___tool___

Hesi Prodavnica Hempatia Organics Nutrients

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
832
130
0
42
pa ja stvarno ne mogu vjerovat sta sam danas vidjela...pa sta netko ne javlja???!!! Ajme meni ....opet ce da se ide na koncert!!!! JUHUUUU- 3 sreca:bis:

2007 04 Sep Zagreb CROATIA Salata
2007 05 Sep Belgrade SERBIA TBA

http://www.toolband.com/tour/

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
b_cyclops.gif

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
832
130
0
42
Eto da podjelim sa vama par slika..koga interesira...slike bas nisu neke jer se moralo bjezat od sekjuritija. bilo je strogo zabranjeno slikanje...al sta je tu je:sun2:

Milano 30. 05. 2001

The Grudge
Stinkfist
Eulogy
Prison Sex
Schism
Pushit
Disposition
Reflection

Schism Video

Sober
Parabol
Parabola
Aenema
Lateralus

Jesolo 16. 11. 2006

Stinkfist
Forty Six & 2
Jambi
Schism
Lost Keys
Rosetta Stoned
Sober
Wings For Marie
10,000 Days
Lateralus
Vicarious
Ænema

sada to ovako izgleda...kad su svirali Wings For Marie/10,000 Days bio je tako dobar laser show i sve je izgledalo skroz tripozoidno da je bilo nevjerojatno....

ccc...sta oni rade:icon_lol:

04.05.2007
4
0
0
40
Da,da...
Gledao sam snimak toga koncerta!
Snimano je nekom "home" kamericom,pa je zvuk dosta los...ali atmosfera...
:happy031: :happy031: :whacky084: :kenny_revenge:

:gothband:

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
518
14
0
35
imam par pitanja buduci da mi je ovo prvi tool koncert...
trava, da ili ne?
gljive?
alkohol?
o boze nemogu cekat...mislim da cu ici full normalan na koncert...

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
832
130
0
42
znam frenda koji se pitao isto...htjeo se najes gljiva ili nesto sl...na kraju je otisao normalan i iskustvo je bilo jednako majnd bloving...vjeruj mi...neces pozaliti kako god okrenes. a za drugi koncert experimentiraj malo pa uzivaj....

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
542
113
Ne sjećam se
Prvi put kad sam bio na koncertu u Minhenu bio sam totalno čist i bilo je pre j.beno, samo što nisam shvaćao do kraja konc. da su oni ispred mene. Uživo.

Drugi put u Beču sam cugao i pušio neku mindblowing žižu u konc. hali i pucao sam od sreće i na tren sam napustio tijelo lol:rofl:

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
832
130
0
42
ja eto ne vjerujem da cu ici jer... a) nemam love, b) ista je turneja pa ce plejlista biti skoro pa ista c) bila i vidjela dvaput i nikada nece biti isto kao prvi put. :)

kada bude neki novi album za jedno 5-6 godina kako inace to bude..onda idem :)

@svizac: hahahah sta se cudis? nikad cuo jel? a sta da ti kazem poslusaj...mada ne vjerujem da je to tvoj djir uopce...ali eto :) ja ih volim od neke 98-99 i to je jednin bend koji je ostao moj najdrazi od trenutka kada sam ih cula. ovo je muzika za moj duh i um...:bis:

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
542
113
Ne sjećam se
Ma za tool se uvijek ima para, a i nije bitno kakva je playlista jer ionako sve prolazi... Sigurno će biti neka nova pjesma... Možda neko iznenađenje... A opet, u Hrvatskoj su i to u ZG! Super show i J.ebenitzca zagarantirani :) :sun2:
Pa daj odi, nemoj da ti potle bude žao. =)

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
832
130
0
42
ma ne moze mi biti zao, vec sam ja njih dozivjela...bilo bi mi zao da nisam ovako...nista nije propusteno, a ponavljam meni je samo prvi koncert bio daleko najbolji i vise nikada nece biti kao onda.

nova pjesma, iznenadenje? ne vjerujem...vrlo rijetki su ti trenuci kada oni poklone nesto novo.

zabavi se fino:sun2:

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
518
14
0
35
Evo mala promjena, U zagrebu 4.9 koncert ce se odrzavati u DOMU SPORTOVA a ne SALATI..
samo mali update :)

evo i offtopica, ako meni bude sve po planu biti ce predobro...

3.9 odmor u lickoj pridodi i dozivanje kise
4.9 tool u zagrebu
5.9 branje amanita u lici
6.9 povratak u split
7.9 konzumiranje amaniti pod dojmom tool-a...

:) peace...

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
30
0
33
trabunjar.bloger.hr
evo ja sam bio na koncertu i iskreno meni atmosfera baš i nije bila nešto.
prilično sam se iznevjerio.
prvo nisam uspio nabavit hash brownije prije koncerta a ni trave.
dvorana je bila polu prazna bar mi se tako činilo.
ovaj je cijelo vrijeme bio u pozadini i igro se s nekom krpom .
bilo je mrtvo...
bilo je par tipova punkeri valjda koji su se pokušali bacakat ali im nije baš uspjelo jer su svi ostali stajali ko pingvini :icon_lol:
ali su imali genijalni light show i one spotove u pozadini i neke glave koje su prolazile po dvorani (predobro).
i nisu svirali "klistir" ili sam ga propustio jer sam stigo u 9 i 10 a oni su već svirali.
je još neko išo s foruma?

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
832
130
0
42
on je uvijek u pozadini nista cudno niti novo...a sto se tice ekipe i atmosfere...pih jebeti se za druge. u tebi je atmosfera :)

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
30
0
33
trabunjar.bloger.hr
pa bio je u pozadini ali se na drugim koncertima barem donekle vidi ovdje je mogo pjevat i mišo kovač pa se nebi kužilo...jedino po glasu možda :icon_lol:

no imaš pravo ovaj svijet je samo kreacija mog uma
sam sam si krivi nisam niš naučio iz "what the bleep do we know"
idem se sad prebaciti u paralelni svemir u kojem ću bit opkoljen sa stotine žena koje dobivaju orgazam od samog pogleda na mene...:rofl:jer je to samo u paralelnom svemiru moguće

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
832
130
0
42
Pogledaj/ procitaj..Parfem- pisac Suskind....nesto slicno se desava na kraju knjige/filma...vrlo dobro slicno ovoj tvojoj ideji o orgazmu i pogledima...toplo preporucam da se pogelada ako ne i procita knjiga ;)

ja sam jednom davno kao nadobudna umjetnica pod dojmom te knjige zeljela stvoriti djelo/sliku/grafiku od koje cu sve tjerat na orgazam, samo pogled na nju i Bum Tras Zummm..Brrrr i tako :) Mlada i Luda :)

inace...sto se tice gledanja u Meju... mi smo navikli blejat u te osobe na stejdu koji sviraju nasu dragu muziku, ako se zapitas malo, zasto gledat u njih? ipak smo zbog muzike tamo. kada sam bila u Jesolu u 11 mj. prosle god. bila sam visoko na sredisnjoj tribini. imala sam pogleda na cijelu situaciju i cijeli stejd, njih nisam ni gledala vec one vizualizacije u pozadini koje su tako jebeno savrseno uskladene sa svakim tonom i ritmom...tako da mi se jebe za Meju i ostale :))