a u kura....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
evo ljudi primoran sam prestat pusit... :(
stara mi jucer uletila s testom a ja taman bio na 2 frule na bluntu i 1 frulu normalnu..cijeli panj smo popusili...i tak mi s testom uleti i pozitiva i sad me sjebala full...nemrem van,moram ocjene sredit,a ako me jos jednom sjebe ide od frenda do frenda i govori starcima sve...nebitno dal puse ili ne...tak da moram prestat...do 18te...

nista..uzivajte vi...zapalite jednu za mene ako moze... x)))

sad mi samo ostaje pokazivat klincima kako se to radi i rollat im bombe... xDDD
a jebiga...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
a dobro je, nije tako strasno...samo nemoj okrenuti ovu situaciju i u njoj vidjet samo kako NE mozes pusiti...

ima gorih stvari na ovom svijetu...

nego od kud joj uopce ideja da te testira? to ovako bezvevez ili?
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
sad mi samo ostaje pokazivat klincima kako se to radi i rollat im bombe... xDDD
a jebiga...


kakvi su to klinci ako ti jos nemas 18g? djeca u vrticu? Nemoj nikom prenositi te svoje gluposti i navlaciti djecu na drogu. Kud nema vise tako pametnih staraca kao sto su tvoji.
Sta ti mislis da radis dobru stvar ako nekom pokazujes kako se rola i pusi.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
mr.skunk je napisao(la):
sad mi samo ostaje pokazivat klincima kako se to radi i rollat im bombe... xDDD
a jebiga...kakvi su to klinci ako ti jos nemas 18g? djeca u vrticu? Nemoj nikom prenositi te svoje gluposti i navlaciti djecu na drogu. Kud nema vise tako pametnih staraca kao sto su tvoji.
Sta ti mislis da radis dobru stvar ako nekom pokazujes kako se rola i pusi. Ti si u ***** totalno jebala te ta tvoja propaganda ako si ti u ***** zar jos netko mora biti s tobom.


oooo hold you horses...

skunk smiri malo zivce mozda i tebi nesto nije po volji danas...necemo prenosit nervozu. U svakom slucaju tvoje misljenje je tvoje misljenje ali bez tih grubih rijechi i uvreda.


Ja svojoj majci nikad ne bih dozvolio da me testira makar imao 13 godina ali zato sam uvjek pazio na ocjene i obaveze. Yami u sranje si se sam uvukao a ne marihuana.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
ma nisam neraspolozen i nervozan nego je to moj nacin razgovora. ne volim kada se klincima pokazuje kako se rola i pusi i jebiga. sorry jebiga.
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
mr.skunk je napisao(la):
sad mi samo ostaje pokazivat klincima kako se to radi i rollat im bombe... xDDD
a jebiga...


kakvi su to klinci ako ti jos nemas 18g? djeca u vrticu? Nemoj nikom prenositi te svoje gluposti i navlaciti djecu na drogu. Kud nema vise tako pametnih staraca kao sto su tvoji.
Sta ti mislis da radis dobru stvar ako nekom pokazujes kako se rola i pusi. Ti si u ***** totalno jebala te ta tvoja propaganda ako si ti u ***** zar jos netko mora biti s tobom.

:clap: Nije vutra za ispod 20-21 a i onda je pitanje koliko je osoba zrela. Cak je jedan dugogodisnji svakodnevni pusac izjavio da nije za ljude ispod 30. Mada to ima veze najverovatnije sa kolicinom koju on pusi...
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ma to reko iz zajebancije a on meni...gle neznas ti kakvo je stanje tu u zagrebu..pogotovo novom...evo neki dan...ja i frend sjedimo iza skole i vidimo dva 4etvrtasica i jednog sedmasa...i klinci nama dodju i pitaju nas za rizlu...eto kakvo je stanje...tu ti je sve u *****...

a nist...sad cu banane da susim i da pusim xDDD

znam da sam se sam uvukao...jebiga moja stara je znala da ja pusim...ali sam se dogovorio s njom kao da necu vise...ali jucer je fakat bio dan i pol...^^
cijela ekipa se zgazila...jedni napili drugi napusili...ovaj frajer trco po livadi brijo da je vukodlak...oprostajna gaziona i pol...kaj da kazem^^...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Yami_Raziel je napisao(la):
,a ako me jos jednom sjebe ide od frenda do frenda i govori starcima sve...nebitno dal puse ili ne...tak da moram prestat...do 18te..
iako i ovo nije baš pametno, zapravo jako je glupo, budi sretan da nije ošla na policiju da policija to riješi, ko što su to starci napravili onom liku iz dubrave
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
bolje da ti je zabranila gejmanje... vise ti to steti... xD

ajde, nije to nista strasno... strpi se do 20 i neke, pa onda uzivaj, ako ti jos bude do toga...
do tada sredi se malo, i barem tu jebenu srednju zavrsi kako treba, da starcima bude srce na mjestu...
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
znam kako ti je jer sam to isto ja priživio i baš tako i starci mi upali sa testom..jedno 3 mjeseca nemoj ništa raditi...i sad kada je prošlo 3 mjeseca od toga opet pušim i samo pazim da nedolazim kuci takav uništen i slično.....ma biti ce sve ok..samo se 2 ili 3 mjeseca smiri i sve je ok..
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
e da to sam i ja brijo...onak se skulirat par mjeseci..koliko bude potrebno..nac curu ili neku zanimaciju....i onda pocet samo kad sam 100% siguran da nece biti ovak necega....

kaj se tice gejminga...ma ja sam ti gamer od svoje 11te...al sam se odviko prije godinu dana...tad sam travu upozno x))))
mislim istina je...gaming fakat je droga..ja sam znao po 3-4 dana ne izlazit igrat wc3 po cijeli dan....ono oci krvave,za kompom,smrdim cijeli...isuse kako uzasno....al sam se skino s toga tak da me to vise ne jebe^^

sad samo da se ovo smiri i sve je jebeno...i oce iko jednu za mene zapalit?da mi lakse bude x)))

jedini mi je bed kaj mi je rockas za mjesec dana...28.2...a plan gazione za taj rockas nam je bio bolje da neznate....^^ i sad sve u vodu padne...valjda cu bar nekaj moc...
 

Eddie

Aktivan Član
07.12.2006
167
9
0
Ti si sklon stvaranju navika mada comp jeste opaka zaraza uvek ima se uvek na njemu nesto peljati. Elem da nisi zapostavljao svoje obaveze i ponasao se cudno nikom ne bi palo na pamet da proverava. I stvarno mislim da do kraja puberteta ne bi trebalo pocinjati sa vu. Postoji toliko stvari koje treba upoznati u tim godinama da svarno vutra moze da saceka. Treba postati izgradjena licnost pre nego sto se probaju neke takve stvari.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
:eek:hno:..eee dijete drago .Neka stvar prestat pušit vutru do 18te , meni je skoro 30 pa me još uvijek more s glupstima ,a tebi rekli prestani do 18 ako sam dobro shvatio .

šta ono još kažeš 4-ti osnovne i traže rizlu i sedmaš s njima, tom sedmašu treba izvuć uši na vrh glave , takvi majmunčići stvarno prave probleme , i samo još više doprinose ionako sjebanoj situaciji što se tiče vutre .

I ne kontam u čemu je problem što se tiče rockasa pa ako ti ne brane da duvaš kad budeš imo 18 , još bolje zaletite se do Amsterdama pokažite osobne Slovencima na granici i onima gore coffee shopu,jer sigurno će te pitati skuže lako po izgledu svakoga , i pomalo jebiga moglo bi da te iznenadi gore bolje udara 0.10 grama nego ovdje u većini slučajeva 0.5 gr ili čak 1.5 gr. udara bolje od flokova na želudac :icon_lol:.
Bio sam prisutan jednom u Funny people kad je 10-ak ,Talijana čini mi se, upalo u shop , hoće da uzmu vutru , kad lik ko` ormar , ajmo osobne karte vadi , a oni napolje začuđenih faca , kao " pa zar to treba ovdje je legalno.":icon_lol:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
xDDD

ma strpit cu se nije problem...evo vec cist 2 dana...mislim nije mi bed...i dalje sam s istom ekipom oni i dalje puse a mene sam preskacu x)))...a kad se svi napljugaju ja se ionak ponasam napljugano jer je cijelo drustvo^^....ma brijem da ce biti kak je domba reko...

a ovo u vezi amsterdama...da to sam se vec s ekipom dogovorio...kad svi 18 navrse...pravac amsterdam^^