My bike

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Posto se tu prica o biciklima postavit cu ovdje svoje pitanje. Vidio sam neki dan u jednom ducanu u HR imaju popust 50% na neke bicikle. Zapao mi je za oko MTB X-Fact, cijena sa tim popustom je 1500 kn. E sad, vidim da ima ovdje iskusnih sta se tice bicikla pa ako mi mozete pomoc jel vrijedi taj bicikl te novce? Inace kupujem bicikl za rekreativnu voznju, ne za neke ekstremne staze itd. Dal bi taj X-Fact sluzio svrsi?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
50% ,primamljivo dosta.Sa *00 eurića na *00.Zvuči jako dobro.
Baš razmišljam da trgujem za jednog Breezera Storm,29" točak...malo sam ga provozao u trgovini maloprije :D
Nisam u životu vozio lakši bicikl.


Edit; ijaoooooooooooo :spliff: brutalan je,odoh ga isprobati :banana_rasta:
Tutankhamone idemo se malo provozati :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
O daaaa,to je to.
Crno - bijela kombinacija boje,ogroman,šalta ko' cura,koči ko' zmaj,lagan za vožnju.
Jučer palo 12 km kao od šale.(odoka ošecovano) :D

Pljugica jučer prvo... pa prvi puta u životu sjedam na takav biciklo.Auhhhh,finog osjećaja :)
Neznam voziti,hahahahahahahaahhaahah
Ide i žena sa mnom na svoj Schirocco. :banana_rasta:
Idem iza nje.
Stalno ju stižem a ne gazim,ček' malo...šta se dešava.
Neznam dal' bi vozio i gled'o ga ,odljepio skroz na ljepotu ili bi gledao kud' vozim :D
I tako ti ja vozim,vozim, odljepio od finjaka,skužim....usta,jezik,grlo,auuuhhhhhhhh
Sljepili se u jednu cijelinu.
Znao sam.
Čak sam i razmišljao kako bi bilo fino imati na njemu onaj držač za vodu.
Daleko je još do točke okretanja,mislim...i onda se sjetim.Pa idem kod Haljiljija na ljimunadu jednu.Usput mi je a trebam neku tekućinu pod hitno.Pokušavam jezikom ovlažiti kutove usta,no ...nemoguća misija,hahahahahahahahahahahahaha
Oprezno ga parkiram ispred slastičarne te i zavapim Haljiljiju....brate jel' imaš ljimunade ???
Naravno da imam :D

Uzmem ljimunadu i izađem van,Breezer je naslonjen ....dobro izgleda :thumb: ,no fali nogar za parkiranje.
Napitak me diže iz mrtvih,vrijeme je za pokret ....nizbrdo ruta.
Predobro,hahahahahahahahaha.
29 cola točak,glatki asfalt,brutala.
Malo vamo,malo tamo,cure me ni ne gledaju nego gledaju samo baciklo,hahahahahahahaha
Imali šta ljepše,stoner na biciklu...nitko ga ni ne primjeti da leti :D
Dođošmo do točke okretanja,kakav nam je plan? ,upitah vođu puta...
Idemo nazad prema kući ,al' ćemo usput svratiti na cugu,reče.
Vruće je jučer bilo,preko 30 °C.
No,radler od grejpa ladan,cedevita također :D
Osvježen fino,gledam neki mali ćuko uskočio kod moje women u krilo i zalegao.Pa odnekud dođe još jedan malo veći ćuko,ovaj mali skoči iz krila i počeše da se igraju(tuku ko' fol).Mali napada,ovaj veći se brani.
Nekoliko duša (i moja) na terasi kafića poče da gleda tu tučnjavu,izbaci me fino iz tripa 29''.

Uglavnom,biciklo sam kupio ditetu svom.Nije moj.
Ponekad ću ga koristiti,nedjeljom popodne ako bude slobodan.Ili još bolje nedjeljom dopodne ...jer dite tada spava :D
Biciklu fali od opreme neki dobar nogar i svjetla.Za početak.To odoh sada kupiti.
Ozbiljno ću razmotriti misao da sebi uzmem neku silikonsku navlaku za sic,danas-sutra ...jer mi je to malo tvrdo za sjediti.Iz početka ne,ali kako se vozim počima me zicagu žuljati :D
 
17.01.2014
43
109
33
Bicikl je moje vozilo na relaciji od 2 km do dućana i kafane.
Nije neki al ja sam komotan vozač, volio bih classic old skul veliki muški, al ne sa ravnom šipkom, nego sa 'djedovskom' spuštenom.

Sinoć svarim džuganj doma i vozim se na pivo, zadovoljan prisjećajući se proteklog dana počnem pjevušiti neku veselu
tipa-tapa-tara-pa, skužim da sam prilično glasan i da se čuje ulicom, i još skužim da vozim puštenih ruku...
'A sad će opet reći vid' narkomana'-pomislim. -'Ma nije moj biznis šta narod misli, i šta oni znaju o 'LA VIDA LOCA'.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
Sinoć zapalim i sjednem na baciklo :D
Vozim se ja tako vozim i u jednom momentu; auuuuuuu,pa Venlo,odvezaoo si kilometar i pol puta a da nisi ništa vidio sem tripa da se pokrećeš lagano,kao lahor vjetra.

Uglavnom opuštenija je vožnja sada meni uz pljugu.
U auto ne sjedam,osim ako ne moram baš :D



Pardon,možda je to bilo i preksinoć,hahahahahahahahahahahahaha
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
evo moj Fausto Coppy(Machiaghi)...raritet 72.godiste.Hand-made..serijski broj 7
legendarni bajs o njemu su knjige pisane.inace kompletan je osim lulice "22" ali to dolazti.cekam jos bijele gume 19c i za ovim ce se i babe okretati haha
Governalo imam original ali cu staviti jedno sport malo modificirano sa nekim dodacima.

inace svakodnevno koristim Canondale Q5 city -bike..mercedes med gradskim biciklima.



image hosting no register


how to take screenshots



how to print screen on pc


20mb image hosting
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Opa, imas bic sa srculencetom medj' mjenjacima :)

Vozikao sam se na KTM-u sa Shimano Deore opremom i uzivao u voznji dok mi nije konfiskovan od strane muskog djeteta, posto je na svom biciklu sjebao sve sto se sjebati moze; od lezajeva, mjenjaca, kocnica, felgi i guma. Nisam bas siguran dal mu je sic citav :)
Nije nikakvo cudo s obzirom da je kinesko sokocalo od 60ak evra.
Jedne prilike sam ga zatekao kako je KTMche ostavio na igralistu dok je s jaranima skoknuo u salon igara na koju partiju fife, s druge strane zgrade.

Kakav je osjecaj voziti taj bicikl? - Pravo da vam kazem, osim naprezanja misica, huka vjetra u usima i vijorenja kose nista se vise ne osjeca. Nema truckanja, bridenja dlanova, skripanja, zapinjanja pri mijenjanju brzina, ma kakvo zapinjanje to je pravi pravcati tiptronik, cak se ni kotrljanje guma po asfaltu ne osjeti.

P.S. sic je tvrd, al je anatomski konstruisan da ne razvaljuje guzove, ukoliko se pravilno koristi :D
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.661
11.877
358
Socotra Island
eelslap.com
Moj 29-er :)
5anwvd.jpg
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Narode,jel mi moze neko reci kakve je kvalitete Deore oprema? Prvenstveno mislim na mjenjace. Trebam si nabaviti ovih dana ram pa sam mislio da si sklopim dobar bajs. A naletio sam na te mjenjace jeftno kod jednog lokalnog prodavca biciklisticke opreme. Slabo se kontam u te stvari pa ako bi mi neko dao savjet... :)
 

NoSeeds

Aktivan Član
17.09.2012
213
304
63
my.mail.ru
Ja imam deore srednji mjenjac nije los,sto se tice mjenjanj brzina,ali ako vozis po malo neravnijih povrsinama,meni se zna otpustiti sajla..
za zadnji ti ne mogu reci jer imam xtr pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
A to si u pravu za sajlu mada ne bih rekao da je to do mjenjaca. Mene ipak najvise zanima zadnji mjenjac jer se po pravilu on najvise i koristi. :) Vecina likova se slaze da deore oprema nije losa.
 

NoSeeds

Aktivan Član
17.09.2012
213
304
63
my.mail.ru
Slazem se sa iriemanom,to nije nikak losa oprema,samo eto ja imam taj problem,al i isao sam po bas losem terenu,za zadnji ti ne mogu reci jer imam taj novi,s kojim za sada nemam problema :)