A homebox by friška figa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

friška figa

Aktivan Član
19.06.2011
54
11
0
57
Pozdrav ekipo, došlo je vrjeme obrezivanja i degustiranja!!! I........ ima dobar okus......
 

friška figa

Aktivan Član
19.06.2011
54
11
0
57
Pozdrav ekipo, došlo je vrjeme obrezivanja i degustiranja!!! I........ ima dobar okus......
 

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
Dobro si izdrzao do sada he,he.Svaka cast i mislim da si i ti zadovljan uspehom koji si postigao!!
Pozzz i repchina! :sick:
 

friška figa

Aktivan Član
19.06.2011
54
11
0
57
JUtro, daaa ima dobar okus mada sam ju posušio nabrzake, a i šus je dobar ono kvalitetno vegetiranje, sad pijem kaficu i zamatam ostatke od jučer.
Zadovoljan sam nema se kaj za reči, glavnog vrha čuvam za novu godinu bit če veselja.
Vrhići sad ne rastu i ne razvijaju se ali nakupljaju se thcejića, baš krasno, thnx za rep.:bananallama:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....kad se to jos napuni do kraja, pa fino posusi i jos neko vrijeme odstoji u teglici bit ce to bomba.....samo nemoj skinut prije vremena ni popusit sve prije nego sto se to fino odstoji bar 2 tjedna u teglici.....
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Cek..nisi ti valjda vec skinuo ono sve?

Ne čini grešku, jer zadnji tjedan se biljka najviše udeblja, najviše kristala nabije i sve naj što treba bit bude....

ako vec nisi, isperi biljku i zadnjih 7 dana ne zaljevaj, dva dana u mrak i onda cap
 

friška figa

Aktivan Član
19.06.2011
54
11
0
57
Neee nisam, počeo sam ju ispirati, i planiram ju zasjeći za božić, makar cvjetovi još uvjek cvjetaju i neznam kad bi bio kraj!!! I ako se pokaže da može još, ja ću ju ostaviti još!!!
Rezuckam joj vrhiče sastrane malo radim proredu, svaka biljka to voli, a i meni dobro dođe.
Sad konačno znam kakav je osjećaj sjedeti doma i uživati i ne imati posla s kriminalcima! Neprocjenjivo!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Termoking

Termoking

Aktivan Član
18.11.2011
90
7
8
54
friška figa je napisao(la):
neee nisam, počeo sam ju ispirati, i planiram ju zasjeći za božić, makar cvjetovi još uvjek cvjetaju i neznam kad bi bio kraj!!! I ako se pokaže da može još, ja ću ju ostaviti još!!!
Rezuckam joj vrhiče sastrane malo radim proredu, svaka biljka to voli, a i meni dobro dođe.
Sad konačno znam kakav je osjećaj sjedeti doma i uživati i ne imati posla s kriminalcima! Neprocjenjivo!!!

rep+ ....
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
netreba to jos ispirati pognoji to dobro samo teraj dalje ... mogla bi neka slika mene bi zanimalo slika cele biljke bas sam radoznao kako to izgleda sobzirom da je biljka visoka sa stednim radis i kolko si na kraju ubacio stednich...
 

friška figa

Aktivan Član
19.06.2011
54
11
0
57
:watchplant:
23122011575.jpg
 

friška figa

Aktivan Član
19.06.2011
54
11
0
57
Sretna Nova Godina svim ljudima sa VUTRE.org
01012012598.jpg

to što vidite je ono što mi je ostalo od moje male curice, šmrc stvarno će mi nedostajat!!!:watchplant:
bilo je ljepo dok je trajalo, zatvaram dnevnik a homebox by friška figa.
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Čestitam :D koliko si dobio gr od nje,ako znaš naravno, i kakav je okus-miris-rad? ??? :)))

eh da rep+
 

friška figa

Aktivan Član
19.06.2011
54
11
0
57
Nemogu sa preciznošću reći koliko sam dobio, ali otprilike 20g iz glavnog vrha još dok nije bio sasvim suh a toliko otprilike je bilo i iz hedova sastrane, rekao bi otprilike 40grama finih domačih cvjetova isfuranih do kraja cvjetanja, puna lipih ljepljivih kristalića, jača i kvalitetnija od one sa ulice, uvjerili su me počasni konzumenti.
Fino ju je za pušiti makar mislim da bi bila kvalitetnija da sam imao strpljenja sušiti ju kak treba!!! Ljuta je pa mislim da je to od nagle dehidracije!!!
Uglavnom kada sam ju prvi puta probao sat vremena sam proveo na fotelji nepomicajuči se hehehe
Puno fala za rep!!!
 

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
Srecno ti bilo u novoj Godini i svaka cast za domacicu.Vidimo se opet ovde.
Rep+ i pozdrav!:sick:
 

friška figa

Aktivan Član
19.06.2011
54
11
0
57
:thankyou:puno hvala svima koji su mi pomogli u growu, bez kojih nebi uspješno ovo priveo kraju!!!
Zamislite da se školstvo svodi na forume sličnog VUTRA.ORG nebi bilo neznanja uopče :icon_lol:
Ja sam željan još znanja zato ekipa vidimo se uskoro opet!!!
I puno hvala na drugom listiću!!!
A sad odo da vas ne maltretiram sa svojim glupostima :bong7bp:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.