam bar bio solo posjeko bi ga sto posto ovak mi ovaj daje lazne nade)...al tesko je sjeci biljke od 2,3metra.....kojima treba jos mjesec dana da budu gotove i ostavili smo ih.zivcan sam moram si pljugu zalimapa dok pisem ovo....a vidim da moja prica nebu ni stala u jedan post.......
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
da bi sve nakraju bilo mirno ,rekli klosar nit ne zna kad je to gotovo....da bumo mi to malo prije posjekli i to je to.osmi mjesec je cvijetaju vec drugi tjedan jos malo i gotovo...i posto nismo imali vode morali smo furat kanistere i sve u ruksacima do plejseva,al me uvijek brino taj nesretni plejs kod panja,jer nas neko vidio da dolazimo,jer druko?oce murija doc?il ce nas neko pokrast i to je to,mala je vjerovatnost da bumo mi bili sretnici koji ce pobrat ,smrdnjivi pirati .al uvijek se pravdas s glupostima koje ne stoje....i zalili smo sajt onaj gore dan prije i osto nam je jos onaj kod panja i to je to s vodom je kraj nismo imali plan vise dolazit sam pobrat za 2- 3 tjedna i to je to idosao je i taj predzadnji dan idemo zalit jos sam to kod panja...igrom slucaja napio sam se ko deva prije,al ovaj me ceka jer je bio dogovor da idemo i nis zalimpa jos frulu na te pive i nis alelujaa, idemo prema sajtovima i ja onak pijan,posto sam brijeo na prisluskivanja govorim ovom majmunu da ugasi mob i izvadi bareriju al ,on ko i uvijek nade neko opravdanje da mu je poklopac nekaj ovo ono.....i tu se pokoljemo zamalo,nikad vise ni skim sam sa sobom i to je to jebo lazne frendove!i nis ulazimo na sajt uzimamo kanistere koje smo prije zbuksali i idemo koprivama i zbunjem,u taj sumarak,kad se ude iza orve grane od drveta kad se makne ulazis u totalno drugo dimenziju sume,posto je bio sumrak kad udes u sumicu mrak je totalni dok se ne priviknu oci..i idemo tim puticem s tim kanisterima i sjecam se da sam mu jos rekao,necu nikad zaboravit...da ak nas murija sad ceka, da sam ja pijan ko dubre i da nemrem bjezat a da ce on pobjec,nije prosla ni minutamicemo tu granu i ulazimo u sumarak mracni ,kad ono mordorrrPolicija stoj!
 
06.06.2010
43
1
0
37
ACAcija kroacija!Dajte nemojte sadit outdoor u Hrvatskoj,hebo vas patak blesavi,već svaka baba zna kako izgleda nešto što nije šparuga...Bezveze ste naje...
Ako već radiš outdoor nemoj sadit više od 1-2 biljke (pogotovo ne od 2 i po metra)na jednom mjestu.
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
i repetiranje,nista bacamo vodu,pucnjava opasna 18 metaka su ispalili i ja na zapad on na jug i hindale.....
cim se sjetim tog odma sam u depri opasnoj, i nista trcim kroz dunglu grana,drveca,sikara najbrze sto mogu adrenalin pumpa ,i cekam da se zaletim u drvo neko ili grana da me pokupi u vugla i pretrco sam ja dosta tak, dok se nisam popikno i pao , opet usto i za dva tri koraka bacio u trnje neko majkuti .a .pucnjava nestaje tras tras
i lezim ja u trnju i sve se smiri odjednom ,
izadi!
ma daa
i idu prema meni ,a ja zadihan opasno nemogu kontrolirat duboko disanje nikak ,nemrem doc do zraka,stavljam ruku na usta da se smirim i nekak se smirim i produ me i ovi drugi ih zovu da imaju jednog.........
i muk tisina koja slama,kaj sad pitam se...?..ovog su uhvatili a ja tu u trnju zapiknutim u cijelo tjelo lezim usred sikare........i sad ce pocet cesljat ,...
moram krenut od tam,jer nemrem ostat jutro ce i vidit ce me...znaci neidem u smijeru di su bili neg kontra
al dizajuci se iz trnja,postajem svijestan da je to prakticki nemoguce izvest,jer kad ja napravim neki pokret stanem na grancicu koja se slomi (cuje se fino) a i mjesec je bio osvijetlio sve fino,meni dobra stvar, al i njima...
usto digao ruke u zrak jer sam bio uvjeren da ce me smaknut..nakon one pucnjave nista nije po zakonu ondje.
drzim ruke u zraku dignuo majcu da vide da sam nenaoruzan i stojim u tom trnju i nemrem se pomaknut jer se cuje,
onda su pocele brije...da su dosli specijalci sa nocnim onim brijama i da me gledaju i da cekaju neki trenutak da me upucaju..
bio sam u tom trnju visokom 2 metra, a izlaz je kroz trnje zapetljano, kak da uopce dodem do svijetla iz daleka?,a to svijetlo je bilo na hali jednoj i znao sam da mogu tam samo ak vec nisu sve opkolili,
i cujem vlak....
koji prolazi u toj noci i pravi dost buke..
na svaki prolaz vlaka mogu napravit dva koraka i to radim i jedva,jedva se izvucem do cistine i vidim nekakvu ogradu sa zicama onim gore prema unutra prema meni.i nis vec mi je pk.svega pisanja i sveg
zgibo sam im...
njega su uhvatili odmah i rekao je odmah nakon noge u glavu na podu i pretnju pistoljem da sam druga osoba ja,druko me frend kojeg ja nebi izdo nikad i kojeg sam smatrao frendom a nazalost on mene nije smatrao frendom..
i murija me trazila ,javio sam im se solo tek ujutro... reko bolje da ja odem tak i ovak ce me pokupit il na poslu nedo bog da me traze otkaz.tjeralica je raspisana bila ,ja se javio u stanici im a debili nisu obustavili tjeralicu neg su mi dolazili doma ,cas njih 5, pa za sat vremena opet,a ja im u muriji covjece.debili nesposobni nisu mogli otkazat tjeralicu neg mi doma staru maltretirat.i nista u muriji ovaj izrazbijan svezan u cekaoni,greska moja nisam uzeo advokata odma,tj zvao sam advokate i reko mi je advokat da nemre sad da na istraznom tek i tak neke brije reko ,jak sam ja imam briju i da cu moc na muriji solo,zbrijat i tak i ovak im treba advokat u stanici da sve kaj pricam i potpisujem bude prisutan,jer to ce se morat maknut iz spisa,kasnije
prizno je papak sve od a do z da smo sve zajednicki bla bla...murijaci su ga kroz noc zasprehali da nebu nis uvjetna i to ak prizna,slomio se
kasnije su se iskazi ti sa murije izdvojili kao nezakonit dokaz murije al debil je priznao i kod istrazne isto ja sam se branio da nisam kriv i sutnjom.i milijon rasprava ,vjestacenja, odgadanja,bio sam u bolnici nakraju multiplu sklerozu su mi dali dijagnozu.tesku operaciju glave bla bla
i na temelju njegovog priznanja kojim tereti mene usput ,nikakvih materjalnih dokaza,otisaka samo njegovo priznanje kojim tereti mene dovoljno za bozic 2 kuki meni njemu 1.10 kao pokajo se debil .....
eto to je moja bozicna prica.....
nikad s nekim uvijek sam.......
al vratit cu se kad tad...
crknite drukeri mene nije bruka !!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Uzas, zar nisi mogao da porices ili takonesto, koliko su ti rekli da te ceka robije ili uslovne?
Nisam skapirao iz teksta, i da koliko biljaka su vam nasli?
 

leš

Aktivan Član
06.10.2010
80
11
8
40
vladozen je napisao(la):
ACAcija kroacija!Dajte nemojte sadit outdoor u Hrvatskoj,hebo vas patak blesavi,već svaka baba zna kako izgleda nešto što nije šparuga...Bezveze ste naje...
Ako već radiš outdoor nemoj sadit više od 1-2 biljke (pogotovo ne od 2 i po metra)na jednom mjestu.
ŠTA ne sadit u hrvatskoj. sadi brate samo,,uvijek sam nikome ni riječ,uzmi psa sa sobom,i baci biljke aut tek kad šparuge završe.i nemaš briga za vlastitu potrebu.:smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
i na temelju njegovog priznanja kojim tereti mene usput ,nikakvih materjalnih dokaza,otisaka samo njegovo priznanje kojim tereti mene dovoljno za bozic 2 kuki meni njemu 1.10 kao pokajo se debil .....
Nemože te niko zatvorit na osnovu rekla kazala modelu,treba da imaju barem jedan dokaz koji te inkriminira.Tebe osobno uvkači u sve to.Bez dokaza sa dobrom pravnom pomoči sve pada u vodu.
Probaj da vidiš i obratiš se za pomoč na www.legalis.hr
Nadam se da češ se izvuči još,samo se nemoj predavati jer te nesmiju zatvoriti bez materijalnih ili fizičkih dokaza.
Ljep pozdrav!
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Ovo ovde sto si napisao ti je jos jedan dokaz da si bio umesan u gajenje, da sam na tvom mestu ovo bih izbrisao!
 

stardust

Aktivan Član
28.02.2009
279
427
63
eto jos jedna zalosna prica koja se moze svakom dogodit al da ti je frend sutio sada ne bi bilo ama bas nista!
i ako se ikada nadete u slicnoj situaciji a nemate pun ruksak trave pa cak i ako zalijevajte branite se dobrom pricom i sutnjom jer ako ste barem
malo pazili da se stvari sa mjesta dogadaja nemogu povezati sa vama nemaju nikakvih dokaza!
moja prica bi bila da sam bio na lovu na ptice,ponio bi sa sobom zracnicu il samostrel i mrezu..pa nek dokazu da sam ja to tamo posadio
prije 7 mjeseci !!!!
Po meni je indoor puno opasniji od outdoora.
 

stardust

Aktivan Član
28.02.2009
279
427
63
mr.dr.Smok je napisao(la):
i na temelju njegovog priznanja kojim tereti mene usput ,nikakvih materjalnih dokaza,otisaka samo njegovo priznanje kojim tereti mene dovoljno za bozic 2 kuki meni njemu 1.10 kao pokajo se debil .....
Nemože te niko zatvorit na osnovu rekla kazala modelu,treba da imaju barem jedan dokaz koji te inkriminira.Tebe osobno uvkači u sve to.Bez dokaza sa dobrom pravnom pomoči sve pada u vodu.
Probaj da vidiš i obratiš se za pomoč na www.legalis.hr
Nadam se da češ se izvuči još,samo se nemoj predavati jer te nesmiju zatvoriti bez materijalnih ili fizičkih dokaza.
Ljep pozdrav!

iz iskustva poznanika u hrvatskoj je dovoljno da te dvije osobe na papiru optuze da si im recimo prodao panj
i da im u tom slucaju netrebaju materijalni dokazi...ali dvije osobe..jedna nije dovoljna! zato ne kuzim kako je bez ikakvih
materialnih dokaza i to na temelju jednog priznanja tako postupljeno??

par gresaka koje sam uocio je taj panj napunjen zemljom...to nije prirodno a i uocljivo je..
treba se uklopiti u prirodu a ne prilagodit prirodu svojim potrbama
isto tako netom grabljana zemlja je uocljiva tjednima nakon kopanja pa caki iz zraka
taj sajt nije bio dovoljno daleko cim su tu skitnice i neko svjetlo od hale...minimum kilometar dva ukrug
nebi smjelo bit zive duse i po mogucnosti da je na nizbrdici i da je sto teze doci do njega
nazalost takvih mjesta u hrv. je malo iako ako se sajt dobro kamuflira moze se proci bez frke
velebitsko gorje je dusu dalo za tako nesto al nije svima blizu jbg.
uvijek bi trebalo ici do sajta drugim putem
po meni najbolje vrijeme za branje je kad pada kisa,kad god sam iso po kisi nigdje zive duse nisam vidio em
se necuju zvukovi pucketanja granja jako kao kad je mirna i mjesecem obasjana noc
e da...sadite u 5/6 mjesecu i bljke ce vam biti jednake ko da ste ih stavili u trecem..isprobano
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
kaj da obrisem ? a padalo mi je to na pamet i prije pisanja pisat il ne...al dokazni postupak je zavrsen,jos sam zalba na presudu..da iskaz njegov kojim me tereti i iskaz policajaca koji su rekli da su im se dvije osobe priblizile na metar..
 
06.06.2010
43
1
0
37
Ovo sve zvuči kao tipična hrvatska ceremonija hvatanja dva mladca sa 10 biljaka..A jeste se mogli obogatit na tome i vile i jahte,možeš mislit,poduvali biste sve u roku par mjeseci.Budalaština.Moj prijedlog ti je da odeš iz hrvatske.Ja idem u Španije na proljeće sa obitelji i nevračam se (nada umire zadnja).
 

stardust

Aktivan Član
28.02.2009
279
427
63
mislim da nemogu sad ic na ponovan postupak zbog ovoga em te ne mogu povezati sa ovim ovdje napisanim osim ako te nisi pracen
a i onda je tesko cak i da sajt nema enkripciju,...najbolje sam odluci
nego ak smijem znati koliko je biljaka ukupno bilo,dali te taj policajac prepoznao?
jesi imao prijasnjih prekrsaja i dal je kazna tocno 2g bez lijecenja,uvjeta i slicnog?
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
niko me nije prepoznao,sam su vidili dve osobe njega i jos jednu....kaznjavan sam prije al zbrisano mi je,ovo mi je prvi put....i moram na odvikavanje ,makar je vjestak predlozio ambulantno ljecenje,idem tranuma najeb.sam za nista, 70tak brijem ,biljki
 

stardust

Aktivan Član
28.02.2009
279
427
63
jesi se branio sutnjom do kraja?
oce ti oduzet nesto od pritvora?
mislim si da si imao dobar alibi gdje si bio u to vrijeme provuko bi se jer te policajac nije prepoznao
al sad sta je tu je..na greskama se najbolje uči
kad izades,ako uopce i odes jer ti mozda uvaze zalbu ,bit ces master grower!
ajd bar jedna dobra stvar u svemu
moje misljenje je da ces odgulit par mjeseci i uz dobro ponasanje ostalo na uvjet
šteta jer je najgore u tome sto ces mozda zgubit posao a znamo kakva su vremena i kad se vratis
mozda ces morat radit grow jer nema posla
ako se ponovo odlucis na grow ali indoor budi na oprezu jer ti mogu nakon
recimo godinu-dvije pokucat na vrata tek tolko da te pitaju za zdravlje
kad prode par godina mislim da im vise neces biti zanimljiv osim ako sam ne privuces pažnju
kupovanjem,dilanjem i slicnim..ne kazem da ces to radit
a mozda ti i uvaze žalbu,ko zna
u svakom slucaju mogo si dobit i 10 a izaci ces ziher za manje od godinu
sorry kaj tolko ispitujem al kuzim se nest u pravo pa me zato zanima
šteta da na forumu nema vise uputa kako izbjeci ćuzu
nama na forumu treba jedan grower-insajder(policajac) koji ce nam
potiho objasniti koja su najbolja mjesta za grow itd.
kladim se da ih ima vise nego što si iko misli...pa i oni su ljudi poput nas sa svojim potrebama itd.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
pucanje!
jesi to spomenuo!

ovo je prestrašno... ebo mamu,
najlakše je vadit utoku i pucat... kakvi šabani!

žao mi te stari, ali to sve ide jedno s drugim! neko ima sreće neko nema...
a i tih 70 biljaka je gro i previše...

drž se,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
koji post, admini su trenutno zauzeti sredjivanjem novog foruma, tesko da ce setati ovde da vide jel neko trazi brisanje, man at work