AA-Americas Army

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
http://www.americasarmy.com/
dusk2_800.jpg
 

hah

15.02.2007
25
4
0
Joj to igram brijem da ta igra ima najvise travomana na svijetu...svaki server neko napusen, ili ubijen od necega...onda kod one mape bridge crrosing se zakljucaju ondje ispod u onu malo sobu i tamo bacaju dimne bombe a dokle kao ovi frajeri za kpompjuterima puse joint, ima nekolicina servera u kojim administratori imaju weed time, kao pauzu :icon_lol: :icon_lol: :sun2:
 
21.05.2007
15
2
0
36
Ja sam prije kad sam igro napusen do jaja na bridge crossing sakrijem se kod borova gore na brdu i onda me ovi nemogu naci a ja ih zajebavam chatom haha. Tako sam jednom igro sa ludom ekipom isto napuseni nas 4 i isto se sakrili gore bili smo jedno 30 minuta sakriveni i samo se dopisivali a oni nas trazili i nebi nas nasli da ovaj jedan nije pogrijesio tipku i izaso pa ga vidjeli a dosta ih je izaslo iz servera jer im je dosadilo hehe al dobro je uvijek novi udju pa nas traze hehe.
ZIVJELA TRAVA!!!:leafblunt:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Igrao ju oko 4 godine, od verzije 1.6. Sad ne igram jer me zivcira sto sa svakom novom verzijom postaje gore i gore, bar meni. Vratit cu se opet uskoro, vec skoro godinu dana nisam igro i zove me.

Pipeline i Bridge sam doktorirao. Nema nista lijepse nego sa defensom na pajplajnu se zaletit na north outside, ubit njihovu 203-cu, uzet mu GP i pobit cijeli assault sa northa :D
 
17.03.2008
31
0
0
37
Ja sam igrao od verzije 2.0 - 2.6 onda sam prestao jako dobra igrica, igrao sam na razlicitim drogama :D, za mene je dobra bila Bridge SE,Hospital i Insurgent Camp(203 rulez)
 

TrueDimSino7ni_ašiš

Banned
Banovan
23.05.2009
29
2
0
82
huh poroka za hladne dane, igrao sam prije bridge i hospital, al sad samo URBAN ASSAULT!!!
kreneš jednom pa se nemoš skinut s nje...idem baš bacit malo na BcB...ako ko dođe tamo nek viče vutra!! :))