9 vrsta osobnosti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.11.2006
5
1
0
Jung tvrdi da postoji 9 vrsta osobnosti...
tema koja mi je okupirala misli zadnjih dana.
interesantno i poucno nadasve.

ispunite test, procitajte o svom tipu osobnosti.
(ne bih vam dao tu da nije dobro)

http://typelogic.com/
(od testova je najbolji ovaj prvi - doima se opcenitim, ali fantasticne rezultate izbacuje)
pozdrav
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
ne doima se, jest :lol:

mislim da tipovi osobnosti zahtijevaju mnogo komplexniju razradu i individualniji pristup...
ništa nije samo da ili ne...

ovakvi testovi se svode na to, da pomoæu njihovog realnog poznavanja ljudske psihe, uhvate èovjeka u taj 'èarobni' konzumerski krug, odnosno da ti prodaju svoj proizvod...

pozdrav
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
ne doima se, jest
molim te ne govori gluposti o kojima sigurno neznas nista...
nije jungova psihologija nista slicno tome kako kaze sinsemila_smajl...
meni je osobno vec jako dugo zanimljiva, prijatelj je cak namjeravao ici studirati tu jungovu, analiticku psihologiju (Analytical_psychology)...
ja nisam rijesavao taj tvoj test , ali sam davno rijesavao sa neke druge web stranice...
i nedavno takoder ali nemogu pronaci link sada...
po testu sam INFP...
ovo nije jedan jeftini horoskop, nego svjetski prihvacena psihologija...
a da bi ti, sinsemila_smajl, razumio tu podjelu malo bolje procitaj i informiraj se...
i ne pisi vise takve gluposti...

khm, nije 9 nego 16 tipova..i ovi testovi sto ti ispunjas nisu 100% tocni...psiholoze koriste dublju analizu za to...i naravno kako prozivljavas iskustva, osobnost ti se razvija i mjenjas se...
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Bugi_bi je napisao(la):
ne doima se, jest
molim te ne govori gluposti o kojima sigurno neznas nista...
nije jungova psihologija nista slicno tome kako kaze sinsemila_smajl...
meni je osobno vec jako dugo zanimljiva, prijatelj je cak namjeravao ici studirati tu jungovu, analiticku psihologiju (Analytical_psychology)...
ja nisam rijesavao taj tvoj test , ali sam davno rijesavao sa neke druge web stranice...
i nedavno takoder ali nemogu pronaci link sada...
po testu sam INFP...
ovo nije jedan jeftini horoskop, nego svjetski prihvacena psihologija...
a da bi ti, sinsemila_smajl, razumio tu podjelu malo bolje procitaj i informiraj se...
i ne pisi vise takve gluposti...

khm, nije 9 nego 16 tipova..i ovi testovi sto ti ispunjas nisu 100% tocni...psiholoze koriste dublju analizu za to...i naravno kako prozivljavas iskustva, osobnost ti se razvija i mjenjas se...

A ti malo poradi na umijeæu uljudne komunikacije. :idea: