Actfest 2008

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
6963513.jpg


ja idem, tu mi je blizu

http://www.myspace.com/actfest
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Uf kontam si da je skupa karta ko svinja za vlak a htio bi više negdje otić
kontam si da ću putoavt kombinacijom stopa i šverca vlakom
Nadam se samo da ću nać nekog još za put samnom
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Za sada je plan ja i dobar prijatelj idemo pa ćemo upasti na neki brzi vlak do zagreba ima oko 3 stanice di nas izbaci od tamo stopamo ili možda još neki vlak riješimo i onda jednako tako do čakovca samo što imam osjećaj da nećemo ni stić na festival koliko ćemo dugo putovat ovako
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Istina ja svašta planiram s malo ostvarim zbog svoje mrtve ljenosti ali sve se čini da nma ovaj idem ali hoću li stići to je druga priča
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
E! meni je bilo predobro. RDK su stvarno vrh, u potpunosti, onaj dub seasion koju su izveli je neopisiv, a bass mi je baš lijepo masirao mozak i cjelo tjelo :)
Došao sam oko 9, a ono što sam čuo je bilo super, velik respect za skm bandu i emphasis

(šamane kud si otišo spavat jebte kad je postalo najbolje? :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma umiro sam od umora i još sam se i sabio od cuge taj drugi dan ali sve u sveu bilo je prekul, prvi dan oni slovenci i vuneni ili kak se zovu su presuper bili totalna psihodelija i bilo je dobrog metala
Eo sad se probudio spavo od juče poslijepodne
Do tamo s legom putovao 13ipo sati i tak ali bio je prezabavan put
Na putu nazad nismo imali ni kune i više ništa hrane umirali smo ukrali u nekom dvorištu jabuke zelene da jedemo
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
ma nisam planiro pit uopće i kao nagovara me ona legica što je bila samnom i ja ajd neće škodit da se malo sabije m i popijem malo bambusa i odem skupljat smeća za cugu i popio tak za smeće jedno 5 gemišta sigurno i još mi platio organizator jedan masni i tako
Neki me likovi počastili džointom u čakovcu ili varaždinu neam pojma na stanici, bio sasvim dobar
imali smo sreće nki mladi kondor u vlaku bio dobar i pustio nas od virovitice do kuće što je nekih dobrih 3 sata puta bilo
Ali hrane i novaca ponestalo i jeli smo jabuke koje sam ukro u nekom selu iz dvorišta presmiješno