A mozda??? (Poruka moderatorima)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Mislim da bi bilo u redu maknut acc-ove koji nisu u uporabi vise od cca 6 mjeseci ili godinu dana...
Tako bi se popravio omjer aktivnih clanova jer ako netko ne posta godinu dana po meni nije clan vutre...
pozz
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
da ti ja kazem nesto to je ok i mislim da je dobro ali samo za one sto se ne javljaju godinu dana npr. idem na brod ove zime nece me biti 6 mjeseci sta sa mnom heh zanimljivo ima i drugih stvari jer bilo bi glupo da se mene npr. makne i kad dodjem doma da se opet uclanjujem blesavo zar ne...jbg...ali ovi sto nisu aktivni po godinu dana e to vec moze...moje misljenje
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
baš zbog toga se to i ne radi neki članovi odu sa foruma na neko vrijeme pa se vrate a razlog je što svi mi imamo i privatne živote tako da to nema smisla ...
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Panawa_King_Bong je napisao(la):
da ti ja kazem nesto to je ok i mislim da je dobro ali samo za one sto se ne javljaju godinu dana npr. idem na brod ove zime nece me biti 6 mjeseci sta sa mnom heh zanimljivo ima i drugih stvari jer bilo bi glupo da se mene npr. makne i kad dodjem doma da se opet uclanjujem blesavo zar ne...jbg...ali ovi sto nisu aktivni po godinu dana e to vec moze...moje misljenje

Taman za tih 6 mj odradis jedan boatindoor :)
Da nije skroz ot, milsim da je blesaavo nekog banirat zbog nedolazenja, evo recimo glava foruma je sigurno off barem 6 mj. Zar to znaci da ga trebamo likvidirat?
 
13.10.2008
40
2
8
33
Earth
mislim da dosta ljudi prvo dodje, cita, nista ne pise i onda tek za neko vrijeme, kad oni pocnu nesto svoje radit pocnu pisat... npr ja trenutno citam i ucim
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
ček malo, ne kužim kako misliš "maknuti akaunte", da ih se pobriše s foruma? i onda da nestanu svi njihovi postovi? pa to bi rasparalo sve teme i kako bi to forum onda izgledao? Kao da se razgovaraju glup i gluplji.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Mogu se accounti obrisati a da ostanu poruke. Mada je po meni i to glupo. Eventualno *možda* brisanje članova koji nemaju niti jednu poruku i nisu aktivni godinu dana i više. Mada ne vidim neku potrebu ni za tim, jer ima ljudi koji su se registrovali i samo čitaju. Ima ljudi koji su se registrovali čisto da imaju account, pa MOŽDA nekad svrate i aktiviraju se. U svakom slučaju - ne vidim da bilo kome smetaju.

Brener je napisao(la):
evo recimo glava foruma je sigurno off barem 6 mj. Zar to znaci da ga trebamo likvidirat?

Ko je glava foruma? :)
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Ma u redu sta ste odmah popiz....li samo mi je glupo da pise da imamo 6000 clanova a aktivno ih ni 1000 mislim "aktivno"...
 

Holsten

Aktivan Član
04.09.2008
70
1
0
33
Maknite one akaunte koji nisu prisutni vec jedno 2 godine ako ima a sigurno ih ima i stvarno jeste malo glupo dole kod shouta pise lupetam 7000 korisnika a aktivno samo 20 korisnika mislim jbt ljudi su lenji mnogo dodju kao gosti pogledaju sta ima novo niki post vamo tamo nemora ni pitanje da postavi vec sve zna a naravno nezanima ga da se uloguje na forum.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
a kome smetaju ti neaktivni članovi ?
jel vam uzmu mjesto dok pišete post ?

opuštite se ljudi majka mu stara
opuštite
svi lupate ma da briši nema ih neko vrijeme
jel vas izbrišu iz video kluba ako ne uzmete kasetu god dana ?
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
marva je napisao(la):
Mogu se accounti obrisati a da ostanu poruke. Mada je po meni i to glupo. Eventualno *možda* brisanje članova koji nemaju niti jednu poruku i nisu aktivni godinu dana i više. Mada ne vidim neku potrebu ni za tim, jer ima ljudi koji su se registrovali i samo čitaju. Ima ljudi koji su se registrovali čisto da imaju account, pa MOŽDA nekad svrate i aktiviraju se. U svakom slučaju - ne vidim da bilo kome smetaju.



Ko je glava foruma? :)

Pa zar nije slo-era zapoceo sve ovo? :)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
Laie_7.gif