8

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Imao sam priliku okusiti "amsterdam u malom" pa da podjleim to sa omiljenom zajednicom !!!
Uz odličnu spizu , preljepu prirodu , srne i snjeg ....
okupilo se nas par growera duboko u planinama hrvatskoj susjedne zemlje sa ciljem da degustiramo proizvode iz 2009 . Na meniju su bili 8Miles High , Royal Auto , Fruit Spirit, Lowryder , Easy bud , Quick One , Domačice i Himalya Gold . Tih 8 sorti smo pušili i stvarno svaka je odlična , ali meni su najviše godile Quick One i Easy Bud.

Isto tako želim svima toplo preporučiti Wembly ... jednostavno nevjerovatno izgleda,miriši i ljepi se u 4. tj cvata !!! Mogu samo zamisliti kako če izgledati nakon 8-9.
Nisam slikao iz pristojnosti prema ekipi , ali stvarno odličan smokefest ...

Pa da napišem nešto z svaku sortu ...(1-5)

Fruit Spirit


Jako lagan dim slatkastog mirisa i okusa , solidan high . Omiljen kod cura .
Snaga :3
Miris:4
Okus:4
Izgled:3.5

Roayal Automatic


Meni vrlo prosječan , miris je klasičan skunky , rad je soildan ... Ali moram priznt ništa posebno ...
Snaga : 2.5
Miris : 3
Okus: 2.5
Izgled: 4

Easy bud

Zmaj ! Stvarno neznam dali je do uzgajivača ili do gena , ali ova cura je mirisala odlično , a okus je bio fenomenalan !
Rad ...jedan od jačih . Hed je tvrd kao kamen crvene boje od silinh pistila.
Uzgajivač napominje slabiji prinos .

Snaga: 4
Miris: 4.5
Okus:4.5
Izgled: 5

Himalaya Gold

Ekipi se svidjela , ali meni je užas. Nikakav miris , rad je vrlo slab ...Kreativan i vodi ka konverzaciji ...

Snaga:2.5
Miris:2
Okus:3
Izgled:1

Quick One

Odličan dim , stvarno ukusan i lagan za pušiti . High je prava smijalica !
Izgleda super sa jako puno kristala ,malo je fluffy ali ok , samo uzgajivač kaže da da daje slab prinos ...

Snaga:4
Miris:5
Okus:4
Izgled:3.5

Lowryder

Smrdljivo đubre . Jako jak miris , totalno stoned high ...Klasična izuvača !!!
Napomena uzgajivača " i susjedi če osjetiti miris".

Snaga:3
Miris:4.5
Okus:2
Izgled:4

Domačice .... su bile zakon !!!

8Miles High

Nakon njega je mojoj djevojci pozlilo ...
Miris je ok , izgled isto tako , meni osobno prosječno .

Snaga:4
Miris:3
Okus: neznam , motano je sa duhanom.
Izgled :3.5





Da napomenem da su ovo individualni utisci , iako smo svi sudjelovali u ocjenjivanju na kraju kada su se zbrojile sve ocjene dobili smo dvije najbolje ocjenjene sorte (HG i QO) . Nakon nekoliko jointova jedne i druge sorte dobili smo pobjednika ...QUICK ONE !

Između ostalog probao sam i fenix tears i stavrno je gorak . Ima istu notu kao i maslac od marimahune samo je malo gorče .

Inače super stvar . Ljudi koji su napravili ovaj ljek su već izlječili 3 ljudi , tako da Simposon ima 100% pravo !!!

Rum kuglice i ostale THC slastice nisam stigao probat ....


Eto to je to... Sada treba samo wembly probat , ali za njega nesumljam da če biti čista 5 !!!!

Edit: Vjerovatno ču napraviti neki turtorial kako napraviti feniksove suze , ali za sad je i ovo ok
http://www.phoenixtears.ca/index.php
Ona se pojavljuje gotovo u svim poznatim knjigama učenjaka i mudraca. Označena je kao jedna od najvažnijih medicinskih tvari, nazvana je „panaceas“ što znači „izliječi sve“
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.