___tool___

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
nevolim parfem, jako suxa...
inace bio sam i ja na toolu...
i samo ovo mogu reci, show je bio isti kao na svakom tool koncertu...
ali nije bilo previse one "magije" toola..
ja jesam stao ka pingvim na nogama, i u par pjesama nisam uopce osjecao ni ruke ni nist...
samo je bila muzicki i vizualni dozivljaj...
meni smeta onakva guzva za tool..jer osobno sam ga navikao slusati sam...
ovo je prvi koncert koji mi nije podigao andrenalin i zelju za plesom...ovdje sam samo ostao i ne micao se ured guzve, niti sam gledao niti pricao sa nikim, bilo je ono... 99% koncetracija na tool i neke unutarnje filmove...
samo eto, jedino sto sam pozalio je sto nisam ponio trave...
ali....uvik ima drugi put...

ovaj put je bilo prekratko bez predgrupe(iako mi ona ne znaci puno ali inace te koncetrira i uvede u glavni koncert)......

i da, cili je koncert odisao maynardovom arogancijom....dannievom magijom...adamovom tugom....justinovom srecom...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
kako mislis ne volis parfem? ne svida ti se knjiga/film? pa dobro ukusi su razliciti..ja sam spominjala kraj :p
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
odlično si opiso koncert...isto mi je tako bilo...
a trave sam samo par dimova nažico.
jer taj je koncert jednostavno tražio da se napušiš
svaka druga osoba je imala joint u rukama :-D
osim što mi se čini (po mirisu) da je bio neki tip koji je pušio joint duhana tek tako da se pravi važan jer vjerojatno nije imo **** uzet travu ili šta ja znam :-D

offtopic
a ja mislim da bi možda mogao nacrtat svoj "orgazmični prizor" jer sam ga jednom sanjo :-D
prilično je bizaran
ima neki ugođaj "epskog seksa"
hrpica cura u onim pidžama iz 50-ih koje imaju otvor na guzici...
to je otvoreno pa se vide spolni organi i guzica i one valjda u praznom prostoru prakticiraju jogu dok se jedna pretvara da je stol a ova druga trlja po stolu i na kraju su sve u tako nekoj markiz de sad ali nevinoj hrpici i postaju dio kolektiva i doživljavaju apsolutni orgazma...
s tim da moram naglasit da je najnaglašeniji dio na njima taj otvor na pidžami koji je neš ko ogledalo u njihovu dušu ispunjenu erotikom
uglavnom samo kad pogledaš taj otvor doživiš jedan mini orgazam a na kraju kad se sve spoje doživiš jedan ulta orgazam :rofl:
eto to bilo to ali trebala bi pogledat uživo puno bolje izgleda lol
ispričavam se ako nekog smetaju moje seksualne maštarije lol