800w mix autoflower grow by WEEDetix

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ne bubnem u ove vrecice i onda njih u onu vrecu ko za robu kaj ima jednosmjerni ventil ima ih jeftinih u offertisimi npr i sa usisivačem napravim vakum izvucem sav zrak,zadnja mi se vrecica probusila sutra zemem novu pa kad slozim u nju piknem slike
 
Poslednja izmena:

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Dobre su ove vrećice za ugruvanu nespretnu ekipu kojoj su se razbile teglice, ispale iz ruku ili nešto...
Ja volim više i piće i vutru iz staklenih posuda, kao da je šmek ljepši malo malo

Super budovina, šareno, raznoliko :thumb::drull:
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
poanta je da ostane mrvica zraka da bi se kjuranje moglo odvijat ali netreba previse jer onda oksidira i susi se meni je ovak super sastrane si izvadim u teglicu kaj tekuce pusim ova vreca ovak i stane pod madrac npr i nema da mrda moze stajat godinama tak
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
dosao sa godisnjeg eto i Up auto blue chees me docekao suh samo sam ju spremio u vrecic og kush je bio na kraju i stavljen je na sušenje a bay 11 se malo za foxtai-o i pretrpio stetu od vrucina al sad je dobro samo je upaljenja jedna hps 400 i mali led 50 w 6500k pa eto i slika ovaj grow jos malo gotov kad skupim snage ice i smoke reportovi zavrseih a evo i slike
i bay 11 za kraj IMG_20170818_145320.jpg
toliko od mene do tipkaja WEEDetix...
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
21849383_274590539696794_233343127_n.jpg

skinuo danas bay 11 zadnjabiljka ovog growa jbg fotic mi je uzasno los biljka je stavljena na susenje pa cemo vidit koliko i sta ce ispast ,ako uspijem nabavit bolji fotic poslikam kasnije suhe budove i cim stignem bacim neke smoke reportove ostalog te s vremenom i ove biljke eto do tipkanja i toliko od mene WEEDetix....
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Smoke report

Dark Devil Auto
obiluje smolom po cvjetovima i lišću. Slatka i voćna aroma i ugodnim tonovima citrusa. Nakon žetve i sušenja, pupoljci dobivaju vrlo mračni ljubičasti ton, gotovo crni. jako fin za pusit a rad je neki sativican social buzz moglo bi se rec...


Blue cheese auto intenzivni okusi starih sireva ublaženi su slatkim okusom borovnice. ja sam dobio neki strech fenotip pa je biljka nalikovala na sativu sa vrlo malim kalisima u cvjetu. rad je bio vise neki lagani buzz u glavi i mild body fina biljka za pusit osobno nista specijalno...


OG kush auto pupoljci su bili tamni i masivni, prilično gusti nosi miris zemljani bora i kiselo miris limuna sa drvenim pod tonovima, vrlo uplifting i socijalni buzz udara u roku od nekoliko minuta, iznenađujuće ravnoteže između glave i tijela dobar za migrene, stres, bol i grčeve...

Bluebarry auto slatki okusi svježih borovnica kombiniraju se s opuštajućim djelovanjem kako bi stvorili dugotrajni osjećaj opustenosti uz blagu euforiju dosta uplifting nekako , bez obzira na to strein na kojem je lako zaspati . Izvrsno za večeri i dan kada imate vremena za opuštanje...

White Widow Auto
ima slatku i kiselu aromu i okus poput citrusa dosta proznacni vrhovi izgled klasicna indika sa malo trimanja high je uravnotežen i ugodno, kombinirajući snažan moždani rad s opuštajućim tjelesnim efektom - iznimno ugodnim...


img_20170720_171251-jpg.159795


toliko od mene do tipkanja WEEDetix....... smoke weed and be positiv and high...:puuuh::;):joint2::vutra::respect:
 
Poslednja izmena:

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Bravo Weed perjanico nasa.Podigao si nivo uzgajanja i postavio svoje standarde bukvalno u svim segmentima.Ne zna se sta je zanimljivije,mix zemlje,prihrana nekim novim receptima,o genetici i ukrstanjima bi mogao doktorat napraviti i sad kao slag na tortu nas razdusevis vrhunskim opisom nama najbitnije stvari "KAKVA JE?":respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and WEEDetix

GreenMold

Banned
Banovan
18.09.2017
22
45
13
52
Negdje u svemiru
Bravo za grow,cestitke,negdje prije koju godinu i ja sam imo Dark devila od SS,i sta ja znam cjela bilja crvena,hedovi crveni,sative sve narasle skoro ko ja(automat)i kad sam ga ubro nije mi nista posebno bio,miris i okus su se isticiali a rad po meni smece,naspram jednog kusha,northena ili taki nije ni blizu.
A BB je opet s druge strane prava genetika,on mi se itekako svidio,pogotovo zbog okusa u ustima i ima dobar rad.
A probao sam i ove druge sto si ih imao,imam negdje slike i na kompu,al da ti ne zagadujem dnevnik sa svojim misljenjem i smoke reportom,mogu samo rec bravo za hedove,jer su poprilicno veliki,imas ti tu lijepih mrcina.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and WEEDetix
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.