___tool___

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
pa ja stvarno ne mogu vjerovat sta sam danas vidjela...pa sta netko ne javlja???!!! Ajme meni ....opet ce da se ide na koncert!!!! JUHUUUU- 3 sreca:bis:

2007 04 Sep Zagreb CROATIA Salata
2007 05 Sep Belgrade SERBIA TBA


http://www.toolband.com/tour/
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
b_cyclops.gif
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Eto da podjelim sa vama par slika..koga interesira...slike bas nisu neke jer se moralo bjezat od sekjuritija. bilo je strogo zabranjeno slikanje...al sta je tu je:sun2:

Milano 30. 05. 2001

The Grudge
Stinkfist
Eulogy
Prison Sex
Schism
Pushit
Disposition
Reflection

Schism Video

Sober
Parabol
Parabola
Aenema
Lateralus







Jesolo 16. 11. 2006

Stinkfist
Forty Six & 2
Jambi
Schism
Lost Keys
Rosetta Stoned
Sober
Wings For Marie
10,000 Days
Lateralus
Vicarious
Ænema

sada to ovako izgleda...kad su svirali Wings For Marie/10,000 Days bio je tako dobar laser show i sve je izgledalo skroz tripozoidno da je bilo nevjerojatno....



ccc...sta oni rade:icon_lol:



 
04.05.2007
4
0
0
42
Da,da...
Gledao sam snimak toga koncerta!
Snimano je nekom "home" kamericom,pa je zvuk dosta los...ali atmosfera...
:happy031: :happy031: :whacky084: :kenny_revenge:


:gothband:
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
imam par pitanja buduci da mi je ovo prvi tool koncert...
trava, da ili ne?
gljive?
alkohol?
o boze nemogu cekat...mislim da cu ici full normalan na koncert...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
znam frenda koji se pitao isto...htjeo se najes gljiva ili nesto sl...na kraju je otisao normalan i iskustvo je bilo jednako majnd bloving...vjeruj mi...neces pozaliti kako god okrenes. a za drugi koncert experimentiraj malo pa uzivaj....
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Prvi put kad sam bio na koncertu u Minhenu bio sam totalno čist i bilo je pre j.beno, samo što nisam shvaćao do kraja konc. da su oni ispred mene. Uživo.

Drugi put u Beču sam cugao i pušio neku mindblowing žižu u konc. hali i pucao sam od sreće i na tren sam napustio tijelo lol:rofl:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ja eto ne vjerujem da cu ici jer... a) nemam love, b) ista je turneja pa ce plejlista biti skoro pa ista c) bila i vidjela dvaput i nikada nece biti isto kao prvi put. :)

kada bude neki novi album za jedno 5-6 godina kako inace to bude..onda idem :)

@svizac: hahahah sta se cudis? nikad cuo jel? a sta da ti kazem poslusaj...mada ne vjerujem da je to tvoj djir uopce...ali eto :) ja ih volim od neke 98-99 i to je jednin bend koji je ostao moj najdrazi od trenutka kada sam ih cula. ovo je muzika za moj duh i um...:bis:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ma za tool se uvijek ima para, a i nije bitno kakva je playlista jer ionako sve prolazi... Sigurno će biti neka nova pjesma... Možda neko iznenađenje... A opet, u Hrvatskoj su i to u ZG! Super show i J.ebenitzca zagarantirani :) :sun2:
Pa daj odi, nemoj da ti potle bude žao. =)
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ma ne moze mi biti zao, vec sam ja njih dozivjela...bilo bi mi zao da nisam ovako...nista nije propusteno, a ponavljam meni je samo prvi koncert bio daleko najbolji i vise nikada nece biti kao onda.

nova pjesma, iznenadenje? ne vjerujem...vrlo rijetki su ti trenuci kada oni poklone nesto novo.

zabavi se fino:sun2:
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
Evo mala promjena, U zagrebu 4.9 koncert ce se odrzavati u DOMU SPORTOVA a ne SALATI..
samo mali update :)

evo i offtopica, ako meni bude sve po planu biti ce predobro...

3.9 odmor u lickoj pridodi i dozivanje kise
4.9 tool u zagrebu
5.9 branje amanita u lici
6.9 povratak u split
7.9 konzumiranje amaniti pod dojmom tool-a...

:) peace...
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
evo ja sam bio na koncertu i iskreno meni atmosfera baš i nije bila nešto.
prilično sam se iznevjerio.
prvo nisam uspio nabavit hash brownije prije koncerta a ni trave.
dvorana je bila polu prazna bar mi se tako činilo.
ovaj je cijelo vrijeme bio u pozadini i igro se s nekom krpom .
bilo je mrtvo...
bilo je par tipova punkeri valjda koji su se pokušali bacakat ali im nije baš uspjelo jer su svi ostali stajali ko pingvini :icon_lol:
ali su imali genijalni light show i one spotove u pozadini i neke glave koje su prolazile po dvorani (predobro).
i nisu svirali "klistir" ili sam ga propustio jer sam stigo u 9 i 10 a oni su već svirali.
je još neko išo s foruma?
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
on je uvijek u pozadini nista cudno niti novo...a sto se tice ekipe i atmosfere...pih jebeti se za druge. u tebi je atmosfera :)
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
pa bio je u pozadini ali se na drugim koncertima barem donekle vidi ovdje je mogo pjevat i mišo kovač pa se nebi kužilo...jedino po glasu možda :icon_lol:

no imaš pravo ovaj svijet je samo kreacija mog uma
sam sam si krivi nisam niš naučio iz "what the bleep do we know"
idem se sad prebaciti u paralelni svemir u kojem ću bit opkoljen sa stotine žena koje dobivaju orgazam od samog pogleda na mene...:rofl:jer je to samo u paralelnom svemiru moguće
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Pogledaj/ procitaj..Parfem- pisac Suskind....nesto slicno se desava na kraju knjige/filma...vrlo dobro slicno ovoj tvojoj ideji o orgazmu i pogledima...toplo preporucam da se pogelada ako ne i procita knjiga ;)

ja sam jednom davno kao nadobudna umjetnica pod dojmom te knjige zeljela stvoriti djelo/sliku/grafiku od koje cu sve tjerat na orgazam, samo pogled na nju i Bum Tras Zummm..Brrrr i tako :) Mlada i Luda :)

inace...sto se tice gledanja u Meju... mi smo navikli blejat u te osobe na stejdu koji sviraju nasu dragu muziku, ako se zapitas malo, zasto gledat u njih? ipak smo zbog muzike tamo. kada sam bila u Jesolu u 11 mj. prosle god. bila sam visoko na sredisnjoj tribini. imala sam pogleda na cijelu situaciju i cijeli stejd, njih nisam ni gledala vec one vizualizacije u pozadini koje su tako jebeno savrseno uskladene sa svakim tonom i ritmom...tako da mi se jebe za Meju i ostale :))