9.5 marijuana marsh 2009 zagreb

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
9.5 MARIJUANA MARSH u zagrebu na trgu u 17 do 22H Marsh krece od trga do mocvare dodite pokrenite se hrvati ....:family1::cool44:

___________
edit:

Marsh odgođen za 6.6.
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Mene interesira tko to ogranizira (ne ime i prezime osobe, jer to me nije ni briga, već da li se radi o kakvoj udruzi i sl.?!), imamo li dozvole od čelnih institucija (ako trebaju kakve, ne znam, zato pitam), može malo više detalja? Jel bude kaj za piti i jesti, npr...:)))), jel treba kakvih volontera ili je to samo šetnjica s transparentima i to? Hvala
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
pa Pikavac organizira :rofl:...

vjerojatno jos jedan u dugackom nizu pokusaja za bilo kakvu pravu inicjativu koji ce propasti :eek:hno:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa netreba očekivati velike stvari,mene zanima kako če to protivnici protumačiti,da se vidi kako dišu.
A onda prema potrebi pripremiti kontra udar!
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
Dirty,vec je sve sredeno s murijom za 9. tak da se vise nemoze promijenit.
Pikavac-nece trajat do 22h nego duze,nejde se do mocvare nego ce se promijenit ruta,organizatorica mi je rekla da ce se mozda otic na neki koncert il tak nesto ako bude.Znaci dogadaj je prijavljen na muriju tak da ce bit nesto od toga.Jedva cekam!I vec to imate na forumu,tema do ove,zadnjih par postova!
Undercover-pa na facebooku i imas to sve http://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=67472935074
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
:mrtva_banana: zastooooooooooooo..... zastooooooooooooooo :( :( :( :( :( :(.....

gdje cete biti oko 7... gdje oko 8... gdje oko 9? prekrasno je sto se to dogadja hocu se bar ubacit u pola jer nikako necu moci prije 7-8...
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
Pa neznam,upalis telku i vidis di smo,lol!pa ja pretpostavljam da prije 7-8 necemo se maknut s trga zato sto dosta ljudi nemoze prije 6-7,uglavnom snaci ces se :costumed-smiley-027,ili neko ak ide od tvojih frendova nek ti javi!
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Ma mislim da ce ici cura... Ak do 8 i 5 ne dodjem krenite bez mene :rofl:....

Glupo pitanje al oce netko iznositi cinjenice, govorit zast je dobra il je to samo da se vidi kolko ljudi zna istinu il sto vec... Ak je vec prijavljeno onda mogu i plakati tipa 9.5 podrzi/saznaj istinu...

fuj kamere... stacu ak me stara vidi... lol..
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
Mislim da oce,cilj marša je: 1. Promjena Kaznenog zakona RH u smislu ozakonjenja posjedovanja lakih droga za osobnu upotrebu
2. Obustavljanje kaznenog progona osoba kod kojih su pronađene manje količine lakih droga - također za osobnu upotrebu
3. Omogućavanje njene legalne medicinske, industrijske, uživalačke i duhovne upotrebe
4. Edukacija ljudi vezana uz pitanje lakih droga i droga uopće!!
Mislim da ce bit dobro
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
uu.. mozda i ja potegnem za zg.. vidichemo kakva bude sitjuejshn at d tajm :)

u svakom slucaju pozitivna stvar.. samo je bitno ljudima dat do znanja da to nece bit mars agresije i nereda, vec okupljanje dobrocudnog karaktera za zajednicki cilj gdje ce se javnosti pokazat da smo pristojni i uzorni gradjani koji zasluzuju svoja prava na medicinu, vjeru, slobodu misljenja, izrazavanja i sl..

steta bi bilo da nekoliko individualaca potpomognuti i ohrabreni pokojom pivom/zesticom viska naprave pizdariju, pa da cjela stvar donese negativan publicitet, tj. kontra efekt od planiranog.

no sve u svemu zvuci super i drago mi je da ce se napokon nesto konkretno desiti po ovom pitanju.. istina je na nasoj strani tako da samo bez straha i sve ce biti OK..

hopefully cemo se jos za naseg zivota grudat hedovima :bis: :rofl::bis:
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
oki rasta frende nije do deset i nije do mocvare (fala na ispravku nije namjerno)hii al GLAVNO DA JE MARSH ak treba i do JAMAICE idem heeeehiii
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
Ma nisam ja mislio nista zlonamjerno,samo sam reko da se malo izmijenilo,ustvari tako mi je organizatorica rekla.Peace:sun2:
 

weed_master

Banned
Banovan
04.04.2009
43
1
0
35
pozz svima :) znaci i ja cu doc na marijuana mars :) samo morate Rec TOCNO u kolko sati ce bit, znaci kad to pocne, 5-6-7-8-9 kad tocno, i gdje cemo se svi nac:D
Hoce li to biti kod konja na trgu ili ?
Jel trea nosit neke transparente i to :D
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja sam dobio email u vezi marsa medjutim ni tad nije dostavljeno koja organizacija stoji iza ovoga. Mi bismo reklamirali mars (na glavnom sajtu i preko emaila) kad bi nam neko dostavio odgovora tipa:

1. Koja nevladina organizacija stoji iza marsa?

2. Da li je mars prijavljen gradu Zagrebu i da li ce policija biti prisutna radi sigurnosti.

3. U koliko sati i gdje tacno ce se ljudi poceti sakuplajti.


Sad trenutno izgleda kao da moze biti bilo ko da zove ljude da dodju. Mislim nije lose pojaviti se onako bezveze ali stvarno bi dali sve od sebe samo kad bi nam neko dostavio detaljnije informacije. Jes da je malo kasno ali...bolje ikad nego nikad.
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
Vutragenjo je napisao(la):
Ja sam dobio email u vezi marsa medjutim ni tad nije dostavljeno koja organizacija stoji iza ovoga. Mi bismo reklamirali mars (na glavnom sajtu i preko emaila) kad bi nam neko dostavio odgovora tipa:

1. Koja nevladina organizacija stoji iza marsa?

2. Da li je mars prijavljen gradu Zagrebu i da li ce policija biti prisutna radi sigurnosti.

3. U koliko sati i gdje tacno ce se ljudi poceti sakuplajti.


Sad trenutno izgleda kao da moze biti bilo ko da zove ljude da dodju. Mislim nije lose pojaviti se onako bezveze ali stvarno bi dali sve od sebe samo kad bi nam neko dostavio detaljnije informacije. Jes da je malo kasno ali...bolje ikad nego nikad.

1:Ne kuzim se u politiku pa pa nemam pojma

2.Mars je prijavljen i bit ce murija

3.Pocinje se skupljat od 17 na Trgu
:costumed-smiley-027