A.M.S.- The Unutrašnji Box Grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
:dada:clap::maryjane: no coment!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

AndrijaJ

Aktivan Član
19.06.2010
172
124
0
46
update :

"jedna stvar me zanima. sto bi ti znacilo oduzimanje?"

pa da malo bolje pojasnim :)

:abducted: :abducted: :abducted:

Oduzimanje u mom prijevodu :), abducted smajlica, izvorno potječe iz svemira, odnosno izvanzemaljaca.

Radi se o postupku u kojem se "pacijent-kanabis" otima(oduzima) sa zemlje, budi na nekom "neobjašnjivom" mjestu, ispituje, testira, operira... "pacijent-kanabis" se zatim vraća na zemlju i ničega se ne sjeća, nastavlja živjeti kao da se ništa nije dogodilo. Ako se i sjeti, tko će mu vjerovati.....

Odlučio sam tu tehniku upotrjebiti u boxu, odnosno da jednu po jednu povremeno umjesto hranjenja iznenadim i sa jednim "oduzimanjem" = nahranim, sve malo ispresavijam, posložim, lst, cupanje listova, i sl., pa se predomislim.

Jedna po jedna od tolikog stresa pravit će se pred druge dve kao da joj se nije ništa dogodilo kad je vratim..
Jednostavno tolko je nevjerovatno za opisat što joj se dogodilo , da ni sama sebi ne vjeruje pa će se uglavnom pravit pred druge dve kao da joj se ništa nije dogodilo :)


Uglavnom pod oduzimanjem smatram primjenu svih oblika low stress treninga


 
  • Sviđa mi se
Reactions: Prater and usrname
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.